8 najlepszych czytników kart kredytowych

17 lutego 2021
Category: Płatności Kartą

Nie musisz już mówić, że Twój biznes to „tylko gotówka

 • Dzielić
 • KołekE-mailZależy nam na badaniu, testowaniu i rekomendowaniu najlepszych produktów. Możemy otrzymywać prowizje od zakupów dokonanych po odwiedzeniu linków w naszych treściach. Dowiedz się więcej o naszym procesie weryfikacji.

  Zrealizowałeś cel założenia własnej firmy – gratulujemy! Po miesiącach lub latach planowania Twoje marzenie się spełnia. Szybko jednak zdajesz sobie sprawę, że nikt już nie nosi gotówki, a radzenie sobie z czekami jest kłopotliwe (plus, kto tak naprawdę już ich nie ma, oprócz twoich dziadków?). Aby uniknąć utraty zakupów, potrzebujesz czytnika kart kredytowych. Czytniki chipów lub machnięć są doskonałym dodatkiem do Twojego sklepu i sprawiają, że akceptowanie wszystkich form płatności jest dziecinnie proste. Zapoznaj się z poniższą listą naszych najlepszych typów.

  Najlepsze ogólnie: Kwadratowy bezkontaktowy i czytnik chipów

  Jeśli korzystasz z aplikacji Square Point of Sale, ten czytnik kart to doskonały wybór dla Twojej małej firmy. Ten mały, nowoczesny czytnik kart umożliwia szybkie i łatwe przyjmowanie płatności nie tylko za pomocą kart kredytowych lub debetowych, ale także kart chipowych EMV, Apple Pay i Android Pay. Ta innowacyjna konstrukcja pozwala na pracę bez kabli – czytnik łączy się bezprzewodowo z urządzeniami iOS lub Android przez Bluetooth LE lub USB (sprawdź opcjonalną podstawkę Square Stand). Dzięki temu czytnikowi i aplikacji Square możesz zajmować się płatnościami, napiwkami, inwentaryzacją, a nawet raportami. Jest wyposażony w bezpłatny kwadratowy czytnik pasków magnetycznych, dzięki czemu można również przesuwać karty, a także kabel micro USB do łatwego ładowania.

  Najlepszy budżet: czytnik kart kredytowych Futura

  Jeśli chcesz wypróbować akceptowanie kart kredytowych dla swojej firmy bez ponoszenia dużych kosztów początkowych, czytnik kart kredytowych Futura to świetny wybór. Ten kompaktowy trzyścieżkowy czytnik kart z paskiem magnetycznym współpracuje z laptopami lub komputerami stacjonarnymi i może być używany nie tylko do przetwarzania kart kredytowych, ale także do kontroli dostępu do punktów sprzedaży, weryfikacji tożsamości, a nawet rejestracji i wyrejestrowywania pracowników. Dwukierunkowy odczyt przez przesunięcie ułatwia klientom dokonywanie zakupów. Mimo że ten czytnik kart jest bardzo przystępny cenowo, każda maszyna jest oceniana na ponad 1 000 000 przeciągnięć kartami, więc nie będziesz musiał się martwić o jego wymianę przez długi czas. Co więcej, czytnik kart kredytowych Futura jest objęty 12-miesięczną gwarancją, aby zapewnić Ci spokój ducha przed zakupem.

  Najlepszy czytnik pasków magnetycznych: czytnik kart kredytowych Osayde

  Ta poręczna maszyna firmy Osayde umożliwia odczytywanie, zapisywanie i kasowanie ścieżek pasków magnetycznych. Oznacza to, że możesz akceptować płatności kartą kredytową i debetową, a także tworzyć karty podarunkowe lub identyfikatory pracowników za pomocą tego urządzenia. Użyj go, aby umożliwić szybki dostęp do określonych obszarów, tworzyć i przesuwać e-bilety lub oszczędzać czas dla swoich pracowników – wszędzie tam, gdzie używany jest identyfikator z paskiem magnetycznym lub karta transakcyjna. Czytnik Osayde może jednocześnie kodować i weryfikować do trzech ścieżek danych. Dodatkowo jest wyposażony w 20 bezpłatnych pustych kart, kartę czyszczącą, złącze USB i łatwy w użyciu zasilacz.

  Najlepsze dla sklepów pop-up: kwadratowy czytnik kart kredytowych na iPhone’a, iPada i Androida

  Spraw, aby płatności dla Ciebie i Twoich klientów były niezwykle proste dzięki czytnikowi kart kredytowych Square na iPhone’a, iPada i Androida. To niedrogie, małe urządzenie wtykowe jest łatwe w transporcie i zajmuje niewiele miejsca. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz tacos z food trucka, czy artykuły domowej roboty na targach rzemieślniczych, ten czytnik kart kredytowych zapewni Ci odpowiednie przygotowanie. Użyj go z bezpłatną aplikacją Square Point of Sale, która pomoże Ci śledzić płatności i zarobki w czasie, dostosowywać podatki, napiwki, rabaty, wysyłać rachunki i zbierać opinie klientów. Po prostu podłącz czytnik kart do smartfona lub tabletu i przygotuj się na sprzedaż.

  Najlepsza maszyna do obsługi kart kredytowych: maszyna do obsługi kart kredytowych Verifone VX520

  Jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż tylko czytnika kart dla swojej firmy, Verifone VX520 może być dla Ciebie najlepszym wyborem. Ta ergonomicznie zaprojektowana maszyna działa na zaawansowanej platformie VX Evolution, która wykorzystuje sprawdzony system operacyjny Verix. Wykorzystuje najszybszy w branży procesor do obsługi szyfrowania, deszyfrowania, przetwarzania i superszybkich prędkości.

  Ta mała, ale potężna maszyna ma unikalny system zarządzania kablami, który utrzymuje porządek w miejscu pracy i może być zasilany z baterii, jeśli potrzebujesz dodatkowej mobilności. Czytnik zbliżeniowy jest zintegrowany z urządzeniem, co zapewnia jeszcze więcej opcji płatności. Co najlepsze, to urządzenie zapewnia kompleksowe szyfrowanie dzięki VeriShield Protect firmy Verifone, aby chronić Ciebie i Twoich klientów przed oszustwami lub nadużyciami.

  Najbardziej wszechstronny: czytnik kart kredytowych Symcode Mini

  Podłącz i używaj dzięki czytnikowi kart kredytowych Symcode mini. Użyj dołączonego kabla USB, aby podłączyć go do laptopa lub komputera stacjonarnego i rozpocząć – nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie ani zasilacz. Działa ze wszystkimi wersjami systemów operacyjnych Windows lub Mac i ma trzy ścieżki zgodne z ISO, ANSI i AAMVA, dzięki czemu można używać tego urządzenia do wielu funkcji. Możliwość dwukierunkowego odczytu, wskaźnik LED i dołączony 1,5-metrowy kabel USB sprawiają, że ten czytnik kart jest łatwy w konfiguracji i użytkowaniu.

  Najbardziej niezawodny: czytnik kart kredytowych MagTek

  Jeśli szukasz wytrzymałego czytnika kart kredytowych o długiej żywotności, wypróbuj potrójny czytnik pasków magnetycznych MagTek. Użyj dołączonego sześciostopowego kabla interfejsu USB, aby podłączyć go do dowolnego komputera lub terminala z portem USB. Ten trwały czytnik kart jest wyposażony w dwukierunkowy odczyt kart i odczytuje do trzech ścieżek zakodowanych danych, które spełniają standardy ANSI / ISO / AAMVA.

  Sprawdź status dowolnej transakcji szybko i łatwo dzięki dołączonym czerwonym, zielonym i bursztynowym diodom LED. Programowalna tablica klawiatury obsługuje użycie alternatywnych języków i szyfruje wszystkie dane toru oraz wartość MagnePrint dla każdej transakcji. Zapobiegaj oszustwom dzięki danym potwierdzającym w postaci jawnego tekstu MagTek, które obejmują imię i nazwisko posiadacza karty, datę ważności i część numeru PAN jako część zamaskowanych danych śledzenia.

  Najłatwiejszy w użyciu: czytnik kart kredytowych 2xhome Mini

  Ten przystępny cenowo czytnik kart jest w pełni programowalny i ma trzy ścieżki, dzięki czemu może obsłużyć potrójną pracę w Twojej firmie. Używaj go do przyjmowania płatności, zbierania danych, kontroli dostępu, weryfikacji tożsamości lub pomiaru czasu. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego oprogramowania, aby rozpocząć korzystanie z tego czytnika kart – po prostu podłącz go za pomocą dołączonego 1,5-metrowego kabla USB i zacznij. Jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows lub Mac i może być używany z komputerami stacjonarnymi, a także laptopami. Zielony wskaźnik LED i dwukierunkowy odczyt sprawiają, że ten czytnik kart kredytowych jest jeszcze łatwiejszy w użyciu.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy