Przelać pieniądze

17 lutego 2021
Category: Znakami Towarowymi

Przelać pieniądze

Możesz łatwo ustawić jednorazowe lub powtarzające się przelewy pieniędzy między kontami. Oto jak:

 1. Po zalogowaniu się wybierz „Zapłać i przelej, a następnie „Przelew
 2. Wybierz konta, z których chcesz dokonać transferuWprowadź kwotę, datę przelewu i dodaj opcjonalną notatkęWybierz „Dalej, a następnie „Przelej pieniądzeJesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zarządzać swoimi pieniędzmi dziś i jutro

  Sprawdzanie kont

  Wybierz konto rozliczeniowe, które najbardziej Ci odpowiada. Zobacz naszą ofertę Chase Total Checking ® dla nowych klientów. Rób zakupy za pomocą karty debetowej i korzystaj z banku z niemal dowolnego miejsca za pomocą telefonu, tabletu lub komputera oraz w naszych 16 000 bankomatów i prawie 4900 oddziałach w całym kraju.

  Konta oszczędnościowe i płyty CD

  Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć oszczędzać. Otwórz konto oszczędnościowe lub otwórz certyfikat depozytu (zobacz oprocentowanie) i zacznij oszczędzać pieniądze. Konta oszczędnościowe i rachunki depozytów są ubezpieczone przez FDIC do maksymalnej kwoty dozwolonej przez prawo.

  Karta przedpłacona

  Karta przedpłacona Starbucks® Rewards Visa® to jedyna karta przedpłacona z możliwością doładowania, która umożliwia zdobywanie gwiazdek w każdym miejscu, w którym robisz zakupy, bez opłat miesięcznych, rocznych ani opłat za doładowanie. Mogą obowiązywać inne opłaty.

  Karty kredytowe

  Wybierz jedną z naszych kart kredytowych Chase, które pomogą Ci kupić to, czego potrzebujesz. Wiele z nich oferuje nagrody, które można wymienić na zwrot gotówki lub na nagrody w firmach takich jak Disney, Marriott, Hyatt, United lub Southwest Airlines. Pomożemy Ci znaleźć kartę kredytową pasującą do Twojego stylu życia. Dodatkowo uzyskaj bezpłatny wynik kredytowy!

  Kredyty hipoteczne

  Linia kredytowa pod zastaw domu

  Możesz być w stanie wykorzystać część wartości swojego domu, aby go urozmaicić lub zapłacić inne rachunki za pomocą linii kredytowej pod zastaw domu. Aby dowiedzieć się, czy możesz kwalifikować się do HELOC, skorzystaj z naszego kalkulatora HELOC i innych zasobów dotyczących HELOC.

  Kupno samochodów i pożyczki

  Chase Auto jest tutaj, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedni samochód. Złóż wniosek o pożyczkę na nowy lub używany samochód w Chase. Użyj kalkulatora płatności, aby oszacować miesięczne płatności.

  Planowanie i inwestycje

  Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się współpracować z doradcą finansowym i opracować strategię finansową, czy też zainwestować online, JP Morgan oferuje spostrzeżenia, wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Sprawdź tutaj najnowsze oferty, promocje i kupony You Invest℠.

  PRODUKTY INWESTYCYJNE I UBEZPIECZENIOWE SĄ: NIE UBEZPIECZONE FDIC NIE UBEZPIECZONE PRZEZ ŻADNĄ FEDERALNĄ AGENCJĘ RZĄDOWĄ NIE PODLEGA DEPOZYTOWI ANI INNYM ZOBOWIĄZKOM ANI GWARANTOWANYM PRZEZ JPMORGAN CHASE BANK, NA ANI WSZELKIE JEGO OSOBY PODLEGAJĄCE OBOWIĄZKOM. PODSTAWOWEJ INWESTOWANEJ KWOTY

  Ścigaj klienta prywatnego

  Zapytaj nas o Chase Private Client, wyjątkowy poziom usług, który łączy w sobie bankowość concierge firmy Chase i dostęp do wiedzy inwestycyjnej JP Morgan.

  PRODUKTY INWESTYCYJNE I UBEZPIECZENIOWE SĄ: NIE DEPOZYTEM NIE UBEZPIECZONE FDIC NIE UBEZPIECZONE PRZEZ ŻADNĄ FEDERALNĄ AGENCJĘ RZĄDOWĄ BRAK GWARANCJI BANKOWEJ MOŻE UTRACIĆ WARTOŚĆ

  Bankowość biznesowa

  Dzięki bankowości biznesowej otrzymasz wskazówki od zespołu profesjonalistów, którzy specjalizują się w poprawianiu przepływu środków pieniężnych, dostarczaniu rozwiązań kredytowych i zarządzaniu listami płac. Chase oferuje również usługi internetowe i mobilne, biznesowe karty kredytowe i rozwiązania do akceptacji płatności stworzone specjalnie dla firm.

  O Chase

  Chase Bank obsługuje prawie połowę amerykańskich gospodarstw domowych, oferując szeroką gamę produktów. Chase online pozwala zarządzać swoimi kontami Chase, przeglądać wyciągi, monitorować aktywność, płacić rachunki lub bezpiecznie przesyłać środki z jednego centralnego miejsca. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami za pośrednictwem obsługi klienta Chase lub daj nam znać o skargach i opiniach Chase.

  Sport i rozrywka

  Chase zapewnia dostęp do wyjątkowych wydarzeń sportowych, rozrywkowych i kulinarnych dzięki Chase Experiences i naszym ekskluzywnym partnerom, takim jak US Open, Madison Square Garden i Chase Center.

  Inne produkty i usługi:
  • Bankowość internetowa
  • Bankowość mobilnaCentrum StudenckieUmowy dotyczące depozytów i rachunków przedpłaconych„Chase, „JPMorgan, „JPMorgan Chase, logo JPMorgan Chase i symbol Octagon są znakami towarowymi JPMorgan Chase Bank, NA JPMorgan Chase Bank, NA jest spółką zależną należącą w całości do JPMorgan Chase & Co.

   Inwestowanie wiąże się z ryzykiem rynkowym, w tym możliwą utratą kapitału, i nie ma gwarancji, że cele inwestycyjne zostaną osiągnięte.

   Produkty i usługi inwestycyjne są oferowane przez JP Morgan Securities LLC (JPMS), zarejestrowanego brokera-dealera i doradcę inwestycyjnego, członka FINRA i SIPC. Renty są udostępniane przez Chase Insurance Agency, Inc. (CIA), licencjonowaną agencję ubezpieczeniową, działającą jako Chase Insurance Agency Services, Inc. na Florydzie. JPMS, CIA i JPMorgan Chase Bank, NA są spółkami stowarzyszonymi pod wspólną kontrolą JPMorgan Chase & Co. Produkty nie są dostępne we wszystkich stanach.

   „Chase Private Client to marka oferująca produkty i usługi bankowe i inwestycyjne.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy