Jakie biuro kredytowe zajmuje się kartami kredytowymi?

17 lutego 2021
Category: Raporty Kredytowe

@ moqueen82 napisał:

Chciałbym ubiegać się o Chase Freedom bez ograniczeń, ale nie jestem pewien, jakiej CRA używają. Mój Equifax jest niski i mam tam różne sprawy, ale moja transunion i Experian są dobre. Transunion-668 i Experian-670 i będą w górę. Ktoś wie?

Skorzystaj z wyszukiwarki „bazy danych wyciągów kredytowych i wpisz Chase Freedom, a otrzymasz setki punktów danych. Tuż poniżej miejsca, w którym wpisujesz nazwę karty, której szukasz, możesz wybrać stan z menu rozwijanego, aby uzyskać jeszcze dokładniejsze punkty danych. Chociaż będzie ich znacznie mniej, gdy użyjesz tylko swojego stanu, będą one bardziej znaczące.

Właśnie zrobiłem to dla NY (w moim stanie) i spośród 23 wyciągnięć było:

Również te 23 wyciągnięcia były dla 20 kandydatów. Oznacza to, że tylko 3 z 20 wnioskodawców zgłosiło podwójne wycofanie. więc być może podwójne wyciągnięcia są mniej powszechne w Nowym Jorku, rzadziej w przypadku karty Freedom itp.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściChase wyciągnął na mnie EQ i EX.

  NFCU Cash Rewards Visa Signature

  Wiza NFCU Platinum

  Linia kredytowa NFCU

  Ścigaj podpis Visa Amazon Prime

  Wiza PenFed Cash Rewards

  Wiza PenFed Promise

  Wiza gotówkowa Fairwinds Credit Union Cash Rewards

  Karta Sklepu Lowes

  Zamknięte na kredyt hipoteczny 09.08.2017! Woot!

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściChase jest dobrze znany z podwójnych podciągnięć. Podwójnie pociągnęli mnie za żądanie CLI, po tym, jak powiedzieli mi, że nie mogą przenieść niektórych limitów moich kart FU do mojego Chase Amazon Prime. co było złe. W końcu przenieśli część limitu, więc podwójne pociągnięcie było niepotrzebne. Chase wydaje dobre karty, ale ich nawyk podwójnego ciągnięcia jest bardzo frustrujący. Jest też ich zasada 5/24, która również śmierdzi.

 • «Wstecz
  • 1
  • 2 Kolejny Produkty
  • Dom
  • Jak to działacennikPlany rodzinneUczyć się
  • Edukacja
  • SpołecznośćWsparcieBlogFirma
  • O nas
  • Warunki korzystaniaPolityka prywatnościProgram partnerskiPobierz naszą aplikacjęPodążaj za namiEdukacja kredytowa
  • Oceny kredytowe
  • Co to jest FICO Score?Wersje FICO ScoreJak obliczane są wynikiHistoria płatnościKwota długuDługość historii kredytowejMix kredytówNowy kredytRaporty kredytoweCo jest w twoim raporcieBiuraZapytaniaBłędy w raporcie?KalkulatoryPoznaj swoje prawaKradzież tożsamościFAQSłownikCopyright 2001- Fair Isaac Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

   WAŻNA INFORMACJA:

   Wszystkie produkty FICO ® Score udostępnione na myFICO.com zawierają FICO ® Score 8 i mogą zawierać dodatkowe wersje FICO ® Score. Twój pożyczkodawca lub ubezpieczyciel może użyć innego FICO ® Score niż wersje otrzymane od myFICO lub w ogóle inny rodzaj oceny kredytowej. Ucz się więcej

   FICO, myFICO, Score Watch, The Score That Matters i The Score That Matters są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Fair Isaac Corporation. Raport kredytowy Equifax jest znakiem towarowym firmy Equifax, Inc. i jej spółek zależnych. Na Twoje wyniki FICO i stopy procentowe, które możesz otrzymać, wpływa wiele czynników. Fair Isaac nie jest organizacją napraw kredytową w rozumieniu prawa federalnego lub stanowego, w tym ustawy o organizacjach naprawy kredytu. Fair Isaac nie zapewnia usług „naprawy kredytowej, porad ani pomocy w zakresie „odbudowy lub „ulepszenia Twojej historii kredytowej, historii kredytowej lub zdolności kredytowej. Strona internetowa FTC na kredyt.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy