5 najlepszych ofert kart kredytowych dla osób często podróżujących w październiku – 150 000 dodatkowych punktów Qantas

17 lutego 2021
Category: Przed Złożeniem

Karty kredytowe dla osób często podróżujących, które stanowią doskonały sposób na zdobycie nagród związanych z podróżami dzięki codziennym wydatkom na karty kredytowe, są popularną opcją dla osób często podróżujących i tych, którzy lubią podróżować. Począwszy od podstawowych opcji bez dodatków do tych, które oferują duże punkty i jeszcze większe funkcje, istnieje karta dla osób często podróżujących dla prawie każdego.

Tak więc, niezależnie od tego, czy szukasz ofert kart kredytowych z punktami bonusowymi lub transferami salda, czy po prostu szukasz karty dla osób często podróżujących, która zapewni najlepsze nagrody za codzienne wydatki, możesz znaleźć duży wybór kart kredytowych i ofert kart kredytowych tutaj.

Spójrzmy na te 5 kart kredytowych dla osób często podróżujących na październik 2020 r

Sprawdź nasze najlepsze oferty dla osób często podróżujących w tym miesiącu i złóż wniosek już dziś.

ANZ Frequent Flyer Black – 100 000 dodatkowych punktów Qantas i zwrot 150 $

Otrzymaj 100 000 dodatkowych punktów Qantas, 75 dodatkowych kredytów statusu i 150 USD z powrotem na swoją kartę, składając wniosek online o kartę kredytową ANZ Frequent Flyer Black i wydaj 3000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Dodatkowo otrzymasz dodatkowe 30000 punktów Qantas, jeśli zachowasz swoją kartę przez ponad 12 miesięcy. Otrzymasz 1 punkt Qantas za każdego 1 USD wydanego na kwalifikujące się zakupy do 7500 USD za okres rozliczeniowy, a następnie 0,5 punktu Qantas za każdego 1 USD wydanego na kwalifikujące się zakupy powyżej 7500 USD na okres rozliczeniowy. Skorzystaj z dwóch bezpłatnych zaproszeń do salonu Qantas Lounge rocznie oraz nieograniczonego dostępu do salonów na lotnisku za granicą. Bezpłatne ubezpieczenie podróży międzynarodowych i ochrony zakupów oraz dostęp do Exclusives od ANZ.

Karta kredytowa NAB Qantas Rewards Signature – 130 000 dodatkowych punktów Qantas

Karta kredytowa NAB Qantas Rewards Signature zapewnia przyzwoity współczynnik zarabiania 1 punktu Qantas za 1 dolara wydanego do 5000 USD, a następnie 0,5 punktu Qantas za 1 dolara wydanego w przedziale od 5001 do 20000 USD. Zdobądź 130 000 punktów Qantas Frequent Flyer, jeśli pozostawisz swoją kartę otwartą przez ponad 12 miesięcy i wydasz co najmniej 3000 USD w ciągu pierwszych 60 dni. Korzystaj z bezpłatnych ubezpieczeń, w tym z ubezpieczenia podróży zagranicznych. Roczna opłata zostaje obniżona do 295 USD w pierwszym roku, a następnie do 395 USD rocznie.

Karta American Express Qantas Business Rewards – 150 000 dodatkowych punktów Qantas

Z kartą kredytową American Express Qantas Business Rewards możesz korzystać z zaawansowanych funkcji latania i doskonałych nagród. Jako posiadacz karty zdobywasz 1,25 punktów Qantas za każdego dolara wydanego na wszystko, z wyjątkiem usług komunalnych, ubezpieczeń (z wyjątkiem American Express) i organów rządowych, za które otrzymasz 0,5 Qantas Points za każdego wydanego 1 USD. Oprócz tego zdobywasz POTRÓJNE punkty Qantas dla firm na kwalifikujących się lotach. Otrzymuj dwa krajowe wejściówki do poczekalni Qantas Club rocznie oraz bezpłatne międzynarodowe ubezpieczenie podróżne. Opłata roczna wynosi 450 USD rocznie i bez dodatkowych opłat w przypadku maksymalnie 99 dodatkowych posiadaczy kart. A jeśli złożysz wniosek dzisiaj, możesz zdobyć 150000 dodatkowych punktów Qantas, wydając 3000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu 2 miesięcy od zatwierdzenia karty. Oferta kończy się 7 października 2020 r .

Karta kredytowa Westpac Altitude Black – 150 000 dodatkowych punktów wysokości

Dzięki kuszącemu 150 000 dodatkowym punktom wysokości, wydanym 4 000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu 90 dni od zatwierdzenia karty, Westpac Altitude Black zapewnia doskonałą wartość. 150 000 punktów bonusowych zapewnia obecnie 500 $ zwrotu gotówki lub do 700 $ e-kart podarunkowych z nagrodami wysokości. Roczna opłata wynosi 250 USD i możesz dodać jednego bezpłatnego dodatkowego posiadacza karty. Zdobądź 1,25 punktów wysokości za każdego dolara wydanego na kwalifikujące się zakupy, a za każdego dolara wydanego na wybrane zakupy możesz zdobyć do 6 punktów wysokości. W zestawie bezpłatne międzynarodowe ubezpieczenie podróżne na podróże do 6 miesięcy i dwa karnety do poczekalni każdego roku z Priority Pass. Punkty wysokości nie wygasają, więc możesz wybrać, kiedy chcesz je wymienić.

Karta kredytowa Qantas Premier Platinum – 100 000 dodatkowych punktów Qantas

Zdobądź 100 000 dodatkowych punktów Qantas za wydanie 4 000 USD lub więcej na kwalifikujące się zakupy w ciągu 3 miesięcy od zatwierdzenia karty. Zaoszczędź 100 USD w pierwszym roku na rocznej opłacie, a następnie płać 299 USD rocznie. Plus 75 dodatkowych kredytów statusu, jeśli dokonasz kwalifikującego się zakupu do 31 stycznia 2021 r. Zdobądź 1,5 punktu Qantas za każdego 1 $ wydanego na międzynarodowe wydatki. Zdobądź 1 punkt Qantas za każdego dolara na wydatki krajowe (do 10 000 USD na okres rozliczeniowy), a następnie 0,5 punktu Qantas za 1 USD. To świetna karta dla podróżników Qantas. Qantas Premier Platinum jest również wyposażony w bezpłatne ubezpieczenie podróżne. Jeśli przenosisz istniejące zadłużenie na karcie kredytowej, możesz skorzystać z 0% rocznie na przelewy salda przez 18 miesięcy, o które wnioskowano we wniosku o kartę kredytową. Opłata za przelew salda wynosi 1%.

Znajdowanie najlepszych ofert kart kredytowych na kartach Frequent Flyer

Oferując Ci możliwość zdobywania punktów premiowych za zakupy, karta dla osób często podróżujących może być idealną opcją, jeśli chcesz coś zarobić na wydatkach na karcie kredytowej. Ale przy tak wielu oferowanych programach dla osób często podróżujących i kartach dla osób często podróżujących, jak wybrać odpowiedni dla siebie?

Podobnie jak w przypadku każdego innego rodzaju karty kredytowej, nie ma jednej uniwersalnej opcji przy wyborze karty kredytowej dla osób często podróżujących. Wybór odpowiedniej karty dla osób często podróżujących oznacza zrozumienie, w jaki sposób będziesz z niej korzystać, czego będziesz potrzebować z karty i co jest dostępne. Pozwalając zawęzić opcje, ten przewodnik pomoże Ci spojrzeć pod każdym kątem, aby następnie znaleźć najlepszą dla siebie kartę dla osób często podróżujących.

Który program dla osób często podróżujących jest dla Ciebie najlepszy?Zanim zaczniesz porównywać karty dla osób często podróżujących, musisz ustalić, który program dla osób często podróżujących będzie dla Ciebie najlepszy. Wybór odpowiedniego programu dla osób często podróżujących oznacza znajomość dostępnych opcji i oferowanych przez nie nagród.

Istnieje wiele popularnych programów dla osób często podróżujących, obejmujących zarówno australijskie, jak i międzynarodowe linie lotnicze. Oto tylko niektóre z dostępnych opcji:

 • Qantas – Qantas Frequent Flyer
 • Virgin – Virgin Velocity Frequent FlyerJetstar – Jetstar Frequent FlyerSingapur – linie lotnicze Singapore Airlines KrisFlyerCathay Pacific – Marco Polo ClubEtihad – Etihad GuestEmirates – SkywardsMalaysia Airlines – wzbogacićBritish Airways – British Airways Executive ClubAmerican Airways – AAdvantage Frequent FlyerUnited – Mileage PlusPorównując karty dla osób często podróżujących w Australii, można zauważyć, że najczęściej powiązanymi programami dla osób często podróżujących są Qantas Frequent Flyer i Virgin Velocity Frequent Flyer. Warto jednak zwrócić uwagę na karty, które umożliwiają przenoszenie punktów do innych programów lojalnościowych, takich jak Singapore Airlines KrisFlyer, Cathay Pacific Asia Miles, Air New Zealand Airpoints, Emirates Skywards i Etihad Guest.

  Jeśli nie jesteś obecnie członkiem określonego programu, zastanów się, czego wymaga od Ciebie przystąpienie. Na przykład dołączenie do Qantas Frequent Flyer zwykle kosztuje 99,50 USD, ale niektóre karty zwalniają z tej opłaty przy składaniu wniosku.

  Przed złożeniem wniosku dobrze jest sprawdzić mały nadruk na karcie, aby dowiedzieć się, jak i kiedy zdobyte punkty są przesyłane na Twoje konto w programie lojalnościowym. Niektóre karty oferują przelew bezpośredni, inne punkty przekazu na koniec każdego miesiąca, podczas gdy inne oferują tylko przelew ręczny na życzenie posiadacza karty – przy minimalnej wymaganej kwocie przelewu.

  Warto pamiętać, czy program lojalnościowy, który Cię interesuje, oferuje status członkostwa, czy też wielopoziomowy system potencjalnych nagród. W miarę awansowania na kolejne poziomy możesz zdobyć więcej punktów za zakupy, jednocześnie korzystając z dodatkowych dodatków, takich jak dostęp do poczekalni, dodatkowy limit bagażu rejestrowanego i bezpłatne podwyższenie klasy lotu.

  Ile punktów możesz zdobyć?Porównując karty dla osób często podróżujących, powinieneś znaleźć tę, która ma największą wartość. Ale oczywiście wartość jest osobista. To, co jest dla ciebie cenne, może nie być wartościowe dla następnej osoby. Każda karta dla osób często podróżujących nagradza różne rodzaje wydatków, więc od Ciebie zależy, czy wybierzesz tę, która nagradza ten rodzaj wydatków, który robisz najbardziej, abyś mógł cieszyć się maksymalnymi nagrodami.

  Zarabiaj stawki

  Jedną z pierwszych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas porównywania kart dla osób często podróżujących, jest wskaźnik zarobków każdej karty. Jest to liczba punktów, które możesz zarobić za każdego wydanego dolara w różnych kategoriach. Niektóre karty mogą oferować określoną liczbę punktów za dolara na całej planszy, podczas gdy inne karty mogą mieć system warstwowy, dzięki czemu zdobywasz więcej punktów za dolara, powiedzmy, wydatkami w supermarkecie lub lotami.

  Spróbuj wybrać kartę dla osób często podróżujących, która zapewnia najwięcej punktów za największe zakupy. Tak więc, jeśli najczęściej używasz karty do wydawania pieniędzy w supermarkecie, upewnij się, że uzyskasz najlepszy współczynnik zarabiania na tych zakupach. Podobnie, jeśli używasz swojej karty głównie do płacenia za podróże, upewnij się, że wybrana karta wynagradza ten rodzaj wydatków.

  Sprawdź, jak możesz zmaksymalizować swój potencjał zdobywania punktów na wybranej karcie. Może to oznaczać używanie karty w przypadku niektórych partnerów z branży turystycznej, takich jak hotele i wypożyczalnie samochodów, lub niektórych sprzedawców. Chociaż może to zabrzmieć nużąco, zapoznanie się z działaniem karty dla osób często podróżujących powinno pozwolić ci uzyskać większą wartość z karty – i programu.

  Limit punktów

  W tym miejscu warto sprawdzić, czy interesująca Cię karta ma limit punktów. Limit punktów ogranicza liczbę punktów, które możesz zdobyć w danym okresie. Kiedy osiągniesz ten próg, albo zdobędziesz mniej punktów za dolara, albo całkowicie przestaniesz zdobywać punkty, dopóki próg się nie zmieni.

  Jeśli potrzebujesz karty, która pozwala na duże zarobki, możesz unikać kart z ograniczeniami. Limity punktów mogą również wpływać na wartość zdobywanych nagród. Na przykład, jeśli masz kartę z roczną opłatą w wysokości 250 USD i limitem punktów, który ogranicza potencjał zdobywania punktów do 200 USD, możesz nie uzyskać najlepszej wartości z tej karty. Idealnie byłoby, gdybyś chciał otrzymać więcej zwrotu ze swojej karty, niż wypłacasz.

  Wygaśnięcie punktów

  Innym czynnikiem, który może wpływać na wartość karty Frequent Flyer, jest wygaśnięcie punktów. Podczas gdy niektóre punkty lojalnościowe nigdy nie tracą ważności, inne tracą ważność po określonym czasie. Wpłynie to na Ciebie, jeśli nie latasz zbyt często lub jeśli zdobywasz punkty w wielu liniach lotniczych, ponieważ może się okazać, że Twoje punkty stracą ważność, zanim będziesz mieć możliwość ich wykorzystania.

  Na co możesz wymienić te punkty?Oczywiście nie ma sensu zdobywać dużej ilości punktów, jeśli nie masz na co ich wydawać. Wybór karty dla osób często podróżujących powinien pozwolić ci zdobyć punkty za wydatki, które robisz najczęściej, a także nagrodzić cię opcjami nagród, na które faktycznie chcesz wydać swoje punkty.

  Karty lojalnościowe, jako nagrody podróżne, pozwalają wykorzystać punkty na loty z nagrodami. Ale możesz również wybrać opcje „punkty plus płatność, w których wykorzystujesz mniejszą liczbę punktów i nadrobisz różnicę kwotą w dolarach. Punkty można generalnie wykorzystać do pokrycia kosztów podwyższenia klasy lotu, ale należy pamiętać o pewnych ograniczeniach, które mogą mieć zastosowanie.

  W zależności od wybranego programu dla często podróżujących pasażerów możesz również wymienić zdobyte punkty na inne kategorie. Możesz wymienić swoje punkty na zakwaterowanie i wynajem samochodu, ubezpieczenie lub członkostwo, takie jak Qantas Wine lub Qantas Club. Jeśli chodzi o towary, punkty można wymienić na karty podarunkowe, atrakcje, produkty detaliczne i nie tylko.

  Przed wymianą punktów warto odrobić pracę domową, aby dowiedzieć się, które nagrody mają największą wartość. Loty międzynarodowe mogą oferować więcej wartości niż, powiedzmy, karta podarunkowa lub sprzęt AGD. Niektóre programy dla osób często podróżujących oferują również specjalne oferty przez cały rok, które mogą zapewnić jeszcze większy zwrot tych ciężko zarobionych punktów.

  Ile kosztuje karta?Ustalenie, ile kosztuje karta, jest niezbędne do ustalenia jej prawdziwej wartości. Najpierw spójrz na roczną opłatę. Obliczając, ile Twoim zdaniem wydasz na kartę w ciągu roku, powinieneś być w stanie obliczyć, ile punktów zdobędziesz. Dzięki temu możesz obliczyć wartość tych punktów w dolarach pod względem nagród, na które je wymienisz.

  Spróbuj wybrać kartę, która daje wyższą wartość nagród niż płacisz w ramach opłat rocznych. Należy jednak wziąć pod uwagę różne funkcje, które karta ma do zaoferowania, a także jej wartość.

  Innym ważnym aspektem do rozważenia jest zainteresowanie. Jeśli masz tendencję do przenoszenia salda na karcie dla osób często podróżujących, może się okazać, że stracisz wartość wszelkich otrzymanych nagród. Ponieważ karty dla osób często podróżujących mają wyższe oprocentowanie przy zakupach, najlepiej co miesiąc rozliczać saldo przed terminem płatności, aby jak najlepiej wykorzystać zdobyte nagrody.

  Jeśli myślisz o dodaniu członków rodziny do konta, sprawdź, czy karta pozwala na dodatkowych posiadaczy. Karty Frequent Flyer, które oferują dodatkowych posiadaczy kart bez dodatkowych kosztów, mogą stanowić łatwy sposób na zdobycie większej liczby punktów, nie płacąc jednocześnie za ten przywilej. Coraz więcej używanych kart oznacza więcej gromadzonych punktów, co pomaga szybciej zdobywać punkty.

  Jakie funkcje są w ofercie?Jak wspomnieliśmy wcześniej, innym sposobem na uzyskanie większej wartości z karty dla osób często podróżujących jest skorzystanie z oferowanych funkcji. Podczas gdy podstawowe karty dla osób często podróżujących oferują mniej funkcji, bardziej wyszukane – droższe – karty mają tendencję do sprzedawania się z większymi funkcjami. Może to obejmować dostęp do poczekalni na lotnisku, transfery na lotnisko, ubezpieczenie podróżne, pobyty w hotelu i kredyt na podróż.

  Ale to, że karta oferuje więcej funkcji, nie oznacza, że ​​jest dla Ciebie bardziej wartościowa. Możesz nie potrzebować ubezpieczenia i nie podróżować wystarczająco często, aby w pełni wykorzystać dostęp do poczekalni lub podwyższenie standardu hotelu. W takim przypadku możesz płacić więcej za kartę, która oferuje te funkcje, bez czerpania z nich żadnych realnych korzyści.

  Zamiast tego sprawdź oferowane funkcje i zastanów się, czy są dla Ciebie przydatne. Zastanów się, jak często będziesz korzystać z każdej funkcji i jaką zapewnia ona wartość. Ponieważ karty wyposażone w funkcje mają tendencję do obciążania wyższych opłat rocznych, może się okazać, że uzyskasz większą wartość z tańszej karty.

  Czy są dostępne jakieś oferty wstępne?Oferty wstępne na kartach dla osób często podróżujących zwykle obejmują dodatkowe punkty premiowe. Zachęcając Cię do złożenia wniosku, oferując część punktów dla często podróżujących pasażerów, oferty te mogą zapewnić łatwy sposób na zwiększenie salda punktów. Ale może być trochę drobnego druku, które należy wziąć pod uwagę.

  Podczas gdy niektóre oferty zapewniają punkty bonusowe po prostu za zarejestrowanie się, inne wymagają minimalnego wydatku na kartę w określonym czasie. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać te punkty bonusowe, upewnij się, że nie wydajesz tylko po to, aby osiągnąć minimalną kwotę wydatków – i że możesz sobie pozwolić na spłatę, zanim zaczną naliczać odsetki.

  Jeśli chodzi o inne dostępne oferty wstępne, możesz skorzystać z obniżonej opłaty rocznej, oferty zakupu lub oferty przeniesienia salda. Jeśli wybierzesz kartę z obniżoną opłatą roczną, pamiętaj, do czego ona się przywróci, jeśli planujesz zatrzymać kartę przez dłuższy czas.

  Jeśli chodzi o oferty transferu salda, możesz nie znaleźć w nich najlepszej wartości w połączeniu z kartą dla osób często podróżujących. W przypadku oferty przeniesienia salda najlepiej jest skupić się na spłacie tego salda, płacąc mniej odsetek. Ale karta dla osób często podróżujących często zapewnia największą wartość, gdy na nią wydajesz, ponieważ wydajesz punkty. W zależności od okoliczności spłata przeniesionego salda podczas rozliczania miesięcznych wydatków może być trudna.

  Czas porównać opcje? Sprawdź powyżej najlepsze oferty dla osób często podróżujących w tym miesiącu lub zapoznaj się z pozostałymi naszymi wspaniałymi ofertami kart dla osób często podróżujących tutaj.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy