Instrukcja weryfikacji PayPal

17 lutego 2021
Category: Nową Kartę

Nasze wirtualne karty kredytowe pomagają zweryfikować osobiste konto PayPal i podnieść limity wydatków. PayPal podniesie Twoje ograniczenia. Więc wypłaciłbyś więcej pieniędzy po weryfikacji konta. Ponadto niektórzy sprzedawcy akceptują płatności tylko ze zweryfikowanych kont PayPal. Weryfikacja pomoże więc w dokonywaniu płatności za pośrednictwem systemu PayPal na rzecz dowolnego sprzedawcy. Możesz również używać naszych wirtualnych kart kredytowych Visa do dokonywania płatności za pośrednictwem systemu PayPal.

Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zweryfikować swoje konto PayPal:

Weryfikacja konta PayPal w NOWYM interfejsie / widoku:Kup wirtualną kartę kredytową na naszej stronie internetowej, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.

Zarejestruj kartę, używając tej samej nazwy i adresu, jak podano na koncie PayPal.

Zaloguj się na swoje konto PayPal i przejdź do swojego portfela.

Połącz kartę wirtualną ze swoim kontem PayPal.

Kliknij „Potwierdź kartę kredytową

PayPal wyśle ​​kod weryfikacyjny na wyciąg z karty. Sprawdź to na naszej stronie internetowej

Zaloguj się ponownie do konta PayPal i potwierdź swoją kartę, podając kod weryfikacyjny.

Gratulacje! Twoje konto jest teraz zweryfikowane!

Weryfikacja konta PayPal w interfejsie / widoku CLASSIC:Kup przedpłaconą wirtualną kartę kredytową na naszej stronie internetowej, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.

Zarejestruj kartę, używając tych samych informacji, które podano na koncie PayPal.

Zaloguj się na swoje konto PayPal i kliknij „Wyświetl limity swojego konta w lewym dolnym rogu strony „Podsumowanie.

Kliknij „Limit podnoszenia

Wybierz „Potwierdź swój bank lub kartę

Połącz VCC ze swoim kontem PayPal.

Kliknij „Potwierdź kartę kredytową

PayPal wyśle ​​kod weryfikacyjny na wyciąg z karty. Sprawdź to na naszej stronie internetowej

Zaloguj się ponownie do konta PayPal i potwierdź swoją kartę, podając kod weryfikacyjny.

Gratulacje! Twoje konto zostało zweryfikowane!

Nasze przedpłacone wirtualne karty kredytowe Visa mogą być używane do weryfikacji amerykańskich i międzynarodowych kont PayPal.

Jak potwierdzić kartę kredytową na koncie PayPal w USA?Jeśli połączyłeś VCC z kontem PayPal w USA, aby używać go do płatności przez PayPal, pamiętaj, że większość sprzedawców akceptuje płatności tylko potwierdzonymi kartami kredytowymi. Aby potwierdzić swoją wirtualną kartę na koncie PayPal w USA, postępuj zgodnie z instrukcją.

Przejdź do swojego konta PayPal i kliknij „Zobacz, ile możesz wysłać za pomocą PayPal w lewym dolnym rogu strony „Podsumowanie.

Kliknij „Usuń limit

Wybierz „Połącz i potwierdź swoją kartę debetową lub kredytową

Połącz nową kartę.

Możesz zacząć używać swojej karty do płatności za pośrednictwem amerykańskiego systemu PayPal. US PayPal nie wysyła kodu weryfikacyjnego. Twoje konto PayPal zostanie zweryfikowane po polubieniu Twojej karty na koncie.

Granice i odległości nie wpływają na użycie wirtualnych kart EzzocardWirtualne karty kredytowe Ezzocard umożliwiają weryfikację osobistego PayPal w prawie każdym kraju na całym świecie. Najczęściej konta PayPal weryfikowane są za pomocą naszych kart w USA, Kanadzie, Australii i Niemczech. Możesz kupić naszą wirtualną kartę kredytową i zweryfikować swoje osobiste konto PayPal z dowolnego miejsca na świecie. Nie musisz przebywać w kraju, w którym potrzebujesz systemu PayPal, ani mieć tam rachunków bankowych. Nasze karty są najbardziej popularne do weryfikacji PayPal wśród mieszkańców Indii, Nigerii, Wielkiej Brytanii, RPA i Bangladeszu. Proszę wziąć pod uwagę, że istnieją konta PayPal w niektórych krajach, które mogą wymagać weryfikacji tożsamości ze względu na lokalne przepisy.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub coś jest niejasne, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy