coinbase, gdzie jest mój btc i czy dostanę bch

17 lutego 2021
Category: Twojego Konta

więc nie byłem pewien, co się stanie w rozwidleniu, jasna iskra, że ​​wysłałem mój btc do bazy monet z portfela wielobitowego 31 lipca, do tej pory widziany tylko przez 1 osobę, nie pojawił się w bazie monet, prawda? czy widelec połknął mój BTC? Czy coinbase połknął jakąś przyczepioną buchę? czy można go anulować, ponieważ obecnie nie jest wyświetlany w łańcuchu, czy nadal będę miał dołączoną bch, jeśli wrócę do starego portfela wielobitowego skonfigurowanego tylko dla btc? pytania pytania .. proszę o pomoc

2 odpowiedzi 2

27 grudnia Coinbase wysłało ogłoszenie, w którym wyjaśnił, że nie będą honorować BCH. Coinbase skutecznie połknął dołączony BCH, ale powinien honorować Twoje BTC. Twoja transakcja nie może zostać anulowana tylko dlatego, że łańcuch nie zakończył jej weryfikacji. Dodatkowo, ze względu na bezpieczeństwo powtórek w blockchainie BCH, Twój przelew już się dokonał i BCH zostanie utworzony dla konta, na które został przelany BTC, czyli konta Coinbase, które ponownie nie rozpoznaje BCH.

Ogłoszenie: Od 19 grudnia 2017 r. Coinbase doda Bitcoin Cash do naszych aktywów. Klienci Coinbase w kwalifikujących się krajach będą teraz mogli kupować, sprzedawać, wysyłać i odbierać Bitcoin Cash.

Czym jest Bitcoin Cash? Bitcoin Cash (BCH) jest bezpośrednim skutkiem forka Bitcoin, który miał miejsce 1 sierpnia 2017 r. Jest to alternatywna wersja Bitcoin, która wykorzystuje nowe funkcje i zasady oraz ma inny plan rozwoju. Aby uzyskać więcej informacji na temat Bitcoin Cash, odwiedź https://www.bitcoincash.org.

Jak zdobyć Bitcoin Cash w Coinbase? Klienci Coinbase automatycznie otrzymali odpowiednią ilość Bitcoin Cash na ich konta. Środki te pojawiają się w oddzielnym portfelu Bitcoin Cash na stronie Konta lub w aplikacjach mobilnych Coinbase.

Możesz również uzyskać dodatkową gotówkę Bitcoin, kupując ją na Coinbase lub handlując na GDAX.

Ile Bitcoin Cash otrzymam? Kwota Bitcoin Cash, którą otrzymasz, będzie równa ilości Bitcoinów na Twoim koncie w momencie forka. Rozwidlenie miało miejsce 1 sierpnia 2017 r. O 17:16:14 czasu PST i na bloku # 478558. Pamiętaj, że nie otrzymasz Bitcoin Cash za bitcoiny usunięte z platformy przed forkiem lub zakupione po fordzie.

Jak mogę ufać, że Coinbase zna dokładną ilość Bitcoin Cash, która znajdowała się na moim koncie w momencie forka? W momencie forka zduplikowaliśmy bieżące saldo wszystkich kont klientów Coinbase. Klienci mogą pobrać kopię swojej historii transakcji, aby zobaczyć bieżący dziennik swojego salda dla każdego portfela Bitcoin.

Jeśli mój Bitcoin znajdował się w moim skarbcu Coinbase w momencie forka, czy nadal otrzymam BCH? Tak, nadal będziesz otrzymywać fundusze Bitcoin Cash. Wszystkie BCH zostaną przelane na jeden portfel BCH na Twoim koncie Coinbase.

Co się stanie, jeśli po forku wyślę BCH do mojego portfela Coinbase BTC, ale zanim Coinbase doda obsługę Bitcoin Cash? Wszelkie BCH wysłane na adresy Twojego konta Coinbase zostały dodane do Twojego nowego portfela BCH.

Przed rozwidleniem wysłałem swoje fundusze z Coinbase. Czy nadal otrzymam BCH? Nie. Jeśli wysłałeś Bitcoin z Coinbase przed forkiem, nie otrzymasz Bitcoin Cash od Coinbase. Jeśli wysłałeś na inną giełdę i nie otrzymałeś BCH, skontaktuj się z zespołem pomocy.

Czy mogę wysłać BCH do Coinbase? Możesz wysyłać BCH do iz Coinbase w ten sam sposób, w jaki wysyłasz wszystkie inne zasoby na platformie. Możesz wybrać przycisk „Wpłata obok swojego portfela BCH, aby wyświetlić adres depozytu BCH.

Co się stanie, jeśli wyślę Bitcoin Cash na adres Bitcoin? W tej chwili Coinbase już zasilił konta, które otrzymały jakiekolwiek BCH na swoje istniejące adresy BTC. Idąc dalej, nie możemy zagwarantować, że środki zostaną prawidłowo zaksięgowane, gdy jeden składnik aktywów zostanie wysłany na adres innego środka. Upewnij się, że wysyłasz środki tylko na określony adres wpłaty wyświetlany na koncie Coinbase dla wysyłanego zasobu. Możesz wyświetlić listę tych adresów lub utworzyć nowy, odwiedzając tę ​​stronę.

Jeśli wysłałeś BCH na zewnętrzny adres, który był używany tylko do BTC, będziesz musiał uzyskać klucze prywatne dla tego adresu i zaimportować je do portfela BCH, aby uzyskać dostęp do przechowywanych tam środków. Coinbase nie obsługuje importowania kluczy prywatnych.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy