Co to jest sei denver co?

17 lutego 2021
Category: Karta Kredytowa

Obciążenie karty kredytowej SEI DENVER CO zostało przesłane przez użytkownika niepewnego co do jej pochodzenia.

Czy widziałeś to obciążenie na wyciągu z karty kredytowej? Jeśli masz jakiekolwiek informacje dotyczące obciążenia karty kredytowej SEI DENVER CO, udostępnij je poniżej!

Jeśli uważasz, że padłeś ofiarą oszustwa związanego z kartą kredytową lub oszustwa, natychmiast skontaktuj się ze swoją instytucją finansową.

Informacje o sprzedawcy Kupiec / FirmaConaco (edytuj)Stronie internetowejKliknij, aby dodać (edytuj)Numer telefonuKliknij, aby dodać (edytuj)KategoriaStacja benzynowaOpisStacja benzynowa przy 1000 E Colfax AveKupiec / FirmaStronie internetowejNumer telefonuKategoriaOpisKomentarze

Myślę, że mają 7-11 lat. Na moim oświadczeniu pojawiło się kilka zarzutów od Sei. Pomyślałem trochę i zdałem sobie sprawę, że pochodzą z zakupu 7-11. Więc przypuszczam, że może to oznaczać Seven Eleven Inc. Może?

zgadzam się z Mandy, a ona również odpowiedziała na moje pytanie. uświadomił mi, że to zarzuty w godzinach 7-11.

Zgoda! Opłaty są rzeczywiście od 7 do 11. W moich przypadkach są to transakcje debetowe na benzynę, o których zwykle się zapomina.

to niesprawiedliwe, nigdy więcej tu nie zrobię zakupów! W rzeczywistości chcę odzyskać moje pieniądze. Obciążyli mnie tą opłatą co najmniej 5 razy. I nie powiedziano ci o tym wszystkim. W rzeczywistości, grubo, pozwę ich za oszustwo.

To musi być poprawne. Dzięki za pomoc. Nakładam tę samą opłatę na moją kartę i po przeczytaniu tego artykułu i komentarzy zdałem sobie sprawę, że poszedłem do 7-Eleven i kupiłem dwa potwory za 4,29 $ plus podatek, co dało 4,67 $. Dokładnie to pokazało się na mojej karcie pod SEI. Mam nadzieję, że to pomoże również innym.

Dzisiaj otrzymałem opłatę na mojej karcie w wysokości 100 USD z SEI 29314. Nigdy nie byłem na stacji benzynowej, z której pochodzi ta opłata, ani nie mam pojęcia, w jaki sposób natknęli się na informacje o mojej karcie, aby mnie w ogóle obciążyć. Uważam, że jestem ofiarą oszustwa.

Zabranie pieniędzy sprawiło, że wyjechałem bez zakupu

Zabrałem pieniądze z mojego konta bankowego.

Miałem 3 ładunki z tego 7-11 i NIGDY nie odwiedzałem tej lokalizacji. Miałem trzy inne opłaty za paliwo 7-11 z innych lokalizacji, w których nigdy nie byłem na tej samej (co. Gazowej) karcie Visa w zestawieniu z zeszłego miesiąca. To sprawia, że ​​myślę, że ktoś w tych sklepach używa czytnika kart. W niektórych porach dnia urzędnicy są tak zajęci, zwłaszcza w tego typu sklepach spożywczych, że złodziej nie zostaje zauważony. Zwykle spieszymy się, aby się gdzieś dostać i nie staramy się sprawdzać czytników kart pompy tak, jak powinniśmy, a złodzieje prawdopodobnie znaleźli urządzenie, które działa wyjątkowo dobrze również w czytniku kart pompy typu tej lokalizacji . I tak zostałem oszukany!

Zmień mi dodatkowe 20 $. Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się to.

Miałem 3 identyczne opłaty na mojej karcie debetowej Visa o wartości 304,95 SEI w Littleton Co., tego samego dnia, mniej więcej w tym samym czasie. Nigdy nie korzystałem z karty debetowej w Seven 11 Nienawidzę oszustów

SEI 34741 93474195 DENVER CO – 7 Eleven, 7080 Tower Rd, Denver. Ważna opłata na moim AMEX.

Nie skanuj swoich kart debetowych pod numerem 711. Trzy identyczne obciążenia zostały tam przesłane tylko raz. Kiedy zamierzamy deportować tych piaskowych nijjerów

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy