BITCOIN

17 lutego 2021

PORTFEL DO PRZECHOWYWANIA NA ZIMNO

 • kod wyryty laserowo
 • odporny na ogień i powódźPlomba holograficzna KURZ z zabezpieczeniem przed manipulacjąnajwyższa łatwość użyciaJedno szybkie skanowanie, aby rozpocząć.Korzystając ze swojej ulubionej aplikacji Hot Wallet, rozpocznij przelew i skorzystaj z funkcji odczytu QR.

  Zeskanuj klucz publiczny znajdujący się na odwrocie monety do chłodni i dopasuj identyfikator monety do pełnego klucza publicznego, aby potwierdzić, że zeskanowałeś właściwy adres. Wpisz dowolną kwotę BTC – dużą lub małą – autoryzuj przelew i to wszystko!

  Twoja kryptowaluta jest teraz głęboko przechowywana, bezpiecznie przechowywana w trybie offline, z dala od hakerów i innych rodzajów ryzyka cyfrowego!

  Możesz skorzystać z naszej aplikacji lub innych narzędzi.Z pełnym kluczem publicznym na zewnętrznej stronie monety, możesz użyć dowolnego narzędzia do sprawdzania portfela papierowego, aby sprawdzić aktualny stan swojej monety w chłodni.

  Mamy również aplikację Cold Storage Coin, która ułatwia śledzenie wszystkich monet w chłodni w jednym miejscu, z aktualnymi informacjami o saldzie, dostępną zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS.

  Nasza aplikacja dostarcza nawet cennych informacji o produkcji i bezpieczeństwie Twojej monety, zapewniając jej autentyczność!

  Ryzyko cyfrowe zamienione na ryzyko fizyczne.Twoja moneta chłodni jest offline. Nie można go zhakować. Nie ma ruchomych części, linii kodu ani obwodów, które mogłyby ulec awarii. Jest odporny na zalanie, ognioodporny i głęboko wytrawiony laserem, prawdopodobnie zachowa swoje dane przez wieki. Ale kiedy to zniknie, to zniknie na zawsze.

  Po załadowaniu BTC przechowuj go w bezpiecznym miejscu! Dzięki monetom do przechowywania w chłodni zamieniasz ryzyko cyfrowe na ryzyko fizyczne, dlatego nadal ważne jest, aby zachować ostrożność i chronić swój majątek.

  Wiodące na świecie zabezpieczenia w Twojej dłoni. Nie można zhakować, jest odporny na zalanie, ognioodporny i dostępny w dowolnym momencie

  Cold Storage Coins to wszystko, czego potrzebujesz, aby dołączyć do rewolucji Bitcoin!

  Nie ma lepszego sposobu

  na podarowanie Bitcoinowi.KUP 5 I OSZCZĘDZAJ+ DARMOWA WYSYŁKA GLOBALNA

  JAK TO JEST ZROBIONE.INTEGRALNOŚĆ PRODUKCJI JEST NASZYM PRIORYTETEMNasze rekordy produkcyjne na Blockchain. Przekonaj się sam.

  Publikujemy nasze raporty produkcyjne w blockchain i IPFS, dając Ci przepustkę do pełnego dostępu, aby zobaczyć, co robimy. Używamy technologii blockchain, aby zwiększyć przejrzystość i Ty też możesz.

  Co mówią eksperci:Joby WeeksInwestor, World ExplorerMonety do przechowywania w chłodni to świetny sposób na zaangażowanie większej liczby ludzi na całym świecie w kryptowalutę.

  Pete MaestralesDyrektor generalny Airstream JetsGdy tylko klient zapłaci mi w Bitcoin, wysyłam je na moją monetę w chłodni i zamykam w sejfie. Nie ma lepszego sposobu, aby to chronić.

  Gabriel AbedZałożyciel i CEO, BittMoneta wewnątrz monety sprawia, że ​​świat fizyczny i cyfrowy są bliższymi przyjaciółmi, niż myślisz.

  Alan PercalCEO, Cryptomarket360.comNie mogę się doczekać współpracy z tak niesamowitym produktem!

  Phil EryushevSzef marketingu, WavesOprócz skalowalności i szybkości, łatwość obsługi zawsze była jednym z głównych priorytetów Waves. Rozwiązania dostarczane przez Cold Storage Coins sprawią, że korzystanie z naszej platformy będzie jeszcze bardziej fascynujące!

  Jeffrey GrahamToken organicznyMonety do przechowywania w chłodni to wspaniały sposób na pozyskanie znajomych i rodziny do kryptowalut w łatwy i bardzo bezpieczny sposób!

  Maja VujinovicCEO, OGroupWiedząc, jak podatne są komputery na hakowanie i jaka jest stawka, rozważałbym nic innego jak chłodzenie.

  Michael MaloneyDyrektor zarządzający, Galaxy Digital LabsPrzechowywanie w chłodni przekształca ryzyko cyfrowe w ryzyko fizyczne. Jaskiniowiec może łatwiej chronić swoje klucze prywatne niż ty możesz zabezpieczyć swoją sieć.

  Adam KokeshDziałacz, kandydat na prezydentaMożemy zlikwidować banki sponsorowane przez rząd tylko wtedy, gdy kryptowaluty mogą konkurować w każdym wymiarze. Monety do chłodni przybliżają nas do tego wspaniałego zwycięstwa.

  Posłuchajmy od naszych klientówDavid C. –Bardzo podoba mi się monety w inny sposób na przechowywanie portfela cyfrowego, ale możesz trzymać monetę w sejfie lub nosić ją ze sobą jak portfel w telefonie. Uwielbiam to.

  Wasze unikalne podejście do bezpiecznego przechowywania kryptowalut spodobało mi się, a Wasza obsługa klienta była również niesamowita i doceniam was i wszystko, co robicie.!

  James G. –Otrzymałem srebrną monetę do przechowywania litecoinów. Wykończenie i grawerowanie są doskonałe.

  Ashton –Monety do chłodni są łatwe w użyciu i stanowią przyjemny sposób na rozpoczęcie swojej kolekcji kryptowalut.

  Sam G. –Podoba mi się to, jak łatwe jest w użyciu. Próbowałem rozgryźć Trezor i poddałem się.

  Pobierz aplikacjęŚledź swoje monety w chłodni i saldo w jednym miejscu. Uzyskaj ważne informacje o autentyczności jednym szybkim skanem!

  Pobierz aplikację na.Jak widać naBiliśmy, zanim bitcoin znalazł się w pieluchach. Jeśli chodzi o monety, metale szlachetne, bicie i waluty komplementarne

  wiemy, jak to zrobić najlepiej.

  Zeznał w Kongresie USA w 2012 roku.

  Poproszony przez kongresmana z Teksasu, Rona Paula, jako biegłego świadka, aby zeznawał w sprawie „Waluty równoległe: mapa drogowa do wolności monetarnej dla podkomisji ds. Krajowej polityki monetarnej Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych ds. Usług finansowych.

  Anarchokapitalista do szpiku kości.

  Kurt dostarcza strategiczne rozwiązania rozwojowe dla firm z branży mediów i technologii, takich jak Cox Enterprises – COX Media Group, Open Alliance for Cloud Adoption i NewEDI. Przeprowadził wywiady z tysiącami ekspertów w dziedzinie biznesu, finansów, technologii i administracji.

  Od ponad dziesięciu lat jesteśmy liderem w dziedzinie alternatywnych walut i systemów barterowych.

  W 2007 roku Rob Gray założył American Open Currency Standard, łącząc regionalne sieci wymiany srebra w spójny ruch krajowy i rozwijając setki walut barterowych opartych na srebrze. Rob i jego zespół są znani z waluty Lakota Nation, Crow Nation Scouts, suwerennej waluty Soto i Królestwa Atooi Kala.

  Rob & Kurt to od ponad dekady liderzy w branży metalowej, którzy pod ich czujnym okiem biją miliony uncji miedzi, srebra i złota.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy