10 kroków do najlepszej oferty kredytu samochodowego

17 lutego 2021
Category: Miesięczna Rata

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 8 grudnia 2009 /
 • 4 minuty czytaniaPodziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Rzetelność redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy dostarczać wysokiej jakości treści, konkurencyjne stawki i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Który bank wybrać?Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.ZaczynajNegocjowanie świetnej ceny nowego samochodu to dopiero połowa sukcesu: potrzebujesz również świetnej pożyczki na samochód, aby była to świetna okazja.

  Oto 10 wskazówek, które pomogą Ci uzyskać najlepszą pożyczkę samochodową:

  1. Kupuj pożyczkę oddzielnie od samochodu.

  Przed rozpoczęciem negocjacji dotyczących dokładnego samochodu i ceny, rozpocznij proces składania wniosku o pożyczkę w spółdzielczych kasach pożyczkowych, bankach, szanowanych pożyczkodawcach internetowych, a nawet w firmie ubezpieczeniowej. „Generalnie widzieliśmy, że banki internetowe są najlepsze – mówi Anthony Giorgianni, zastępca redaktora finansowego biuletynu „Consumer Reports Money Adviser w Yonkers w stanie Nowy Jork. „Małe banki mogą być bardzo konkurencyjne – mówi. „Wielu z nich nie dało się wciągnąć w kryzys kredytowy. A oprocentowanie spółdzielczych kas pożyczkowych jest zwykle o około 1 do 1,5 procent niższe niż w bankach, mówi Jim Hanson, wiceprezes Credit Union National Association w Madison, Wisconsin.

  Możesz uzyskać wstępną kwalifikację do pożyczki, która umożliwiłaby udanie się do sprzedawcy z czekiem in blanco – do określonej kwoty – mówi Phil Reed, starszy redaktor ds. Porad konsumenckich w Edmunds.com. Gdy już będziesz mieć solidną, pisemną umowę z dealerem, dopiero wtedy zapytaj, czy mogą pokonać umowę finansową, którą już masz.

  2. Ogranicz swoje zakupy do dwóch tygodni.

  Za każdym razem, gdy ubiegasz się o pożyczkę – niezależnie od tego, czy jesteś zatwierdzony, czy z niej korzystasz – twoja zdolność kredytowa spada i nieco trudniej jest uzyskać pożyczkę o najwyższym oprocentowaniu. Ale jeśli złożysz wszystkie wnioski w ciągu dwóch tygodni, liczą się one jako tylko jedno zapytanie.

  3. Zapoznaj się z własną historią kredytową.

  Uzyskaj bezpłatne kopie swoich trzech raportów kredytowych od Equifax, Experian i TransUnion na stronie www.AnnualCreditReport.com. Jeśli chcesz poznać swoje dokładne wyniki od trzech agencji, możesz zamówić je za niewielką opłatą w ich poszczególnych witrynach internetowych. Kredyt lub wynik FICO, który kupujesz, prawdopodobnie nie jest tym samym, z którego korzysta pożyczkodawca, ale powinien być zbliżony. Dzięki pożyczce na samochód masz trochę więcej miejsca na poruszanie się pod względem wyniku. „To, co jest dobre w przypadku kredytu samochodowego, będzie nieco niższe niż dobre w przypadku kredytu hipotecznego – mówi Gail Hillebrand, starszy prawnik w biurze Consumers Union w San Francisco.

  4. Kupuj całkowitą kwotę pożyczki, a nie miesięczną płatność.

  Miesięczna rata należy wziąć pod uwagę tylko wtedy, gdy prywatnie obliczysz, ile chcesz wydać na samochód. Potem nie omawiaj miesięcznych płatności. Niektórzy pożyczkodawcy mogą skupić się na płatnościach, aby skłonić Cię do pożyczenia większej ilości pieniędzy, wydłużając liczbę spłacanych miesięcy. W ten sposób wzbudzają większe zainteresowanie, a ty musisz dłużej jeździć swoim starzejącym się samochodem.

  5. Nie zakładaj najlepszych.

  Pożyczkodawcy nie są zobowiązani do oferowania najlepszej stawki, do której się kwalifikujesz. Według Josha Franka, starszego badacza w Centrum Odpowiedzialnych Kredytów w Durham, Karolina Północna w 2007 r. Dealerzy samochodowi zwiększyli kredyty średnio o 1,8% na używane samochody i 0,6% na nowe. mam już inną ofertę. Bardziej prawdopodobne jest, że zobaczysz lepszą stawkę. Możesz znaleźć najlepsze dostępne kredyty samochodowe w Twojej okolicy w tabelach automatycznych stawek Bankrate.

  6. Zdobądź odpowiednie narzędzia.

  Co jest dla Ciebie lepsze – super niskie finansowanie dealera czy rabaty gotówkowe? Możesz uzyskać szybką odpowiedź na to pytanie, korzystając z rabatu samochodowego Bankrate w porównaniu z kalkulatorem niskiego oprocentowania. W ciągu kilku sekund dowiesz się co do grosza, która oferta jest lepsza. Zwykle jest to gotówka, mówi Giorgianni.

  7. Przeczytaj drobnym drukiem.

  Weź dokumenty pożyczki do domu i przeczytaj je, zanim cokolwiek podpiszesz, radzi adwokat ds. Konsumentów z Massachusetts, Yvonne Rosmarin. Jeśli pożyczkodawca lub sprzedawca sprzeciwia się temu, wyjdź. Jest to wiążąca umowa, która będzie obowiązywać latami, więc musisz dokładnie wiedzieć, co w niej jest. Niektóre punkty, które wymagają szczególnej ostrożności:

  • Obowiązkowy wiążący arbitraż: „To odbiera Ci prawo do wniesienia sprawy do sądu, mówi Rosmarin.
  • Zmienna stopa procentowa: określ najwyższą możliwą płatność. Jeśli cię na to nie stać, pożyczka nie jest dla ciebie.Kary za przedpłatę: ile będzie Cię kosztować przedterminowa spłata pożyczki, jeśli chcesz ją sprzedać lub refinansować?Czy wszystko, co pożyczkodawca obiecał w umowie? Ustne obietnice są trudne, jeśli nie niemożliwe do wyegzekwowania, mówi Rosmarin. Jeśli brakuje czegoś, co jest dla Ciebie ważne, nie podpisuj, dopóki nie zostanie dołączone. Jeśli to obiecana praca, nie podpisuj jej, dopóki nie zostanie ukończona.8. Sprawdź matematykę.

   Jeśli miesięczna rata nawet nieznacznie różni się od Twoich obliczeń, pożyczka może nie mieć warunków, które Twoim zdaniem wynegocjowałeś. Użyj automatycznego kalkulatora Bankrate, aby sprawdzić dwukrotnie.

   9. Unikaj finansowania warunkowego.

   Nigdy nie odbieraj samochodu od dealera, dopóki finansowanie – kwota zaliczki, oprocentowanie, długość kredytu, miesięczne raty – nie zostanie sfinalizowane. Jeśli finansowanie jest „warunkowe lub „warunkowe, może się zmienić później i możesz utknąć z mniej korzystnymi warunkami.

   10. Zbadaj swojego pożyczkodawcę.

   „Sprawdź każdego, z kim masz do czynienia – mówi Rosmarin. Zajrzyj do biura prokuratora generalnego i biura do spraw konsumenckich, Better Business Bureau, a także wszelkich agencji rządowych (stanowych lub federalnych), które regulują działalność pożyczkodawców. Szukaj w internecie, aby dowiedzieć się, co mówią klienci i byli klienci. Chociaż należy traktować komentarze w Internecie „z przymrużeniem oka, mówi Rosmarin, mogą one również stanowić wczesne ostrzeżenie o możliwych problemach.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy