5 najlepszych kart kredytowych o niskim oprocentowaniu na rok 2019

17 lutego 2021
Category: Twoja Zdolność

Jeśli szukasz nowej karty kredytowej na 2019 rok, na rynku jest całkiem sporo do wyboru. Istnieją karty, które oferują nagrody za wydatki i te z niską lub zerową ofertą wstępną, dzięki czemu możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy na oprocentowaniu. Zbadaliśmy karty kredytowe o najniższym oprocentowaniu RRSO i porównaliśmy ich inne cechy i zalety, aby znaleźć pięć najlepszych. Zawęziliśmy listę do najwyżej ocenianych, które oferują najlepsze możliwe korzyści do rozważenia.

1. Odkryj to Cash Back – Zdolność kredytowa: dobra do doskonałej (670-850)

Jeśli Twoja zdolność kredytowa jest dobra lub bardzo dobra, możesz kwalifikować się do karty, która oferuje 14-miesięczną RRSO w wysokości 0% od daty otwarcia konta. Po upływie bezpłatnego okresu RRSO może wynosić od 14,24% do 25,24% w zależności od Twojej zdolności kredytowej. Możesz zarobić do 5% z powrotem w nagrodach, używając karty w restauracjach, sklepach spożywczych, stacjach benzynowych, Amazon.com i innych miejscach. Możesz również otrzymać zwrot gotówki w wysokości 1% przy wszystkich innych zakupach. Nie ma opłaty rocznej, a APR przeniesienia salda wynosi również 0% przez pierwsze 14 miesięcy.

2. Karta kredytowa Capital One Venture One Rewards – ocena kredytowa: dobra do doskonałej (670-850)

Ta karta kredytowa nie pobiera opłaty rocznej i oferuje stawkę nagród do 10 razy w przypadku rezerwacji w hotelu uczestniczącym w programie, a w sieci są tysiące osób, które się kwalifikują. Jest to karta kredytowa, która jest wysoce zalecana posiadaczom kart, którzy często przebywają w hotelach. Możesz również zdobyć 1,25-krotną nagrodę za każdy inny rodzaj zakupu. Oferuje niską początkową RRSO dla zakupów przez pierwsze 12 miesięcy po otwarciu konta. Wstępne stawki RRSO wynoszą od 14,24% do 24,24%, a następnie oprocentowanie są zmienne.

3. Karta kredytowa Chase Freedom Unlimited – ocena kredytowa: dobra do doskonałej (670-850)

Karta Kredytowa Chase Freedom Unlimited nie pobiera opłaty rocznej. Oferuje początkową RRSO w wysokości 0% przez pierwsze 15 miesięcy po otwarciu konta dla przelewów sald i zakupów. Po upływie okresu wprowadzającego RRSO wynosi 17,24-25,99%, a opłata za transfer salda wynosi zaledwie 3%. Ta karta pozwala zarobić 1,5% zwrotu gotówki z każdego dokonanego zakupu i jest automatyczna i nieograniczona. Otrzymujesz nawet 150 $ premii, jeśli wydasz 500 $ lub więcej w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Otrzymujesz również bezpłatną aktualizowaną co tydzień punktację kredytową.

4. Karta kredytowa Bank of America Cash Rewards – ocena kredytowa: dobra do doskonałej (670-850)

Ta karta kredytowa nie pobiera opłaty rocznej, a początkowa RRSO wynosi 0% przez pierwsze 12 cykli rozliczeniowych po otwarciu konta. Po upływie okresu wprowadzającego stawka wstępna waha się między 16,24% – 26,24%. Oferuje również premię w wysokości 150 $, jeśli wydasz co najmniej 500 $ na zakupy w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia konta.

5. Karta kredytowa Capital One Quicksilver Cash Rewards – ocena kredytowa: dobra do doskonałej (670-850)

Jeśli masz ocenę kredytową od dobrego do doskonałego, możesz kwalifikować się do otrzymania karty kredytowej Capital One Quicksilver Cash Rewards. Oferuje specjalną początkową RRSO w wysokości 0% na zakupy i saldo transferów przez pierwsze piętnaście miesięcy po otwarciu konta. Stawka nagród wynosi 1,5% za każdy dokonany zakup. Stała RRSO po okresie wstępnym wynosi 15,24% – 25,24% zmiennej.

Końcowe przemyślenia

To pięć bardzo różnych kart kredytowych, które mają jedną wspólną cechę. Wszystkie oferują APR 0 USD na okres wprowadzający. Każdy z nich oferuje pewien rodzaj programu nagród, który pozwala na uzyskanie zwrotu gotówki za samo użycie karty. Powodem, dla którego uwzględniliśmy różne karty z różnymi typami systemów nagród, jest to, że wszyscy mamy różne potrzeby zakupowe. Istnieją karty kredytowe przeznaczone dla prawie każdego. Karty te oferują niskie APR, ale są przeznaczone dla kandydatów, którzy mają ocenę kredytową od dobrego do doskonałego. Zachęcamy do porównania każdej z tych kart kredytowych, aby określić, która najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom w zakresie wydatków i zakupów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy