Recenzje banków Sainsbury’s

17 lutego 2021
Category: Kredytowej Jest

5,117 Świetnie

Napisać recenzję

Napisać recenzję

Recenzje 5117

Próbuję się zarejestrować

Próbowałem zarejestrować się trzy razy i otrzymałem trzy OTP Nie wiedziałem, że wymagało to odczekania 60 sekund przed próbą lub że trwało to 15 minut, zablokowane na 48 godzin😡😡😡

Sneaky Sainsburys Bank.

Ubiegając się o cokolwiek, należy bardzo uważać na Sainsburys Bank. Są bardzo podstępni. Gdy zaoferowano im początkową stopę pożyczki w wysokości 3,6% przy podpisywaniu wniosku, zmieniają ją na 8,9%. Nie do przyjęcia dla kogoś, kto ma 995 z 999 zdolności kredytowej! To bardzo podstępna taktyka. Koniecznie przeczytaj mały druk!

Bardzo zadowolony z pokrycia i kosztu zwierzęcia…

Bardzo zadowolony z pokrycia i kosztów ubezpieczenia zwierzaka. Dobra cena, doskonała obsługa

Dlaczego nie ma angielskiego, który działa w…

Dlaczego w sklepach angielskich nie ma języka angielskiego?

Dlaczego sainsburys zatrudniają tylko pracowników z trzeciego świata z Afryki lub Indii lub muzułmanów z Bliskiego Wschodu w rękawach i długich tunikach, którzy nie mogą nawet wykonywać pracy we własnych krajach, nie mówiąc już o tutaj. Oni są całkowicie z ich głębi … mają okropną obsługę klienta. Zawsze staraj się iść do kasy z angielskim pracownikiem, co jest bardzo rzadkie. Afrykanie, Hindusi i muzułmanie zawsze rozpoczynają walkę z każdym angielskim i kaukaskim, ponieważ nienawidzą Brytyjczyków i przez cały czas próbują wywoływać bójki i kłopoty … Przerażające. Jeśli zamierzasz zatrudnić pracowników z trzeciego świata, którzy próbują zaczepiać brytyjską opinię publiczną w Wielkiej Brytanii, zasługują na wypadnięcie z interesu.

Łatwe… to takie proste.

Łatwa w obsłudze strona internetowa

Łatwa w użyciu strona internetowa, bardzo przejrzysta

Wiele opcji

Konkurencyjna cena z bonusem w postaci punktów nektarowych

Dostałem kupon na punkty nektarowe, więc przeszedłem do trybu online i bardzo łatwo i szybko uzyskałem wycenę – cena jest bardzo konkurencyjna

Rachunki za papier się zatrzymały, bez ostrzeżenia

Zawsze co miesiąc spłacam kartę kredytową i byłem zmartwiony otrzymaniem listu z banku Sainsburys z informacją, że mam zaległości w płatnościach i mam opłaty na koncie plus odsetki. Zadzwoniłem do nich, szybką odpowiedź, tak pełne oceny za to, i powiedziano mi, że pod koniec sierpnia papierowe rachunki nie są już wysyłane. Nie zwróciłbym na to uwagi. Z powodu wielu rodzinnych zmartwień kompletnie nie zdawałem sobie sprawy, że nie zapłaciłem rachunku we wrześniu. Upshot Mam teraz zablokowaną kartę i zakładam, że wpłynie to na zdolność kredytową.

Bardzo łatwe i konkurencyjne ceny

Łatwe i przejrzyste

Łatwy, przejrzysty wniosek o ubezpieczenie zwierząt domowych krok po kroku z dodatkową premią w postaci trzech różnych planów z jasnym określeniem, co jest objęte, a co nie, z opcjami dotyczącymi wysokości ubezpieczenia w ramach każdego planu.

Miałem ubezpieczenie od sainsburys na…

Miałem ubezpieczenie przez sainsburys na ubezpieczenie domu. Poszedł o 50 procent, więc znalazł tańsze, lepsze pokrycie gdzie indziej. Okazało się, że nie można znaleźć danych kontaktowych, aby anulować odnowienie. Próbowałem dzwonić było zawieszone przez prawie godzinę, więc odezwij się i napisałem do nich z 2 tygodniami do odnowienia. Zignorowali list i nadal odnowili polisę, zabierając moje pieniądze. Nadal nie mogę się połączyć, aby anulować. Mają aplikacje i strony internetowe, ale w żadnym miejscu w witrynach nie można odmówić odnowienia. Polegają na tym, że się poddasz. Nieuczciwe i niesprawiedliwe ze złą obsługą klienta. Muszę przejść przez mój bank, aby odzyskać pieniądze.

Bardzo łatwo uzyskać cytaty i dobrze…

Bardzo łatwo uzyskać oferty i dobre korzyści. Link do konta nektarowego również jest świetną zachętą

Łatwo ubezpieczyć mojego nowego szczeniaka

Mój mąż i ja nie mieliśmy zwierzaka od ponad 20 lat, więc zdobycie nowego szczeniaka i ubezpieczenie go było tak łatwe, zrobiłem to wszystko przez Internet, nie mogłeś tego zrobić 20 lat temu, więc okazało się, że to doskonały stosunek jakości do ceny.

Byłem zszokowany wzrostem mojego zwierzaka…

Byłem zszokowany wzrostem składki na ubezpieczenie zwierząt, więc zdecydowałem się wypróbować Sainsbury’s Bank, ponieważ mam kartę Nectar. Muszę przyznać, że nadal wolę rozmawiać z prawdziwą osobą – szczególnie gdy istnieje kilka opcji na różnych etapach składania wniosku – ale proces online był tutaj prosty. Mam nadzieję, że wkrótce otrzymam dokumenty dotyczące polityki

Łatwo było to zrobić online!

Łatwo było to zrobić online! Dobra oferta i rozsądne ceny! Dziękuję Ci

Trochę długo zdyszany!

Prosimy nie korzystać z Sainsbury’s Bank

Nie korzystaj z Sainsbury’s Bank, jego bankowość internetowa jest przerażająca, próba spłaty karty kredytowej jest niemożliwa, ponieważ przy weryfikacji zawsze się nie udaje, po tym, jak musisz wprowadzić dane karty debetowej za każdym razem, ponieważ jest to jedyna firma, która nie ma karta pamiętaj zakład. Aby dodać obrazę do kontuzji, gdy próbowałem wysłać im wiadomość przed ukończeniem dodania marketingowego, wyskoczyło i zabrałem mnie z powrotem na stronę logowania. NB To czwarty miesiąc problemów!

Nie mogłem sprawić, że to gwiazdy NIL (to zero)

Cóż za przerażająca aplikacja, którą oferuje ten „bank. Jedyne, za co mogę to pochwalić, to 0% odsetek od transferów salda. ALE nie przejmuj się, to najbardziej przestarzały system. NIE MOŻESZ zapłacić kartą online, ponieważ wylogowuje Cię ona po każdym naciśnięciu klawiszy. NIE MOŻESZ reklamować swojej karty w portfelu Apple Pay, ponieważ oni jej nie obsługują. NIE MOŻESZ skontaktować się z nikim w rozsądnym czasie w przypadku pytań. NIE MOŻESZ używać tego banku (a ja używam tego słowa luźno) do codziennej bankowości, to po prostu NIE zależy od tego.

Mam kartę kredytową, a wsparcie za nią to około 1975 roku. Mówią, że aplikacja jest „najnowocześniejsza. znowu około 1975 roku. Jest staroświecki i nie nadaje się do celu.

Sainsbury’s musi trzymać się artykułów spożywczych i POZWOLIĆ na technologię. Po prostu NIE MOŻESZ tego zrobić. Bardzo zły i sfrustrowany klient. (Ale ich to nie obchodzi)

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy