Jak wykorzystać każdy ostatni cent na przedpłaconej karcie debetowej

17 lutego 2021
Category: Nawet Jeśli

Niektóre przedpłacone karty debetowe mogą być problematyczne, ponieważ prawie niemożliwe jest użycie ich do ostatniego centa. Oznacza to, że kończysz z jakąś dziwną kwotą na karcie, której nikt nie przyjmie do zapłaty, chyba że jakimś cudem twój zakup jest równy lub niższy od tej nieparzystej kwoty.

Zdjęcie kredytowe: GiftCards.com

Kolejny problem

Według naszych przyjaciół z NerdWallet niektóre przedpłacone karty debetowe – nie fundusze, ale same karty – mają daty ważności, co jest trudne do zrozumienia, ale mimo wszystko prawdziwe.

I kolejny

Większość sklepów nie zezwala na „podzielenie płatności. Oznacza to, że jeśli kupujesz nowy rower i chcesz wykorzystać ostatnie 1,77 USD na przedpłaconą kartę debetową (spłacając saldo gotówką lub inną formą płatności), większość sklepów nie pozwoli Ci tego zrobić. Problem polega na tym, że gdy sprzedawca próbuje przetworzyć kartę przedpłaconą, zwraca odrzucenie, ponieważ saldo na karcie jest niewystarczające na pokrycie całej transakcji.

Jest sposób …

Chcę wam pokazać, w jaki sposób można wykorzystać te 1,77 dolara lub dręczące drobne saldo – nawet 0,05 dolara – pozostawione na przedpłaconej karcie debetowej. Ale zanim przejdziemy dalej, zdefiniujmy terminy.

Przedpłacona karta debetowaKarta debetowa z logo MasterCard lub Visa. Został „załadowany określoną kwotą pieniędzy, którą można wydać w każdym sklepie obsługującym transakcje MasterCard lub Visa. Przeważnie ludzie kupują te karty od razu (plus skandaliczna opłata), ale możesz je otrzymać w inny sposób – jako prezent lub jako rabat od Verizon, AT&T lub dowolnej liczby innych firm oferujących rabaty.

Karta upominkowa do domu towarowegoTen artykuł nie dotyczy Nordstrom, Target, Kohls ani żadnego innego takiego sprzedawcy. Wydają swoje markowe karty podarunkowe do domów towarowych, które reprezentują kredyt sklepowy, a nie pieniądze w formie przedpłaconej karty debetowej.

Dla każdego, kto martwi się, że mam zamiar zasugerować ci coś tak podstępnego, że mógłbyś zostać aresztowany, zrelaksuj się. Jest to bardzo etyczne i całkowicie legalne – otwarcie dozwolone i całkiem sprytne.

Jak spożytkować każdy grosz

Użyjesz Amazon do konwersji dowolnej kwoty na dowolnej przedpłaconej karcie debetowej (zdefiniowanej powyżej), nawet jeśli pozostaje tylko kilka centów. Oznacza to, że potrzebujesz konta Amazon. Jeśli kiedykolwiek coś tam kupiłeś, masz konto. Jeśli nie, otwórz jeden. To nic nie kosztuje i łatwe. Sposobem na rozwiązanie powyższego problemu z przedpłaconą kartą debetową jest konto na Amazon.com.

Wykorzystasz to, co jest na tej przedpłaconej karcie debetowej, aby ponownie doładować konto karty podarunkowej Amazon, nawet jeśli jest to tylko kilka centów. Teraz można go używać do kupowania wszystkiego w Amazon. Możesz podzielić płatności. Oznacza to, że jeśli dodałeś 1,71 USD do salda karty podarunkowej Amazon, możesz go teraz użyć, aby kupić, powiedzmy (bezwstydne powiadomienie o wtyczce) jedną z moich książek lub prezent dla swojego najlepszego przyjaciela.

Najpierw zastosuj kwotę z karty podarunkowej Amazon do zakupu, a następnie spłać saldo w normalny sposób.

Fajną rzeczą jest to, że saldo karty podarunkowej Amazon nigdy nie wygasa. Możesz po prostu trzymać środki na swoim koncie Amazon, dopóki ich nie potrzebujesz lub dopóki nie zechcesz kupić karty podarunkowej Amazon dla siebie lub kogoś innego.

A więc przejrzyjmy, dobrze?

Amazon ma metodę, za pomocą której możesz przenieść dowolną kwotę z przedpłaconej karty debetowej na konto karty podarunkowej Amazon.com. Fundusze te można teraz wykorzystać do zakupu rzeczy, w tym kart upominkowych Amazon.

Wykonaj poniższe czynności

Aby dodać saldo przedpłaconej karty debetowej do swojego konta:

 1. Przejdź do Amazon.com i zaloguj się przy użyciu swoich kodów dostępu.
 2. Spójrz na prawą górną część strony i kliknij „Konto i listy.Wybierz pierwszą pozycję z menu rozwijanego „Twoje konto.Kliknij „Karty podarunkowe.Następnie „Doładuj saldo.Przewiń w dół i kliknij „Dodaj kartę.Wprowadź informacje o swojej karcie. Jeśli Twoja karta nie zawiera Twojego imienia i nazwiska, wpisz swoje imię i nazwisko w polu „Imię na karcie, a następnie wypełnij pozostałe pola.Po dodaniu karty możesz ponownie doładować saldo karty podarunkowej Amazon dowolną kwotą pozostałą na tej przedpłaconej karcie debetowej. Więcej tutaj.

  Podczas gdy przedpłacone karty debetowe pozostają moim osobistym nemezisem ze względu na wysokie opłaty i fakt, że trudno je wykorzystać, przynajmniej teraz wiemy, że jest na to sposób – aż do ostatniego centa!

  NASTĘPNY W GÓRĘ:

  Jak robić zakupy za pomocą GOTÓWKI w Amazon

  Everyday Cheapskate uczestniczy w programie Amazon Services LLC Associates, partnerskim programie reklamowym, którego celem jest zapewnienie nam środków do zarabiania opłat poprzez łączenie się z witrynami stowarzyszonymi z Amazon.

  Najlepszy niedrogi system bezpieczeństwa w domuJak zrobić czysty ekstrakt z wanilii – wciąż najdoskonalszy domowy prezent świąteczny!Zapytaj mnie o wszystko: najlepszy robot odkurzający, transfer do denimu, pomoc Medicare! i więcejZapytaj mnie o cokolwiek: suche, powolne gotowanie, czysta fuga, sejf w domu, mętne szkło, nieschnąca suszarka i wiele więcej!27 sposobów używania chusteczek dla niemowląt, które nie wymagają dzieckaJak głęboko czyścić utylizację śmieci i dlaczego tego potrzebujeszZłapałeś się na czytaniu do końca? Dlaczego nie podzielić się z przyjacielem.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy