CIOPages.com nie może udzielić dostępu

17 lutego 2021
Category: Uzyskać Dostęp

Niestety, kilku spamerów i hakerów z Twojego kraju spowodowało powtarzające się i poważne problemy, dlatego CIOPages.com nie jest dostępny dla użytkowników z Twojego kraju.

Jeśli uważasz, że trafiłeś na tę stronę przez pomyłkę, spróbuj odświeżyć przeglądarkę.

Jeśli jesteś prawdziwym użytkownikiem i chcesz się z nami skontaktować, skontaktuj się z nami.

Dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za niedogodności.

Opcje licencyjne:

Utrzymujemy opcje licencjonowania – przejrzyste i proste.

Licencja indywidualna: jeśli oferujemy licencję indywidualną, możesz użyć produktu do użytku osobistego. Płacisz tylko raz za korzystanie z elementu dostawy na zawsze. Masz prawo do wszelkich nowych aktualizacji w ciągu 12 miesięcy.

Licencja korporacyjna: jeśli reprezentujesz firmę, niezależnie od jej wielkości, i zamierzasz wykorzystać wyniki w ramach transformacji swojego przedsiębiorstwa, licencja korporacyjna ma zastosowanie w Twojej sytuacji. Płacisz tylko raz za korzystanie z elementu dostawy na zawsze. Masz prawo do wszelkich nowych aktualizacji w ciągu 12 miesięcy.

Licencja na doradztwo: firma konsultingowa, świadcząca usługi profesjonalne lub świadcząca usługi IT, która zamierza wykorzystać produkty do pracy klienta, musi uiścić opłatę licencyjną na doradztwo. Płacisz tylko raz za korzystanie z elementu dostawy na zawsze. Masz prawo do wszelkich nowych aktualizacji w ciągu 12 miesięcy.

Często zadawane pytania dotyczące produktów:

Czy mogę zobaczyć dostarczoną próbkę?

Przepraszamy, ale nie możemy wysłać ani pokazać przykładowych produktów. Istnieją dwa powody: A) Produkty dostarczane są naszą własnością intelektualną i nie możemy dzielić się tym samym. B) Chociaż możesz być prawdziwym kupującym, nasze doświadczenia w przeszłości nie były zbyt dobre w przypadku zbyt wielu przeglądarek i niewielu kupujących. Uważamy, że szczegółowość informacji zawartych w opisie produktu i fragmenty, które udostępniamy, są wystarczające, aby zrozumieć zakres i jakość naszych produktów.

Kiedy mogę uzyskać dostęp do moich produktów?

Każdą transakcję przetwarzamy ręcznie, dlatego przetwarzanie elementu dostawy może zająć od kilku minut do nawet jednego dnia. Powodem jest zapewnienie odpowiednich licencji, a także walidacja produktów.

Gdzie mogę uzyskać dostęp do moich produktów?

Najlepszym rozwiązaniem jest zalogowanie się do portalu i pobranie produktów z podanych linków. Linki nie wygasają.

Czy są jakieś ograniczenia dotyczące pobierania?

Tak. Produkty można pobrać tylko trzy razy. Uważamy, że jest to wystarczające w każdej rzeczywistej sytuacji użytkowania. Oczywiście po pobraniu możesz zapisać kopie elektroniczne na swoim komputerze lub dysku w chmurze.

Czy mogę udostępniać lub sprzedawać produkty każdemu?

Możesz udostępniać wyniki w firmie do właściwego wykorzystania. Nie możesz udostępniać wyników poza swoją firmę. Sprzedawanie lub rozdawanie za darmo jest również zabronione.

Możemy z tobą porozmawiać przez telefon?

Nie ogólnie. W porównaniu do naszej opłaty za usługi profesjonalne, cena naszych produktów jest ułamkiem tego, co pobieramy za prace niestandardowe. W związku z tym nasz model biznesowy nie obsługuje wsparcia przedsprzedażowego.

Czy oferujesz orientację lub wsparcie, aby zrozumieć i wykorzystać swoje produkty?

Tak, za oddzielną opłatą. Możesz zatrudnić naszych konsultantów do pomocy zdalnej, aw niektórych przypadkach do pomocy na miejscu. Proszę skontaktuj się z nami.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy