Najlepsze 5 portfeli Bitcoin dla początkujących w 2020 roku

17 lutego 2021
Category: Będziesz Mieć

Bitcoin może być cyfrową gotówką, ale ma wiele wspólnego z walutą papierową, którą nosisz ze sobą. Zarówno bitcoiny, jak i pieniądze papierowe można kupować, sprzedawać i handlować. Obie formy pieniędzy są przechowywane w portfelu. Portfel Bitcoin to po prostu wersja cyfrowa.

Poniżej zagłębimy się w naturę portfeli Bitcoin. Porozmawiamy również o wielu opcjach, jakie mają dziś użytkownicy Bitcoin, wybierając portfel Bitcoin. Na początku może się to wydawać mylące, jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z kryptowalut. Ale pod koniec będziesz mógł pobrać swój własny portfel Bitcoin i dokładnie wiedzieć, jak go używać. Zanim jednak to zrobisz, możesz rzucić okiem na cenę Bitcoin, zanim zdecydujesz, czy chcesz kupić i przechowywać kryptowalutę.

Na tej stronie:

Najwyżej oceniana platforma kryptograficzna na rok 2020

 • Obsługiwanych jest ponad 15 monet
 • Regulowane przez CySEC i FCAKupuj, sprzedawaj i handluj kryptowalutami na jednej platformiePonad 6 milionów użytkowników na całym świecieCo to jest portfel Bitcoin / Crypto Wallet?

  Bitcoin może być cyfrowy, ale nadal musi być gdzieś przechowywany. Podobnie jak portfel skórzany służy do śledzenia Twoich pieniędzy papierowych, portfel Bitcoin jest osobistym narzędziem do przechowywania i zabezpieczania kupowanych bitcoinów.

  Każdy właściciel Bitcoinów używa oprogramowania do śledzenia swoich Bitcoinów i kryptowalut. Możesz użyć swojego portfela kryptowalut, aby:

  Wysyłaj kryptowaluty Odbierz kryptowaluty Handluj kryptowalutami Wydawaj kryptowaluty Wypłacaj kryptowaluty Każdy bitcoin i kryptowaluta ma własną technologię blockchain do rejestrowania transakcji. Nie możesz użyć swojego portfela kryptograficznego do:

  Wyślij BTC na inny adres kryptograficzny Udostępnij swoje informacje stronom trzecim (niezalecane) Wypłać środki z banku (tylko bankomat Bitcoin) Aby kupić Bitcoin i powiązać go z właścicielem, portfele te zwykle mają „klucze prywatne. Te klucze to tajne kody, które łączą określone salda Bitcoin z określonymi osobami. Bez kluczy ten Bitcoin nie jest w ogóle dostępny. Ale śledzenie długich kluczy alfanumerycznych jest niewygodne, więc oprogramowanie portfela Bitcoin wykonuje to za nas.

  Kiedy wysyłasz Bitcoin do swojego portfela Bitcoin, jego klucze są tam przechowywane. Dzięki temu portfel może pokazać, ile bitcoinów jest w nim obecnych, i wykorzystać go w dowolnym celu.

  Portfele Bitcoin mogą mieszkać na Twoim telefonie lub komputerze, do codziennego użytku z twoich osobistych środków. Mogą również występować w wyspecjalizowanych urządzeniach sprzętowych, bezpiecznie odłączonych od internetu.

  Portfele Bitcoin mogą również istnieć na giełdach zewnętrznych, takich jak Binance, które tymczasowo przechowują bitcoiny po zakupie lub gdy czekasz, aby użyć go do handlu.

  Twoje kryptowaluty są zawsze bezpieczniejsze w portfelu, który kontrolujesz, najlepiej na urządzeniu niepołączonym z Internetem.

  Jak stworzyć portfel Bitcoin

  Binance to jedna z najlepszych platform handlowych na świecie, więc jeśli chcesz korzystać z Bitcoin, istnieje duże prawdopodobieństwo, że użyjesz go wcześniej czy później. Rzućmy okiem na to, jak utworzyć konto Binance i portfel wymiany.

  Krok 1 – Utwórz swoje konto Binance

  Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do kliknięcia.

  Wejdź na stronę Binance. Stąd dostarczysz trochę więcej informacji, a następnie będziesz mógł wysłać Bitcoin do swojego portfela giełdy Binance.

  Uwaga: na Binance nie możesz kupić Bitcoina za pieniądze fiducjarne.

  Krok 2 – Przejdź do „Fundusze>„Salda

  Tutaj zobaczysz wszystkie swoje portfele Binance.

  Za każdym razem, gdy kupisz monetę na Binance, zostanie ona dostarczona do odpowiedniego portfela.

  Portfele z saldami pojawią się u góry ekranu. Wyślij Bitcoin na adres, który widzisz po kliknięciu „Wpłać, a będziesz mieć Bitcoin na Binance na wszystkie Twoje potrzeby handlowe.

  Coinbase to świetne miejsce do pierwszego zakupu Bitcoinów za pośrednictwem PayPal, ponieważ umożliwiają one korzystanie z przelewu bankowego, karty debetowej i karty kredytowej. Utworzenie portfela Coinbase jest tak proste, jak otwarcie pierwszego konta na Facebooku. Oto jak to działa.

  Krok 1: Utwórz swoje konto Coinbase .

  Wejdź na Coinbase.com i zarejestruj nowe konto jako osoba fizyczna.

  Podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail i nowe hasło.

  Przejdź do swojego e-maila i kliknij link w środku, gdy znajdziesz nową wiadomość od Coinbase.

  To doprowadzi Cię do witryny.

  Krok 2: Znajdź swój portfel Bitcoin .

  Kliknij „portfele, a zobaczysz swój portfel Bitcoin (a także pozostałe portfele dla pozostałych monet sprzedanych w Coinbase).

  Kliknij go, a zobaczysz ekran podobny do powyższego.

  Możesz wysłać Bitcoin z „mojego portfela do dowolnego innego portfela, który kontrolujesz lub do którego masz adres.

  Portfel Exodus to oprogramowanie, które żyje na Twoim komputerze. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać i skonfigurować, a będziesz gotowy do przechowywania Bitcoin tutaj. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

  Krok 1: Pobierz Exodus .

  Przejdź do Exodus.io i pobierz portfel na komputer (Exodus nie jest obecnie dostępny dla telefonów komórkowych). Zainstaluj go tak, jak każdą inną aplikację komputerową.

  Krok 2: Otwórz swój portfel Bitcoin Exodus.

  Jak widać powyżej, Exodus może przechowywać wszystkie rodzaje kryptowalut. Aby użyć go do Bitcoin, po prostu kliknij zakładkę „portfel po prawej stronie, a następnie kliknij portfel „Bitcoin. Jesteś teraz gotowy do korzystania z portfela Bitcoin Exodus.

  Portfel Infinito służy do przechowywania wszelkiego rodzaju kryptowalut, nie tylko bitcoinów. Skorzystaj z niego, jeśli chcesz mieć łatwy i kompleksowy magazyn dla całego swojego portfolio. Portfel Infinito jest również bardzo wygodny i dobrze zaprojektowany. Oto jak to zdobyć.

  Krok 1: Pobierz portfel Infinito

  Przejdź do Infinitowallet.io i kliknij „pobierz, jak widać na powyższym obrazku. Wybierz odpowiedni plik dla urządzenia, którego będziesz używać. Po pobraniu pliku zainstaluj go tak samo, jak każdą inną aplikację. Po skonfigurowaniu otwórz go.

  Krok 2: Przejdź do portfela Bitcoin już w Infinito

  Po otwarciu Infinito masz już portfel Bitcoin. Będzie zawierał Twój adres, na który możesz wysłać dowolną ilość Bitcoinów.

  Portfel Bitcoin Blockchain.com, dawniej Blockchain.info, jest jednym z najwygodniejszych portfeli internetowych w kosmosie. Szybko utwórz konto Bitcoin i uzyskaj bezpieczny dostęp do Bitcoin i innych kryptowalut, kiedykolwiek i gdziekolwiek potrzebujesz.

  Krok 1: Utwórz portfel Blockchain.com

  Przejdź do Blockchain.com i utwórz nowy portfel, przesyłając wiadomość e-mail, wybierając nowe hasło i klikając łącze w wiadomości e-mail przesłanej przez Blockchain.com.

  Krok 2: Znajdź swój portfel Bitcoin w witrynie Blockchain.com .

  Kliknij „Portfel u góry strony. To przeniesie Cię do portfela Bitcoin, z którego możesz zarządzać całą swoją działalnością Bitcoin.

  Najlepsze portfele Bitcoin w Twoim kraju

  Aby uzyskać najlepszy portfel Bitcoin dostępny w Wielkiej Brytanii, będziemy musieli wybrać jeden, o którym jeszcze nie wspomnieliśmy: Coinbase.

  Coinbase było kiedyś miejscem, w którym można było jedynie spekulować wartością kryptowalut, takich jak Bitcoin. Jak to się zmieniło.

  Dziś Coinbase oferuje portfel Coinbase, dedykowane rozwiązanie do wysyłania i przechowywania Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Bitcoin Cash.

  Coinbase jest w pełni licencjonowanym i regulowanym źródłem handlu, którego historia sięga wstecz do czasów kryptowaluty.

  Nie są nowicjuszami w tej grze, dlatego mają zaufanie i doświadczenie, którym może dorównać niewielu dostawców portfeli Bitcoin.

  Na szczęście portfel Coinbase jest już nie tylko dla osób w Wielkiej Brytanii. Podczas gdy Coinbase było kiedyś ograniczone w Stanach Zjednoczonych, zespół ulepszył swoją ofertę tak bardzo, że teraz są w pełni licencjonowani w Stanach Zjednoczonych.

  Aplikacja portfela mobilnego Coinbase jest jedną z najlepszych w branży i doskonale sprawdzi się dla klientów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

  Binance to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie portfelowe dla Australijczyków i Nowozelandczyków.

  Chociaż nie jest to najlepsza opcja do długoterminowego przechowywania, jest to miejsce, w którym posiadacze Bitcoinów uzyskają najwięcej kilometrów z BTC.

  Użytkownicy mogą handlować Bitcoinami z dziesiątkami innych światowej klasy kryptowalut i altcoinów na Binance.

  To świetny sposób na uzyskanie dostępu do globalnej sceny kryptowalut, ponieważ Binance prowadzi interesy we wszystkich częściach świata.

  Różnice między portfelami kryptograficznymi giełdy, sprzętem i oprogramowaniem

  Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo różnicom między portfelami Exchange, sprzętowymi i programowymi.

  Wymiana portfeliPortfel wymiany jest używany, gdy ktoś kupuje Bitcoin lub Altcoin i bezpiecznie przechowuje go na koncie wymiany użytkownika.

  Przechowywanie kryptowaluty na giełdach przez długi czas nigdy nie jest dobrym pomysłem, ponieważ giełdy są rutynowo hakowane i narażane na szwank z powodu ogromnych wolumenów transakcji.

  Oto kilka dobrych przykładów portfeli Exchange:

  Portfel
  Coinbase Portfel BinancePortfele sprzętowePortfele sprzętowe to fizyczne urządzenia przeznaczone do długoterminowego przechowywania kryptowaluty.

  Są bezpieczniejsze niż inne rodzaje portfeli, ponieważ nie są połączone z Internetem, a zatem nie można ich zhakować, gdy są prawidłowo używane. Jest tylko kilku producentów portfeli sprzętowych, ale wszystkie te opcje są dobre.

  Oto kilka dobrych przykładów portfeli sprzętowych:


  Portfel papierowy Ledger Nano S Trezor
  BitcoinPortfele oprogramowaniaPortfele programowe to aplikacje na telefon lub komputer, które przechowują Bitcoiny.

  Bardziej bezpieczne niż portfel giełdowy, portfele programowe połączone z Internetem nie są tak bezpieczne jak portfele sprzętowe, więc powinny być używane tylko do przechowywania Bitcoinów do codziennego użytku. Nie przechowywać wszystkich posiadanych pieniędzy w skórzanym portfelu. Z portfeli oprogramowania należy korzystać w ten sam sposób.

  Oto kilka dobrych przykładów portfeli oprogramowania:

  Portfel Exodus Portfel
  Jaxx
  Bitcoin CoreNajlepszy portfel Bitcoin na telefon komórkowy

  Najlepszy portfel Bitcoin Apple

  Twój mobilny portfel Bitcoin nie zapewnia najwyższego bezpieczeństwa; jest tam dla wygody.

  Dlatego mówimy, że wybieramy najwygodniejszą opcję, jaką za nasze pieniądze jest blockchain.info.

  Nie ma portfela Apple Bitcoin bardziej przyjaznego dla użytkownika niż Blockchain.info i jest darmowy.

  Kolejną świetną opcją jest wspomniany wcześniej portfel Coinbase. Twoja kryptowaluta będzie bezpieczna i jest to firma o solidnej reputacji. Jedynym minusem jest to, że obecnie posiadają 5-6 różnych portfeli kryptograficznych.

  Najlepszy portfel Bitcoin na AndroidaW przypadku Androida nasz głos musi zostać oddany na Jaxx, o czym już wspominaliśmy bardziej szczegółowo powyżej.

  Chociaż naszą pierwszą opcją jest zawsze korzystanie z regulowanego portfela, takiego jak Coinbase, który pozwoli Ci kupować i sprzedawać kryptowaluty bez żadnych problemów, polecamy również Jaxx nowym użytkownikom.

  Jest nie tylko bezpieczny i wygodny, ale obsługuje znacznie więcej monet niż tylko Bitcoin.

  W aplikacji możesz nawet dokonywać podstawowych transakcji. Jeśli masz tylko jeden portfel Bitcoin na swoim telefonie z Androidem, wybierz Jaxx.

  Istnieje mnóstwo portfeli Bitcoin na urządzenia mobilne. Przejdziemy do sedna i damy Ci najlepszą opcję dla Androida i Apple. Poniżej możesz znaleźć główne różnice dotyczące aplikacji kryptograficznych:

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy