Chase Credit Cards – Minimalna ocena kredytowa wymagana dla każdej karty

17 lutego 2021

Rejestracja w celu korzystania z kart kredytowych za pośrednictwem linków partnerskich zapewnia nam prowizję. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Oto nasze pełne zasady reklamowe.

Aktualizacja: co najmniej jedna oferta kart w tym poście nie jest już dostępna. Sprawdź nasze Hot Deals aby poznać najnowsze oferty.

Chociaż wszyscy uwielbiamy zbierać punkty i mile z lukratywnych kart kredytowych, czasami może być trudno zdecydować, które karty się zarejestrować i których używać na bieżąco. Jeszcze trudniej jest określić, które karty kredytowe bank może zatwierdzić , zwłaszcza ze względu na skomplikowane algorytmy i logikę wykorzystywaną przy podejmowaniu decyzji dotyczących wniosków o karty kredytowe.

W rzeczywistości nie ma precyzyjnej nauki gwarantującej zatwierdzenie jakiejkolwiek karty kredytowej. Chase nie publikuje minimalnej oceny kredytowej wymaganej dla swoich kart. Jednak patrząc na historyczne wskaźniki akceptacji i rozważając typowe zachowanie aplikacji, możemy stworzyć przemyślane hipotezy dotyczące tego, które karty mają najwyższe szanse na zatwierdzenie, w zależności od pewnych czynników, takich jak ocena kredytowa i dochód gospodarstwa domowego.

Tutaj podzielimy się tym, co odkryliśmy na temat minimalnej zdolności kredytowej wymaganej dla osobistych kart kredytowych Chase. Ta lista nie obejmuje wszystkich kart kredytowych oferowanych przez Chase, ale obejmuje najbardziej popularne (i nasze ulubione) karty.

Możesz mieć nadzieję na zatwierdzenie tych kart kredytowych Chase, jeśli masz podaną minimalną zdolność kredytową. (Zdjęcie: Wyatt Smith)

O czym należy pamiętać, ubiegając się o karty kredytowe Chase

Historia z pewnością pomaga zrozumieć, jaka zdolność kredytowa może być potrzebna, aby uzyskać zgodę na nową kartę Chase. Ale pamiętaj, że Chase ostatecznie ma ostatnie słowo i czasami zaprzeczenia mogą się zdarzyć bez rymu lub powodu. W takich przypadkach zawsze możesz zadzwonić na linię Chase ponownego rozpatrzenia zgłoszenia pod numerem 888-245-0625, aby sprawdzić, czy są dodatkowe informacje, które możesz przekazać firmie, aby zwiększyć swoje szanse na zatwierdzenie.

Musisz również upewnić się, że przestrzegasz reguły Chase 5/24 i innych ograniczeń aplikacji. Czasami możesz nie kwalifikować się do premii za rejestrację danej karty, w zależności od tego, o które karty kredytowe złożyłeś wniosek i które posiadałeś w przeszłości. Z tego powodu zalecamy przeczytanie naszej pełnej recenzji dowolnej karty kredytowej Chase przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku.

Bez zbędnych ceregieli, oto nasza lista:

Chase Sapphire Preferred® Card

Chase Sapphire Preferred to nasza ulubiona karta kredytowa na podróże dla początkujących na mile i punkty. Roczna opłata w wysokości 95 USD to rozsądna cena za premię za rejestrację w wysokości 80000 punktów Chase Ultimate Rewards, którą otrzymasz po wydaniu 4000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta, a także za 2 punkty za dolara na podróże i posiłki oraz 1 punkt za dolara na wszystko inne.

Większość osób zatwierdzonych dla tej karty ma wyniki kredytowe w zakresie 700 i więcej. Ponieważ jest to uważane za kartę średniego poziomu, trudno byłoby uzyskać zatwierdzenie bez historii kredytowej. To była pierwsza karta podróżna, o którą się ubiegałem i chociaż mój wynik kredytowy wynosił wówczas około 760, miałem bardzo niskie dochody. Był to również pierwszy członek zespołu ds. Kart podróży, dla którego Jasmin została zatwierdzona, a jej ocena kredytowa wynosiła wówczas około 750.

Chase Sapphire Reserve®

Chase Sapphire Reserve jest jedyną kartą kredytową „premium na naszej liście, co oznacza, że ​​oprócz ogromnej opłaty rocznej w wysokości 550 USD zapewnia wyjątkowe korzyści w zakresie podróży i zakupów. Ale otrzymasz do 300 $ w kredytach na podróże rocznie, świetne zarobki (3 punkty za dolara na podróże i posiłki oraz 1 punkt za dolara na wszystko inne) oraz 50000 punktów Chase Ultimate Rewards po wydaniu 4000 $ na zakupy w pierwszym trzy miesiące od otwarcia konta.

Jest to prawdopodobnie najtrudniejsza karta do zatwierdzenia na tej liście, ponieważ zazwyczaj potrzebujesz co najmniej

725 punktów kredytowych plus stały dochód. Chase Sapphire Reserve to karta kredytowa Visa Infinite, co oznacza, że ​​zazwyczaj musisz kwalifikować się do uzyskania limitu kredytowego wynoszącego co najmniej 10000 USD (choć są pewne wyjątki). Członek zespołu Jasmin otrzymał ponad 800 punktów kredytowych.

Kredyty podróżne i zarabianie na tej karcie są tak cenne, że wskoczyłem na nią, gdy tylko została wydana i prawdopodobnie utrzymam ją otwartą przez wiele lat. Oto nasza recenzja Chase Sapphire Reserve.

Chase Freedom®

Chase Freedom to doskonała karta kredytowa na początek, bez rocznych opłat, która zapewnia 1% zwrotu gotówki (1 punkt Chase Ultimate Rewards za dolara) za wszystkie zakupy. Zarabiasz również 5% zwrotu gotówki (5 punktów Chase Ultimate Rewards za dolara) w rotacyjnych kwartalnych kategoriach (do 1500 $ w połączonych zakupach), takich jak gaz, jedzenie, Amazon i inne, gdy aktywujesz bonus.

Jeśli masz kartę kredytową Chase Ultimate Rewards z roczną opłatą (taką jak Sapphire Preferred, Sapphire Reserve lub Ink Business Preferred Credit Card), możesz połączyć swoje punkty z tą kartą i przekazać je partnerom transferowym Chase.

Jest to karta numer jeden, którą polecamy młodszym kandydatom lub osobom z niewielką historią kredytową, ponieważ zazwyczaj można uzyskać zatwierdzenie tej karty z wynikiem około 650 lub wyższym. Otrzymasz również wstępną premię w wysokości 150 $ zwrotu gotówki (15 000 punktów Chase Ultimate Rewards) po wydaniu 500 $ na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

Członek zespołu Scott został zatwierdzony do Chase Freedom z wynikiem 800 punktów kredytowych i dochodem klasy średniej. To jedna z jego ulubionych kart kredytowych bez opłaty rocznej.

Chase Freedom Unlimited®

Karta Chase Freedom Unlimited jest podobna do tradycyjnej karty Freedom pod wieloma względami, ponieważ nie ma opłaty rocznej i jest świetną kartą kredytową na start. Freedom Unlimited oferuje jednak 1,5% zwrotu gotówki (1,5 punktu Chase Ultimate Rewards za dolara) przy wszystkich zakupach bez rotacyjnych kwartalnych premii za kategorie. Podobnie jak w przypadku Freedom, możesz łączyć swoje punkty z roczną kartą Chase Ultimate Rewards i przekazywać je partnerom transferowym Chase.

Z kartą Chase Freedom Unlimited możesz zarobić 150 $ premii po wydaniu 500 $ na zakupy w pierwszych trzech miesiącach od otwarcia konta.

Ta karta ma zwykle podobne oceny co Freedom, wymagając nieco wyższego minimalnego wyniku kredytowego, w zakresie 675. Możesz przeczytać naszą recenzję Chase Freedom Unlimited tutaj.

Karta kredytowa Ink Business Preferred®

Dzięki Ink Business Preferred możesz zdobyć 100 000 punktów Chase Ultimate Rewards po wydaniu 15 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Jest to karta do zdobywania Ultimate Rewards z najwyższym bonusem powitalnym, wartym co najmniej 1250 $ na podróż, gdy wymieniasz punkty za pośrednictwem portalu podróży Chase.

Mimo że Ink Business Preferred to biznesowa karta kredytowa, Chase wykorzysta Twoją osobistą ocenę kredytową przy podejmowaniu decyzji, czy Cię zatwierdzić. Ogólnie dobrym pomysłem jest posiadanie co najmniej 740 punktów, chociaż zdarzały się doniesienia o zatwierdzaniu osób z niższymi wynikami. Niezależnie od tego, będziesz potrzebować dochodu biznesowego, a czasami Chase posuwa się nawet do prośby o dokumenty potwierdzające prowadzenie działalności, takie jak zezwolenie na prowadzenie działalności, faktury, wizytówki itp.

Ink Business Cash℠ Karta kredytowa

W przypadku karty Ink Business Cash zazwyczaj potrzebujesz kredytu od dobrego do doskonałego, co oznacza wynik 700+. Dzieje się tak dlatego, że chociaż Ink Cash jest wizytówką, podobnie jak w przypadku Ink Business Preferred, Chase wykorzysta Twoją osobistą zdolność kredytową podczas podejmowania decyzji.

Wspaniałe w tej konkretnej wizytówce Chase jest to, że obecnie oferuje ona wszechczasowy bonus powitalny w wysokości 500 $ zwrotu gotówki (50000 punktów Chase Ultimate Rewards) po spełnieniu minimalnych wymagań dotyczących wydatków. To świetna okazja, ponieważ Ink Business Cash nie ma opłaty rocznej. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą recenzję Ink Business Cash tutaj.

Ink Business Unlimited℠ Karta kredytowa

Alternatywą dla Ink Business Cash jest Ink Business Unlimited. To najlepszy wybór, jeśli szukasz wizytówki, która zapewnia zwrot gotówki (lub punkty Chase Ultimate Rewards), ale nie chcesz mieć kłopotów z kategoriami bonusowymi.

Ink Business Unlimited to karta bez rocznych opłat, która zapewnia 1,5% zwrotu gotówki (1,5x punkty Chase Ultimate Rewards) przy każdym zakupie. Do tego dochodzi 500 $ premii gotówkowej (50000 punktów Chase Ultimate Rewards) po wydaniu 3000 $ na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

Ponownie, podobnie jak w przypadku karty Ink Business Cash, do zatwierdzenia potrzebny jest wynik kredytowy co najmniej 700+. Oto nasza recenzja Ink Business Unlimited.

Karta kredytowa Southwest Rapid Rewards® Plus

Pierwsza z trzech kart kredytowych Southwest na naszej liście jest również kartą z najniższą roczną opłatą – zaledwie 69 USD rocznie. Po otwarciu karty Chase Southwest Plus otrzymasz 40000 punktów po wydaniu 1000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy otwarcia konta. Punkty południowo-zachodnie są warte

1,5 centa za sztukę, więc ten bonus jest wart

600 $ na podróż po południowym zachodzie (i potencjalnie prawie podwojone, jeśli masz Southwest Companion Pass). To dobry interes.

Ta karta ma kilka interesujących raportów zatwierdzających, a niektórzy ludzie podobno otrzymują kartę z około 600+ wynikami kredytowymi. To sprawia, że ​​jest to świetna karta wprowadzająca dla osób z nowszą historią kredytową, które nadal chcą zdobywać nagrody. Oto nasza recenzja karty kredytowej Southwest Rapid Rewards Plus.

Karta kredytowa Southwest Rapid Rewards® Priority

Z kartą Chase Southwest Priority zdobędziesz 40000 punktów Southwest po wydaniu 1000 $ w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Ten bonus jest wart

600 $ na podróż na południowy zachód, ponieważ punkty południowo-zachodnie są warte

1,5 centa za sztukę. Karta ta zapewnia dodatkowe korzyści, takie jak 75 USD rocznego kredytu na podróże w Southwest i cztery podwyższone opcje wyżywienia w każdym roku posiadającym kartę.

Za utrzymanie tej karty zapłacisz 149 USD rocznie, ale korzyści przewyższają koszty, jeśli często latasz na Southwest. Będziesz także potrzebować jeszcze wyższego wyniku, aby zostać zatwierdzonym dla tej karty, a przeciętni kandydaci, którzy pomyślnie przeszli procedurę, mogą pochwalić się wynikami od 680 do 700 i więcej. Przeczytaj naszą recenzję karty kredytowej Southwest Rapid Rewards Priority tutaj.

Karta kredytowa World Of Hyatt

Karta kredytowa World of Hyatt to doskonała opcja dla osób, które wolą zdobywać punkty Hyatt lub często zatrzymują się w hotelach Hyatt. Ta karta oferuje premię za rejestrację w wysokości do 50000 punktów Hyatt: 25000 punktów po wydaniu 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta i dodatkowe 25000 punktów, gdy wydasz dodatkowe 3000 USD na zakupy (czyli łącznie 6000 USD) w pierwszych sześciu miesiącach otwarcia konta.

Ta karta wiąże się z roczną opłatą w wysokości 95 USD i nagradza Cię 9 punktami Hyatt za każdego dolara wydanego w hotelach i ośrodkach Hyatt. Zazwyczaj będziesz potrzebować nieco wyższego wyniku kredytowego, aby zostać zatwierdzonym do karty World of Hyatt, prawdopodobnie w zakresie 700+. Przeczytaj naszą recenzję karty kredytowej World Of Hyatt tutaj.

Karta kredytowa Marriott Bonvoy Boundless

Marriott oferuje kilka różnych kart kredytowych za pośrednictwem Chase, w tym popularną kartę kredytową Marriott Bonvoy Boundless . Ta karta wiąże się z roczną opłatą w wysokości 95 USD, ale istnieje oferta powitalna w wysokości 100 000 punktów bonusowych po wydaniu 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta.

Ta karta jest nieco trudniejsza do zatwierdzenia, ze średnim wynikiem zatwierdzenia powyżej 700, ale niektóre raporty pokazują, że osoby z zaledwie 650 punktami kredytowymi są również zatwierdzane. Oto nasza recenzja karty kredytowej Marriott Bonvoy Boundless.

Czy bezpłatny pobyt w Marriott Wailea Beach Resort nie brzmi przyjemnie? (Zdjęcie: EQRoy / Shutterstock)

Karta kredytowa Marriott Bonvoy Bold

Karta Marriott Bonvoy Bold to opcja bez rocznych opłat dla osób, które nadal chcą zdobywać punkty Marriott za pomocą karty kredytowej Chase. Tak więc ta karta jest nieco łatwiejsza do zatwierdzenia, a raporty online wskazują, że średni wynik kredytowy do zatwierdzenia mieści się w zakresie 680.

Z kartą Marriott Bonvoy Bold możesz zdobyć 50000 punktów bonusowych po wydaniu 1000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Możesz również zaplanować pozostawienie tej karty otwartej przez długi czas, co pomoże zwiększyć swoją zdolność kredytową. Przeczytaj naszą recenzję karty kredytowej Marriott Bonvoy Bold tutaj.

United℠ Explorer Card

Karta United Explorer to świetna opcja dla osób, które chcą gromadzić mile United do wykorzystania na loty premiowe w United lub w jednej z jej partnerskich linii lotniczych, takich jak Lufthansa lub Turkish Airlines. Ta karta jest objęta roczną opłatą w wysokości 95 USD, ale pierwszy rok zostaje zniesiony.

Karta oferuje obecnie premię powitalną w wysokości 40000 mil premiowych po wydaniu 2000 $ na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Jest to również karta kredytowa średniej kategorii (z punktu widzenia opłat i korzyści) i stosunkowo łatwo jest uzyskać zgodę. Średnia ocena kredytowa wynosi około 700, ale niektórzy ludzie również zostali zatwierdzeni w zakresie 650. Naszą recenzję karty United Explorer znajdziesz tutaj.

Informacje dotyczące Chase Freedom zostały zebrane niezależnie przez Million Mile Secrets. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

Konkluzja

Chase oferuje jedne z najlepszych kart kredytowych, jeśli chodzi o bonusy rejestracyjne, zdobywanie nagród i ogólną wartość korzyści i korzyści. Ale nie każda karta jest łatwa do zatwierdzenia, a Chase ma pewne ogólne ograniczenia, które sprawiają, że niektóre karty są bardziej dostępne niż inne.

Nie ma opublikowanych minimalnych wyników kredytowych dla tych kart, ale przeszukując online, znaleźliśmy typowe minimalne oceny kredytowe, które będą potrzebne do zatwierdzenia. Nawet jeśli je spotkasz, pamiętaj, że Chase weźmie pod uwagę również inne czynniki, takie jak dochody i historia z bankiem.

Aby uzyskać najnowsze porady i wskazówki dotyczące podróżowania w dużych ilościach bez wydawania fortuny zapisz się do codziennego biuletynu e-mail Million Mile Secrets .

Chase Sapphire Preferred® Card

Chase Sapphire Preferred® Card

Zdobądź 80 000 punktów bonusowych po wydaniu 4 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. To 1000 $ na podróż, jeśli wykorzystasz Chase Ultimate Rewards®.

2 razy więcej punktów za podróże i posiłki w restauracjach na całym świecie, kwalifikujące się usługi dostawy, jedzenie na wynos i kolacje w mieście oraz 1 punkt za każdego dolara wydanego na wszystkie inne zakupy.

Uzyskaj 25% więcej wartości, wymieniając się na przeloty, hotele, wypożyczalnie samochodów i rejsy za pośrednictwem Chase Ultimate Rewards. Na przykład 80 000 punktów jest warte 1000 USD na podróż.

Uzyskaj nieograniczone dostawy z opłatą za dostawę 0 USD i obniżonymi opłatami za obsługę przy zamówieniach powyżej 12 USD przez co najmniej jeden rok na kwalifikujące się zakupy żywności za pomocą DashPass, usługi subskrypcyjnej DoorDash. Aktywuj do 31.12.2021.

Zdobądź 5X punktów za przejażdżki Lyft do marca 2022 r. To 3X punktów oprócz 2X punktów, które już zdobyłeś za podróże.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy