Jak zwiększyć kredyt na moim limicie karty kredytowej Amazon Chase w Internecie

Jak zwiększyć kredyt na moim limicie karty kredytowej Amazon Chase w Internecie
16 października 2020
Category: Jpmorgan Chase

TA STRONA MOŻE ZAWIERAĆ LINKI POWIĄZANE. Oznacza to, że otrzymujemy prowizje za zakupy dokonane za pośrednictwem tych linków, bez ponoszenia kosztów. PRZECZYTAJ NASZE UJAWNIENIE, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI.

Credit Shout może pobierać część sprzedaży lub innego wynagrodzenia z linków na tej stronie.

Masz więc kartę kredytową Amazon Chase. Chcesz zwiększyć swój limit kredytowy na swojej karcie. Gotowy, aby dowiedzieć się, jak to zrobić?

Po pierwsze, JPMorgan Chase & Co., bardziej znany jako Chase, jest jednym z najpopularniejszych głównych wydawców kart kredytowych na świecie. Chociaż ta konkretna karta kredytowa jest kartą kredytową Amazon, to Chase ją wspiera, dlatego musisz przejść przez Chase, jeśli chcesz zwiększyć swój limit kredytowy.

Chociaż skupimy się na metodzie „online” dla tego konkretnego artykułu, możesz również zadzwonić do Chase pod numer 1-888-245-0625.

Aby poprosić o podwyżkę w trybie online, kliknij tutaj.

Spis treści

Będziesz chciał iść naprzód i utworzyć konto online

Po prostu zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła lub utwórz konto online, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Aby utworzyć nowe konto, będziesz potrzebować numeru ubezpieczenia społecznego, numeru karty kredytowej oraz numeru telefonu lub adresu e-mail.

Zanim zadzwonisz lub złożysz wniosek online, przeczytaj to

Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, czego się spodziewać, zanim spróbujesz zwiększyć swoją kartę kredytową Amazon Chase (tak naprawdę każdą kartę kredytową). Oto kilka ważnych wskazówek, zanim zaczniesz.

(1) Poinformuj ich, dlaczego potrzebujesz podwyższenia limitu kredytowego

Wiele osób popełnia błąd, mówiąc „to nagły wypadek” lub „mieliśmy śmierć”. Chociaż może to być prawda, nie jest to sposób na zwiększenie limitu kredytowego.

W większości takich sytuacji prawdopodobnie odrzucą Twoją prośbę.

Nie chcemy, abyś im mówił, dlaczego tego potrzebujesz, a raczej powiedz im, dlaczego na to zasługujesz. Zanim cokolwiek powiesz, jeśli myślisz o podwyżce i nie zajmujesz się biznesem po swojej stronie, tracisz czas.

Jeśli dokonałeś wszystkich płatności na czas, używając prawidłowo karty kredytowej Amazon Chase, masz uczciwe szanse na zwiększenie limitu kredytowego.

Oto kilka rzeczy, które możesz poruszyć;

  • Jestem z Chase od (X) lat. (Mniej niż 6 miesięcy? Nie rób tego!)
  • Zawsze co miesiąc spłacam w całości saldo.
  • Zawsze wykorzystuję 30 procent mniej z mojego limitu kredytowego.
  • Zawsze płacę na czas. Zawsze płacę wcześnie, kilka razy w miesiącu.
  • Zarabiam teraz dużo więcej pieniędzy.

Wszystko to jest dla Ciebie mocną dźwignią. Chociaż to prawda, nie bądź dupkiem. Bądź miły, pełen szacunku i autentyczny.

Pamiętaj, oni po prostu wykonują swoją pracę. Obiecujemy, że nie zdecydują, czy zwiększysz limit kredytowy, czy nie, będzie to Chase i znacznie wyżej w łańcuchu pokarmowym.

(2) Zażądaj sprawiedliwego podwyższenia limitu kredytowego

Jeśli obecnie masz limit 2000 USD, spróbuj poprosić o 2000 USD więcej, a nawet 5000 USD.

Nie chcesz próbować sięgać po 10000 USD, jeśli masz tylko 2000 USD limitu kredytu. Mówiąc prosto, nie bądź chciwy.

Wiele osób powie Ci, abyś trzymał się 10-30 procent. Nie zgadzamy się. Chociaż scenariuszy jest zbyt wiele do wyliczenia, każdy przypadek jest inny, więc użyj tutaj rozsądnego myślenia.

Jeśli masz limit kredytowy w wysokości 1000 USD, spróbuj zwiększyć go o 1000 USD.

Teraz, jeśli przekroczysz 50 procent, możesz przekraczać granice. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zawsze dążę do 30-50 procent i zawsze otrzymywałem zgodę na zwiększenie limitu kredytowego.

To powiedziawszy, zawsze co miesiąc w pełni opłacałem swoje konto. Zawsze płaciłem na czas.

Czekałem 12 miesięcy, zanim poprosiłem o podwyżkę. Są one bardzo ważne i działają na Twoją korzyść.

(3) Porozmawiajmy o przeniesieniu salda

O tak, banki to uwielbiają! Jest to korzystne dla wszystkich.

Oczywiście jesteśmy trochę poza możliwościami naszej karty kredytowej Amazon Chase, ale jest to opcja dla tych z Was, którzy zastanawiają się, jak uzyskać więcej kredytu. To proste, otrzymujesz zupełnie nową kartę.

Ponieważ wiele kart kredytowych z przelewem salda nie jest oprocentowanych przez tak wiele miesięcy, może to być dla Ciebie. Znowu masz tę opcję.

(4) Poczekaj na naturalny wzrost limitu kredytowego

Wreszcie, zawsze możesz poczekać, aż Chase podniesie limit kredytu.

Słyszeliśmy dobre rzeczy o zwiększaniu limitów kredytowych przez Chase. Miałem kilka kart kredytowych od Chase, które automatycznie zatwierdzały limity kredytowe bez konieczności zadawania pytań.

Najważniejsze, to odpowiedzialne korzystanie z karty kredytowej Chase. Do tego to się sprowadza.

Jeśli spóźniasz się z płatnościami, może się okazać, że zmniejszają one Twój limit kredytowy, a otrzymasz większy kredyt.

Chcesz spróbować spłacać swoje saldo w całości każdego miesiąca, jeśli możesz oczywiście. Wiem, że w przypadku niektórych z was łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ale to daje wam władzę, kiedy chcecie poprosić o więcej kredytu.

W zamknięciu

Chociaż koncentrujemy się na poprawie twoich szans, aby podnieść limit karty kredytowej Amazon Chase, ta rada jest globalna i dotyczy wszystkich posiadaczy kart kredytowych. Możesz wykonać te same kroki, których uczysz się dzisiaj, i możesz używać tych metod we wszystkich dziedzinach.

Nie ma znaczenia, czy używasz karty Mastercard, Visa, karty kredytowej Rewards czy karty sklepowej, jeśli chcesz mieć wyższe limity kredytowe, trzymaj się tego skryptu. Kiedy pokazujesz innym, że jesteś „godny kredytu”, uzyskanie nowego kredytu staje się dużo łatwiejsze.

Wyższe limity kredytowe są świetne, ale mogą być również niebezpieczne dla tych, którzy nie używają swoich kart kredytowych w sposób odpowiedzialny.

Jeśli prawidłowo korzystasz z kart kredytowych, postępując zgodnie ze wskazówkami zawartymi w tym artykule, szanse na uzyskanie wyższego limitu kredytowego na karcie Amazon Chase dramatycznie wzrosną.

Jeśli nie używasz prawidłowo swoich kart, dziś jest świetny czas, aby zacząć od nowa. Dołącz do naszej listy tutaj w Credit Shout, gdy już to robisz, abyśmy mogli przesłać Ci więcej wskazówek dotyczących ulepszenia Twojego kredytu.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy