Pożyczki samochodowe dla osób prywatnych

17 lutego 2021

Złóż wniosek o pożyczkę samochodową dla osób prywatnych i porównaj do 4 ofert pożyczek – szybko!

Kupowanie samochodu od prywatnego sprzedawcy to sprytne posunięcie, jeśli chodzi o oszczędzanie pieniędzy. Nie ma żadnych opłat dealerskich, żadnych ukrytych kosztów i żadnych dodatkowych pakietów, bez których „nie możesz żyć. Nawet jeśli wydajesz mniej niż w przypadku zakupu nowego samochodu, prawdopodobnie nadal potrzebujesz pomocy w sfinansowaniu zakupu. W tym może pomóc myAutoloan! Wypełnij nasz szybki, bezpłatny i bezpieczny wniosek online o pożyczkę samochodową dla osób prywatnych i porównaj do 4 ofert pożyczek w ciągu kilku minut. Po wybraniu najlepszej dla siebie pożyczki otrzymasz zaświadczenie online lub sprawdź w ciągu 24 godzin i będziesz mógł swobodnie kupić wybrany pojazd! myAutoloan może pomóc Ci zabezpieczyć środki finansowe potrzebne do zawarcia umowy na samochód Twoich marzeń. Wypełnij zgłoszenie już dziś, aby porównać swoje oferty!

Ubieganie się o pożyczkę samochodową dla osób prywatnych

Ubieganie się o pożyczkę na zakup pojazdu od prywatnego sprzedawcy nie różni się zbytnio od ubiegania się o jakikolwiek inny rodzaj kredytu samochodowego. Chociaż możesz zwiększyć swoje szanse na uzyskanie najbardziej konkurencyjnych stawek, mając wysoką zdolność kredytową, dobry wynik nie jest warunkiem kwalifikacji. Nadal możesz otrzymać pożyczkę z mniej niż idealną oceną kredytową.

Aplikacja online myAutoloan jest już szybka, ale możesz przyspieszyć proces aplikacji jeszcze bardziej, mając pod ręką następujące informacje:  Dane osobowe:imię i nazwisko, adres, czas zamieszkania i numer ubezpieczenia społecznego

  Informacje dotyczące zatrudnienia:zawód, pracodawca, czas spędzony u pracodawcy i miesięczny dochód brutto

  Informacje o pożyczce:Szacunkowa kwota, którą chcesz sfinansować i pożądany okres pożyczki (liczba miesięcy, w których chcesz spłacić pożyczkę)

  Informacje opojeździe: rok, marka, model, wykończenie i przebieg pojazdu oraz nazwa banku lub firmy finansowej, na rzecz której sprzedawca dokonuje płatności (jeśli dotyczy)

  Informacje osprzedawcy: nazwa i numer telefonu sprzedawcyWskazówki dotyczące kupowania samochodu od prywatnego sprzedawcy

  Prywatne pożyczki na samochód mogą uchronić Cię przed kłopotami i wydatkami związanymi z płaceniem z własnej kieszeni za samochód, który nie pochodzi od dealera, brokera samochodowego lub parkingu samochodowego. Chociaż nie ma sposobu, aby zagwarantować, że sprzedaż prywatna przebiegnie bezproblemowo, wiedząc, czego się spodziewać, możesz wcześniej zażegnać poważne problemy.

  Kupując samochód od prywatnego właściciela-   NALEŻYobliczyć kwotę pożyczki, z którą czujesz się komfortowo, tak jak przy zakupie nowego lub używanego samochodu od dealera. Skorzystaj z naszych kalkulatorów i kalkulatorów, aby zorientować się w oprocentowaniu, kwocie pożyczki i kwocie płatności, z którą czujesz się komfortowo i odpowiednio ograniczyć wyszukiwanie pojazdu. Zaoszczędzisz sobie kłopotów z zakochaniem się w samochodzie, na który Cię nie stać!

   NALEŻYnegocjować i uzgodnić cenę sprzedaży ze sprzedawcą, zanim pokażesz czek. Jeśli wymaga tego stan, wypełnij również rachunek sprzedaży. Bez tego możesz mieć problemy z rejestracją lub tytułem pojazdu na swoje nazwisko. Sprawdź wymagania swojego stanu dotyczące sprzedaży samochodów między osobami.

   PRZEDyskutujze sprzedawcą, w jaki sposób będziesz przekazywać mu środki. W zależności od sytuacji pożyczkodawca może przesłać kwotę pożyczki na wybrany przez Ciebie rachunek bankowy, bezpośrednio do sprzedawcy lub do banku lub zastawnika sprzedającego.

   NIEwahaj się zadawać wielu pytań. Mimo że CARFAX właściciela wygląda na czysty, incydenty mogą pozostać niezgłoszone i mogą nie pojawić się w raporcie. Poświęć trochę czasu na sprawdzenie pojazdu i poproś o sprawdzenie go zaufanemu mechanikowi.

   NIEprzynoś gotówki ani nie spotykaj się ze sprzedawcą w nocy. Oba narażają Twoje bezpieczeństwo.

   NIEzapomnij odrobić pracy domowej! Jako kupujący będziesz miał nieco więcej formalności do załatwienia niż sprzedawca. Pojazd będzie musiał zostać zmieniony i zarejestrowany na Twoje nazwisko, a także konieczne będzie zapłacenie wszelkich podatków. Skontaktuj się z lokalnym DMV, aby dowiedzieć się dokładnie, co musisz zrobić po zakupie pojazdu, ponieważ wymagania różnią się w zależności od stanu.Dlaczego warto korzystać z myAutoloan?

   Odpowiedź jest prosta: wybierz myAutoloan ze względu na szybkość, bezpieczeństwo i prostotę. Wypełnienie aplikacji myAutoloan zajmuje większości ludzi około dwóch minut i ma tylko jedną stronę. Jest w 100% bezpieczny i poufny, ponieważ używamy 128-bitowego szyfrowania, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Co więcej, nasi pożyczkodawcy oferują prawie bezkonkurencyjne stawki, często w ciągu kilku minut od otrzymania wniosku.

   myAutoloan jest dumny z tego, że jest środkiem finansowym, który oszczędza czas i pieniądze kierowców przy zakupie samochodu swoich marzeń. Nie czekaj dłużej – już dziś weź pożyczkę na samochód na prywatne przyjęcie!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy