Czy Sam’s Club przyjmuje karty kredytowe Visa?

17 lutego 2021
Category: Zwrotu Gotówki

Ta strona zawiera analizę naszych ulubionych kart od reklamodawców The Simple Dollar i rynku. Więcej informacji można znaleźć w naszym oświadczeniu dla reklamodawców.

Jeśli jesteś entuzjastą dużego sklepu, zechcesz to usłyszeć. Od 1 lutego 2016 r. Sam’s Club zaczął akceptować karty kredytowe Visa jako formę płatności za zakupy w sklepach.

Wcześniej hurtownie akceptowały płatności kartą Visa w przypadku zakupów w sklepach, ale nie akceptowały kart kredytowych Visa. Z biegiem lat stworzyło to problem dla kupujących, którzy nie byli świadomi tej polityki i być może zostawili „właściwą kartę w domu.

To świetna wiadomość dla konsumentów, którzy wolą korzystać z karty kredytowej, aby uzyskać zwrot gotówki lub nagrody w postaci podróży, skorzystać z pewnych zabezpieczeń zapewnianych konsumentom przez kredyt lub spłacać zakupy w miarę upływu czasu. A jeśli Twoją ulubioną kartą lojalnościową jest Visa, dobrze jest wiedzieć, że możesz teraz robić zakupy w Sam’s Club bez zakładania nowej karty lub polegania na innej formie płatności.

Inne sposoby płatności w Sam’s Club

Będąc częścią rodziny sklepów Walmart, Sam’s Club oferuje teraz więcej sposobów płatności niż większość dużych sklepów. Zdaniem sprzedawcy konsument może skorzystać z następujących form płatności za zakupy w sklepie:

 • Kredyt Sam’s Club
 • Karty zakupowe Walmart i Sam’s ClubGotówka lub czekObciążyćAmerican Expresskarta MasterCardKredyt WalmartKŁAPNIĘCIEOdkryćWizaTa nowa fala opcji ułatwia konsumentom trzymanie się ich regularnych nawyków związanych z wydatkami, a jednocześnie gromadzenie zapasów. Pamiętaj jednak, że roczne członkostwo w Sam’s Club kosztuje 45 $. W przypadku rozszerzonego członkostwa, które obejmuje program nagród i więcej korzyści, roczny koszt wynosi 100 USD.

  Historia kart kredytowych w sklepach magazynowych

  Sam’s Club nie jest jedynym hurtownią, która próbuje odwieść klientów od używania niektórych kart kredytowych. Kiedy marże na sprzedaży są niewielkie – tak jak zwykle w hurtowniach hurtowych (o to właśnie chodzi, prawda?) – dopłata w wysokości 2% lub 3% do karty kredytowej może znacznie obniżyć zyski. Jednak niektórzy sprzedawcy detaliczni mogą negocjować niższe stawki za pośrednictwem ekskluzywnych partnerstw.

  Przez lata rywal Sam’s Club, Costco, akceptował tylko karty Discover – potem American Express. A jeśli pamiętasz, Costco wykonał odważny ruch na początku 2016 roku, porzucając wieloletnią wyłączną relację z American Express, aby zamiast tego zawrzeć przytulną nową współpracę z Visa. Teraz Costco oferuje sklepową kartę kredytową Visa, która działa podobnie do swojej starej wersji American Express. Wielu spodziewa się, że będzie to dobrodziejstwem dla sprzedawcy i jego programu kredytowego, ponieważ mniej sprzedawców akceptuje American Express, a konsumenci są nieśmiali, jeśli chodzi o rejestrację. Jednak tylko czas pokaże.

  Jak skorzystać z tej zmiany, aby uzyskać przewagę

  Jeśli robiłeś zakupy w Sam’s Club w przeszłości, wiesz, że hurtowy zakup zszywek i materiałów eksploatacyjnych ma wartość. Oczywiście możesz uzyskać jeszcze większą wartość, jeśli użyjesz karty kredytowej Rewards do wszystkich swoich zakupów, a następnie spłacisz ją od razu.

  Teraz, gdy Sam’s Club akceptuje Visa do zakupów w sklepach, masz do dyspozycji szerszą liczbę sposobów zdobywania nagród. Jeśli zastanawiasz się nad nową kartą Visa, najlepszą opcją w tej chwili jest prawdopodobnie Chase Freedom®. Dzięki tej karcie otrzymasz 1% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy oraz 5% zwrotu za pierwsze 1500 USD wydane w kategoriach bonusowych, które zmieniają się co kwartał.

  W ostatnim odcinku 2016 roku, od października do grudnia, kategoria 5% obejmuje domy towarowe, hurtownie i drogerie. Oczywiście komponent klubów hurtowych obejmuje sklepy takie jak Costco, BJ’s i Sam’s Club. Co najlepsze, ta karta nie pobiera opłaty rocznej.

  Oczywiście istnieje wiele innych kart kredytowych z nagrodami, które dobrze sprawdzą się w dużych sklepach, takich jak Sam’s Club. Spodziewając się tej zmiany, koniecznie zapoznaj się z najpopularniejszymi kartami kredytowymi Visa i sprawdź, jakie korzyści mogą Ci przynieść.

  Końcowe przemyślenia

  Jeśli chodzi o korzyści dla konsumentów, posiadanie większej liczby opcji jest zawsze lepsze. Posunięcie Sam’s Club, aby akceptować karty kredytowe Visa do zakupów w sklepach, może nie być wstrząsające, ale rozszerza opcje dla kupujących, którzy chcą kupować hurtowo z jak najmniejszymi ograniczeniami. To na pewno wygrana.

  Jakiej karty kredytowej używasz w sklepach hurtowych? Jaki jest Twój ulubiony klub hurtowy?

  Powiązane artykuły:

  Uwaga: Informacje o Chase Freedom® zostały zebrane niezależnie przez TheSimpleDollar.com. Emitent nie podał szczegółów ani nie odpowiada za ich prawidłowość.

  Uwaga redakcyjna: wynagrodzenie nie wpływa na nasze zalecenia. Możemy jednak otrzymać prowizję od sprzedaży od firm przedstawionych w tym poście. Aby wyświetlić listę partnerów, kliknij tutaj. Wyrażone tutaj opinie są wyłączną własnością autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w żaden inny sposób poparte przez naszych reklamodawców. Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawić dokładne informacje, jednak wszystkie informacje są przedstawiane bez gwarancji. Odwiedź stronę naszego reklamodawcy, aby zapoznać się z warunkami.

  Holly JohnsonPisarz współpracującyHolly Johnson jest ekspertką od oszczędności i wielokrotnie nagradzaną pisarką, która ma obsesję na punkcie finansów osobistych i czerpania z życia jak najwięcej. Od wielu lat mieszka w Indianie. Lubi pracować w ogrodzie, czytać i podróżować po świecie z mężem i dwójką dzieci. Oprócz The Simple Dollar, Holly pisze dla znanych publikacji, takich jak US News & World Report Travel, PolicyGenius, Travel Pulse i Frugal Travel Guy. Holly jest również właścicielem Club Thrifty.

  Poniższe odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez reklamodawcę bankowego. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy bankowego.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy