Jak usunąć kartę kredytową z iTunes na iPhonie i iPadzie

17 lutego 2021
Category: Swoje Konto

Opublikowane 15 czerwca 2016 r. Przez Amit Kumar

Czy chcesz używać konta iTunes bez karty kredytowej lub usunąć kartę kredytową z iTunes? Dowiedz się, jak usunąć kartę kredytową z iTunes na iPhonie i iPadzie lub komputerze

Wszyscy wiemy, że aby założyć konto iTunes, należy dodać dane karty kredytowej ponieważ pomoże to w zakupie płatnych aplikacji i gier, które są dostępne w Apple iTunes. Są chwile, kiedy chcesz usunąć kartę kredytową z iTunes ponieważ straciła ważność lub została skradziona. Może być wiele innych powodów, dla których chcesz usunąć kartę kredytową z iTunes.

Jeśli jesteś jednym z tych facetów, którzy z jakiegoś powodu chcą usunąć kartę kredytową z iTunes, to jesteś we właściwym miejscu, ponieważ dzisiaj wyjaśnimy Ci proces usuwania karty kredytowej z iTunes na iPhonie, iPadzie i komputer.

Chociaż istnieje wiele metod, które pomogą ci usunąć kartę kredytową z iTunes, a dzisiaj wymienimy kilka z nich.

Możesz być także zainteresowany:

Jak usunąć kartę kredytową z konta iTunes

W naszym przewodniku przedstawimy w sumie dwie metody usuwania karty kredytowej z iTunes : (i) Usuwanie karty kredytowej z iTunes na urządzeniach iPhone i iPad (ii) Usuwanie karty kredytowej z iTunes na komputerze. Możesz zastosować dowolną metodę, aby zmienić lub usunąć informacje o płatnościach Apple ID i łatwo korzystać z konta iTunes bez karty kredytowej.

Czy jesteś gotowy, aby wiedzieć, jak usunąć kartę kredytową z iTunes na iPhonie i iPadzie? No to ruszamy.

Jak usunąć kartę kredytową z iTunes na iPhonie i iPadzie

To pierwsza metoda, która pomoże Ci korzystać z konta iTunes bez karty kredytowej. Postępuj zgodnie z przedstawionym poniżej przewodnikiem krok po kroku i dowiedz się, jak usunąć kartę kredytową z iTunes na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch:

Krok (1): Przede wszystkim otwórz Ustawienia na urządzeniu iPhone lub iPad.

Krok (2): Po otwarciu ustawień swojego iPhone’a musisz wybrać opcję iTunes i App Store .

Krok (3): Teraz zobaczysz swój Apple ID na następnym ekranie. Po prostu dotknij opcji Wyświetl identyfikator Apple ID w wyskakującym okienku, które widzisz na ekranie swojego iPhone’a.

Krok (5): Następnie musisz dotknąć opcji Informacje o płatności , która pokaże ustawienia płatności i jakiego trybu płatności używasz.

Krok (6): Na następnym ekranie kliknij przycisk „ Brak , co spowoduje usunięcie karty kredytowej, którą wcześniej dodałeś do swojego konta Apple iTunes.

Jeśli nie widzisz opcji Brak lub nie możesz jej wybrać, aby usunąć kartę kredytową z iTunes, zapoznaj się z pomocą tego przewodnika: Dlaczego nie mogę wybrać opcji Brak, gdy edytuję informacje o płatnościach mojego konta Apple ID?

Ważna uwaga: jeśli na karcie kredytowej pojawi się należna płatność lub niespłacone saldo , nie będziesz w stanie usunąć karty kredytowej z konta Apple iTunes. Upewnij się, że wszystkie opłaty zostały usunięte, ponieważ tylko wtedy będziesz mógł usunąć swoją kartę kredytową z iTunes.

W ten sposób możesz zobaczyć, jak proste jest usunięcie karty kredytowej z konta iTunes na urządzeniach Apple, takich jak iPhone, iPad, iPod touch itp.

Jak usunąć kartę kredytową z iTunes na komputerze

Jeśli nie byłeś w stanie usunąć informacji o karcie kredytowej z iTunes, wykonując pierwszą metodę lub nie masz problemu z usunięciem karty kredytowej z konta iTunes za pomocą komputera zamiast urządzeń iPhone lub iPad, możesz zastosować tę metodę.

W tej metodzie pokażemy, jak usunąć kartę kredytową z iTunes za pomocą komputera. Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku udostępnionymi poniżej i dowiedz się, jak usunąć kartę kredytową z konta iTunes na komputerze:

Krok (1): Najpierw otwórz iTunes na komputerze i zaloguj się za pomocą swojego Apple ID.

Krok (2): Po pomyślnym zalogowaniu się na swoje konto iTunes, musisz kliknąć Informacje o koncie . Zobaczysz swoje imię na ekranie, kliknij je, a zobaczysz rozwijane menu przed sobą. Wybierz informacje o koncie z menu rozwijanego, które widzisz na ekranie komputera.

Krok (3): Tuż obok opcji Typ płatności zobaczysz opcję Edytuj. Kliknij Edytuj a zobaczysz nową stronę.

Krok (4): W tej chwili na ekranie zobaczysz różne opcje płatności. Musisz wybrać opcję Brak , a karta kredytowa, którą dołączyłeś do swojego konta, zostanie usunięta.

W ten sposób będziesz mógł usunąć kartę kredytową z konta iTunes. Jeśli nie masz przy sobie iPhone’a, możesz skorzystać z tej metody, ponieważ możesz korzystać z komputera i łatwo usunąć kartę kredytową bez żadnych przerw.

Możesz skorzystać z tego oficjalnego przewodnika Apple, aby zmienić informacje o płatnościach w rodzinie jeśli jesteś organizatorem, lub poznać metody płatności za udostępnianie rodziny (karty kredytowe, karty debetowe, China UnionPay, rozliczenia za telefon komórkowy), z których możesz korzystać w iTunes Store, App Store i iBooks Store.

Wniosek

Krótko mówiąc usunięcie karty kredytowej z konta iTunes na iPhonie i iPadzie lub komputerze jest dość prostym zadaniem, jak już widzieliście w tym samouczku. Po prostu postępuj zgodnie ze wszystkimi powyżej wyjaśnionymi instrukcjami i łatwo zmień lub usuń informacje o płatnościach Apple ID w ciągu kilku minut.

Po wykonaniu tego przewodnika „ Jak usunąć kartę kredytową z iTunes na iPhonie i iPadzie mamy nadzieję, że pomyślnie usunąłeś kartę kredytową z konta iTunes. Daj nam znać, korzystając z sekcji komentarzy poniżej – Która metoda z dwóch udostępnionych powyżej pomogła ci w usunięciu karty kredytowej z iTunes na komputerze lub na urządzeniach iPhone i iPad?

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy