Dlaczego warto rozważyć przystąpienie do unii kredytowej

17 lutego 2021

Wiele lub wszystkie przedstawione tutaj produkty pochodzą od naszych partnerów, którzy nam wynagradzają. Może to mieć wpływ na to, o jakich produktach piszemy oraz gdzie i jak produkt pojawia się na stronie. Nie ma to jednak wpływu na nasze oceny. Nasze opinie są naszymi własnymi.

Nie wszystkie instytucje finansowe są sobie równe. Niektóre są duże, inne małe, niektóre oferują świetne stopy oszczędności, a inne w ogóle nie płacą odsetek. Jeśli jesteś niezadowolony ze swojego banku, może nadszedł czas, aby poszukać gdzie indziej.

Oto kilka dobrych powodów, dla których spółdzielcze kasy pożyczkowe mogą spróbować.

Nie tylko organizacja non-profit

W przeciwieństwie do banków, które działają dla zysku, spółdzielcze kasy pożyczkowe są demokratycznie zarządzanymi organizacjami non-profit należącymi do członków. Oznacza to, że jesteś kimś więcej niż klientem; jesteś członkiem i możesz głosować na członków zarządu i innych urzędników. Głos każdego członka ma taką samą wagę, niezależnie od depozytów w kasie.

Korzystniejsze stawki i niższe opłaty

Status organizacji non-profit spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych umożliwia im dystrybucję zysków między członków poprzez zwrot z oszczędności i inwestycji. W rezultacie spółdzielcze kasy pożyczkowe zapewniają wyższe średnie zyski na poziomie krajowym niż tradycyjne banki. Jak wynika z wrześniowego raportu National Credit Union Administration, średnie oprocentowanie produktów oszczędnościowo-pożyczkowych przez spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe jest wyższe lub równe oprocentowaniu tradycyjnych banków w każdej z badanych kategorii.

Również spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe pobierają średnio niższe opłaty niż tradycyjne banki. Badanie przeprowadzone w 2012 r. Przez US Public Interest Research Group wykazało, że 60% spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych zapewnia całkowicie bezpłatne rachunki bieżące, podczas gdy tylko 24% dużych banków to robi.

Społeczność jest priorytetem

Spółdzielcze kasy pożyczkowe znane są ze spersonalizowanych usług i zaangażowania społecznego. Często wręczają stypendia, darowizny i granty lub organizują koncerty i imprezy wolontariackie.

To skupienie oznacza, że ​​członkowie otrzymują kompetentną obsługę klienta. Przedstawiciele na ogół starają się ich poznać i mogą zapewnić cenną edukację i zasoby finansowe. Spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe rutynowo oferują również korzyści dla członków, takie jak zniżki na usługi automatycznego kupowania, bezpłatne ulepszenia finansowe i bezpłatne przeglądy zdolności kredytowej.

Nie jest nowatorski, ale nadal wygodny

Oczywiście zakorzenienie w małej społeczności może mieć wady. Duże banki mają na ogół o wiele więcej oddziałów w całym kraju i bardziej nowoczesne technologie niż spółdzielcze kasy pożyczkowe.

Jednak spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe nadal oferują różnorodne możliwości wyboru rachunków oszczędnościowych i inwestycyjnych, a wiele z nich jest częścią wspólnych sieci oddziałów i bankomatów, zapewniając członkom dostęp do tysięcy bankomatów i oddziałów w całym kraju. I chociaż ta technologia może nie być najnowocześniejsza, popularne funkcje, takie jak bankowość mobilna i internetowa, są obecnie dostępne praktycznie w każdej unii kredytowej.

Jak mogę przystąpić do unii kredytowej?

Aby zakwalifikować się do członkostwa w większości spółdzielczych kas pożyczkowych, wystarczy mieszkać, pracować, chodzić do szkoły lub oddawać cześć Bogu w regionie, w którym działają. To powiedziawszy, istnieje kilka najlepszych spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych, do których można łatwo dołączyć za początkową darowiznę od 5 do 10 dolarów.

Zanim przejdziesz do unii kredytowej, porównaj jej usługi z bankami w Twojej okolicy, aby upewnić się, że rejestrujesz się w instytucji, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i wartościom.

Również w bankowościZanurz się jeszcze głębiej w bankowościKalkulator odsetek

użytkownika Tony Armstrong

Kalkulator odsetek składanych NerdWallet pokaże Ci, o ile Twoje oszczędności i inwestycje mogą wzrosnąć w czasie.

Jak wybrać bank

przez Melissa Lambarena

4 sposoby na większe oprocentowanie pieniędzy

użytkownika Spencer Tierney

Zyskaj wyższy zwrot, przechowując pieniądze na wysokodochodowym rachunku oszczędnościowym lub czekowym, drabinie CD lub spółdzielczej spółce kredytowej.

Zastrzeżenie: NerdWallet dokłada wszelkich starań, aby informacje były dokładne i aktualne. Te informacje mogą się różnić od tych, które widzisz, gdy odwiedzasz instytucję finansową, usługodawcę lub witrynę konkretnego produktu. Wszystkie produkty finansowe, produkty i usługi związane z zakupami są prezentowane bez gwarancji. Podczas oceny ofert zapoznaj się z Regulaminem instytucji finansowej. Wstępnie zakwalifikowane oferty nie są wiążące. Jeśli znajdziesz rozbieżności w swojej ocenie kredytowej lub informacjach w raporcie kredytowym, skontaktuj się bezpośrednio z TransUnion®.

Usługi w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych oferowane za pośrednictwem NerdWallet Insurance Services, Inc .: Licencje

NerdWallet Compare, Inc. Identyfikator NMLS nr 1617539

Kalifornia: Pożyczki udzielone przez pożyczkodawcę finansowego w Kalifornii zaaranżowane na mocy licencji dla pożyczkodawców Departamentu Nadzoru Biznesowego nr 60DBO-74812

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy