Numer rozliczeniowy banku Td – znajdź swój numer rozliczeniowy Td

17 lutego 2021
Category: Inny Sposób

Numer rozliczeniowy banku Td to kod składający się z dziewięciu cyfr, które każda kasa kredytowa lub bank otrzymuje z Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych. Numery rozliczeniowe są zwykle używane do przelewów bankowych z jednej instytucji do innego instytutu.

Spis treści

Numer rozliczeniowy banku Td:

Jeśli chcesz przelać pieniądze na rachunek bankowy TD Bank w inny sposób, aby zaoszczędzić, będziesz potrzebować prawidłowego numeru.

Czytaj dalej, aby poznać i znaleźć numer rachunku bankowego TD Bank oraz informacje o pieniądzach przelewu. Numery rozliczeniowe to 9-cyfrowy kod używany przez banki do identyfikacji. Numer rozliczeniowy może być potrzebny do różnych celów.

Potrzebujesz płatności ACH, płatności automatycznego rachunku, przelewu krajowego, przelewu między kontem w firmie inwestycyjnej lub w różnych bankach; świadczenia otrzymywane od rządu wraz ze zwrotami podatku i ustanowieniem bezpośredniego depozytu.

Co to jest numer rozliczeniowy?

Numery rozliczeniowe są używane do sprawdzania konta. Dziewięć cyfr znajduje się na końcu po lewej stronie każdego czeku.

Znajduje się w banku w USA i innym instytucie finansowym, który wykorzystuje numery przekierowania do identyfikacji. Nazywa się to również numerami tranzytowymi, a także numerem routingu i RTN.

Nie ma dwóch spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych lub nie ma dwóch banków o podobnym numerze rozliczeniowym, a każdy z banków ma przypisany niepowtarzalny numer rozliczeniowy. Będziesz także potrzebować informacji o przewodach międzynarodowych:

  • Imiona osób, do których przelewasz środki, tak jak są widoczne na ich kontach.
  • Nazwa i adres banku beneficjenta
  • Numer konta i numer ABA.
  • Kod SWIFT banku i
  • Z drutem
  • Kod SWIFT.

Znajdowanie numeru rozliczeniowego banku TD:

Podając numery rozliczeniowe banku TD:

Twój numer banku TD jest powiązany z lokalizacją dowolnego banku, w którym możesz otworzyć swoje konto bankowe. Nawet jeśli korzystasz z banku w innym oddziale TD Bank, liczy się bank, w którym możesz pierwotnie otworzyć konto.

Inny sposób na znalezienie banku TD:

Oto wiele sposobów, aby znaleźć numer rozliczeniowy banku TD:

  • Możesz sprawdzić numer rozliczeniowy banku TD za pomocą czeku. W przypadku czeków konta to dziewięć cyfr znajdujących się w lewym dolnym rogu każdego czeku.
  • Możesz przejść do formularza online dla banku TD. Możesz wypełnić, aby znaleźć swój właściwy numer konta i numer rozliczeniowy.
  • Numer rozliczeniowy można również znaleźć, wyszukując numer rozliczeniowy. A następnie zalogowałeś się na konto online TD Bnak.

Telefon do obsługi klienta

Jeśli nie masz czeku podręcznego lub czeku online, możesz zadzwonić pod bezpłatny numer banku TD 8887519000 . Następnie podajesz niektóre dane, dzięki którym możesz się zidentyfikować, a przedstawiciel będzie mógł potwierdzić numer rozliczeniowy konta.

Użyj numeru rozliczeniowego banku TD:

Routing TD jest używany do przelewów krajowych, międzynarodowych przelewów bankowych w walucie obcej i międzynarodowych przelewów w dolarach amerykańskich.

031101266 ten numer rozliczeniowy jest używany do przelewów krajowych. Dla dolara amerykańskiego numer rozliczeniowy to 031101266 i użyj tego kodu NRTHUS33XXX, a dla waluty obcej również 031101266.

Powiązane terminy wyszukiwania:

Wniosek:

Z informacji o rachunku i numerze rozliczeniowym banku TD można powiedzieć, że w łatwy sposób można znaleźć numer rozliczeniowy i numer konta.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy