W jakie sektory najlepiej inwestować w 2018 roku?

17 lutego 2021

Nadchodzi sezon zarobków i jak zawsze inwestorzy na całym świecie zastanawiają się, jakie sektory będą najlepsze w tym sezonie.

Chociaż nie można na pewno wiedzieć, który sektor osiągnie najlepsze wyniki w tym sezonie zysków – zwłaszcza jeśli Twoja kryształowa kula jest na wyczerpaniu – istnieje jedna metodologia analityczna, która może przełożyć szanse na określenie, które sektory będą najsilniejsze i które sektory będą najsłabsze: analiza względnej siły.

Przeprowadzając analizę względnej siły, analitycy porównują siłę każdego sektora giełdowego z każdym innym, określając procentowy wzrost / spadek, jakiego doświadczył każdy sektor od określonej daty rozpoczęcia w przeszłości. Następnie stosują pierwszą zasadę ruchu Newtona – obiekt w ruchu ma tendencję do pozostawania w ruchu – i zakładają, że poza wszelkimi nieprzewidzianymi zdarzeniami lub informacjami sektory, które osiągały dobre wyniki, będą nadal działać dobrze, a sektory, które osiągały słabe wyniki. będzie nadal działać słabo.

Rys.1 – Tabela porównawcza sektorowych funduszy ETF SPDR, 2018 rok od początku

Na przykład, patrząc na wykres porównawczy 10 sektorów S&P 500 śledzonych przez SPDR od początku 2018 roku, jak widać na rys. 1, zobaczysz następujące wyniki:

Consumer Discretionary Select Sector SPDR Fund (NYSEARCA: XLY ): 11,65%

Fundusz SPDR Technology Select Sector (NYSEARCA: XLK ): 10,86%

Fundusz SPDR dla sektora energetycznego (NYSEARCA: XLE ): 5,34%

Fundusz SPDR dla wybranych sektorów opieki zdrowotnej (NYSEARCA: XLV ): 4,02%

Fundusz SPDR dla sektora nieruchomości (NYSEARCA: XLRE ): 1,16%

Fundusz sektora usług użyteczności publicznej SPDR (NYSEARCA: XLU ): -0,33%

Fundusz SPDR dla sektora finansowego (NYSEARCA: XLF ): -2,65%

Material Select Sector SPDR Fund (NYSEARCA: XLB ): -3,13%

Fundusz SPDR dla wybranych sektorów przemysłu (NYSEARCA: XLI ): -3,14%

Consumer Staples Select Sector SPDR Fund (NYSEARCA: XLP ): -6,90%

Wyraźnymi zwycięzcami w 2018 r. Były sektory Consumer Discretionary i Technology, zyskując ponad dwukrotnie więcej (odpowiednio 11,65% i 10,86%) niż kolejny najbliższy sektor – Energia (5,34%).

Z drugiej strony sektor Consumer Staples okazał się wyraźnym przegranym, tracąc ponad dwa razy więcej (-6,90%) niż najbliższe sektory – materiały i przemysł (odpowiednio -3,13% i -3,14%).

Rys.2 – Tabela porównawcza sektorowych funduszy ETF SPDR, od drugiego kwartału 2018 r

Co ciekawe, jeśli przybliżysz i spojrzysz na krótsze ramy czasowe i porównasz wyniki różnych sektorów od początku drugiego kwartału 2018 roku, uzyskasz podobne wyniki, jak widać na rys. 2:

Fundusz SPDR Energy Select Sector: 17,12%

Konsumencki fundusz SPDR dla wybranych sektorów: 13,64%

Fundusz SPDR Technology Select Sector: 12,39%

Fundusz SPDR dla wybranych sektorów opieki zdrowotnej: 9,33%

Fundusz SPDR dla sektora nieruchomości: 7,92%

Material Select Sector SPDR Fund: 6,77%

Zakłady użyteczności publicznej Fundusz SPDR dla wybranych sektorów: 3,75%

Consumer Staples Select Sector SPDR Fund: 2,53%

Fundusz SPDR dla sektora przemysłowego: 1,33%

Fundusz SPDR dla sektora finansowego: 0,82%

Procentowe zyski dla każdego sektora są wyższe w tym krótszym okresie, ponieważ wykres pokazuje wyniki sektora w następstwie poważnego cofnięcia na początku lutego 2018 r., Podczas gdy wyniki pokazane na rys. 1 obejmowały cofnięcie, ale ranking siły względnej dla każdego sektora nie uległa w większości zmianom w tym okresie, z następującymi wyjątkami:

Energia przeniosła się z 3 miejsca na 1

Materiały przesunęły się z 8. miejsca na 6. miejsce

Consumer Staples przeniósł się z 10. na 8. miejsce

Finanse przesunęły się z 7. na 10. miejsce

Podsumowanie najlepszych sektorów w 2018 rokuChociaż w tym kwartale z pewnością będzie kilka niespodzianek dotyczących zysków, podobnie jak w każdym kwartale, nasza relatywna analiza siły wskazuje, że akcje spółek energetycznych, konsumenckich i technologicznych radziły sobie dotychczas dobrze w 2018 roku – niezależnie od tego, czy patrzymy na ich rok – dotychczasowych wyników lub ich wyników od początku drugiego kwartału – i prawdopodobnie nadal będą dobrze sobie radzić.

Z drugiej strony, spółki Consumer Staples, Industrial i Financial radziły sobie słabo i prawdopodobnie będą nadal tak postępować.

Możesz dowiedzieć się więcej o identyfikowaniu wzorców cenowych i wykorzystywaniu ich do prognozowania, jak daleko według Ciebie przesuną się akcje w naszym programie zaawansowanej analizy technicznej .

Doradcy InvestorPlace, John Jagerson i S. Wade Hansen, obaj designees Chartered Market Technician (CMT), są współzałożycielami LearningMarkets.com, a także współredaktorami SlingShot Trader, usługi handlowej zaprojektowanej, aby pomóc Ci osiągać zyski z opcji poprzez handel wiadomościami. Wejdź na kolejną transakcję SlingShot Trader i uzyskaj 1 darmowy miesiąc dzisiaj, klikając tutaj .

Akcje nr 1 legendarnego inwestora Louisa Navelliera do kupienia TERAZLouis Navellier – inwestor New York Times nazywany „ikoną – właśnie pomógł inwestorom zarobić 487% na dynamicznie rozwijającym się chińskim rynku akcji… 408% w sektorze urządzeń medycznych… 150% w Netflix… wszystko w mniej niż 2 lata! Teraz Louis zachęca inwestorów do skorzystania z tej, która może być życiową szansą. Korzystając z unikalnej strategii inwestycyjnej zwanej „Kluczem głównym, możesz osiągnąć setki procent zwrotów w ciągu następnych kilku lat. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się o rekomendacji dotyczącej akcji nr 1 od jednego z największych inwestorów w Ameryce.

Więcej od InvestorPlaceChiński juan rośnie, akcje zyskują na optymalnym zwrocie dla inwestorówArabia Saudyjska może stanąć w obliczu cięć budżetowych po 2021 roku, mówi Moody’sKontrakty futures na akcje amerykańskie rosną, gdy rozmowy o bodźcach ważą: zawijanie rynkówWe wrześniu ożywienie w sektorze usług w Chinach nabiera tempa – Caixin PMIChińskie zapasy energii słonecznej rosną po zobowiązaniu Xi do emisji dwutlenku węgla w 2060 rKontrakty terminowe Dow Jones rosną, ponieważ Trump podobno chce ponownie „wielki interes w sprawie bodźca; Alibaba prowadzi trzy ucieczkiKontrakty terminowe wzrosły skromnie po doniesieniu, że prezydent Trump chce „wielkiego porozumienia w sprawie stymulacji po odwołaniu rozmów we wtorek. Alibaba wybuchł w mieszanym dniu dla liderów.

Jim Cramer: Oto 2 transakcje ropy do rozważenia, w przeciwnym razie jesteś samZnowu zaczynamy. Oleje. Ilekroć inwestorzy widzą, że ropa przeskakuje o 40 dolarów, muszą sięgnąć po akcje zwykłe, na których są przyzwyczajeni do robienia fortun, gdy ropa jest wyższa. Pozwólcie mi powiedzieć, że przede wszystkim widzę pełzający olej.

Dlaczego nie lubisz tej reklamy?Wzrost konta o 51% w zaledwie 58 dni handlowych?Ten profesjonalny przedsiębiorca-samouk osiągnął sukces. Teraz ma misję, aby pomóc innym inwestorom dominować dzięki akcjom o małej kapitalizacji.

Myślisz, że twoje gniazdo jest bezpieczne, siedząc w gotówce? Pomyśl jeszcze raz – inwestor-miliarder wyjaśnia, gdzie zamiast tego powinna trafić część tych pieniędzyRay Dalio, założyciel ogromnej firmy inwestycyjnej Bridgewater Associates, przez cały rok narzekał na gotówkę i podwoił swoje stanowisko w środę, mówiąc CNBC, że nawet wśród zawirowań na giełdzie nie jest to bezpieczna inwestycja.

Bank of America’s 8 najlepszych akcji do kupienia w czwartym kwartaleAnalitycy twierdzą, że są to najlepsze akcje do kupienia w czwartym kwartale. Czwarty kwartał będzie pełen niepewności związanej z wyborami, kryzysem zdrowotnym i gospodarką. Analityk Jeffrey Spector mówi, że zaufanie do samo-magazynowania nieruchomości w zakresie nieruchomości Extra Space Storage ma dobrą pozycję, aby osiągnąć lepsze wyniki w ostatnich miesiącach 2020 r.

Raymond James przewiduje ponad 100% wzrost cen dla tych 3 akcjiPo niepewnym wrześniu kolejka górska nie skończyła się w październiku. Mieliśmy miłą niespodziankę dla inwestorów, kiedy S&P 500 wzrósł z powrotem powyżej 3400 na początku miesiąca. Jednak rynkom nie spodobała się diagnoza COVID prezydenta Trumpa i wynikający z niej spadek. Prezydent wyszedł ze szpitala, ale teraz Biały Dom i Demokraci w Kongresie nie są w stanie osiągnąć porozumienia w sprawie pakietu bodźców gospodarczych. Połączenie dobrych i złych wiadomości sprawia, że ​​rynki są intrygującą mieszanką ryzyka i zysku. Biorąc pod uwagę obecne warunki rynkowe, strateg Raymonda Jamesa, Tavis C. McCourt, zauważył: „Chociaż na rynku panuje duży hałas, ulga fiskalna prawdopodobnie przewyższa inne zmienne, ponieważ pakiet ulg fiskalnych o wartości 1,5 biliona dolarów prawdopodobnie zapewniłby tendencję do poprawy zysków poprzez następnego lata (szczepionka),ograniczyłoby potrzebę podwyższenia podatków państwowych / lokalnych i uważamy, że byłoby to bardzo dobre ustawienie dla uzyskania lepszych wyników przedsiębiorstw / branż o cyklicznej koniunkturze gospodarczej. Bez ulgi fiskalnej szanse na to, że ożywienie gospodarcze utkną w martwym punkcie, rosną wraz ze wzrostem względnych wyników ukierunkowanych na „megacap tech i wrażliwe / defensywne stopy procentowe. i dowiedzieć się, które akcje wykazują najwyższy potencjał zwrotu. Mając to na uwadze, analitycy Raymond James wyszukali kilka spółek, które mogą podwoić swoją wartość w nadchodzącym roku. Korzystając z najnowszych danych TipRanks, uzyskaliśmy szczegółowe informacje na temat tych trzy typy akcji. Wyłania się sytuacja, w której notowania są niewystarczające,z niskimi punktami wejścia i – zdaniem Raymonda Jamesa – zaletami zaczynającymi się od 100% .Mesa Air Group (MESA) Pierwsza spółka na naszej liście, Mesa Air, jest spółką holdingową i operatorem regionalnych linii dowozowych. Są to mniejsze linie lotnicze, obsługujące samoloty krótszego zasięgu i obsługujące regiony i lotniska o mniejszym natężeniu ruchu, które łączą pasażerów w regionach o niskim priorytecie z dużymi węzłami lotniczymi. Dwie główne linie lotnicze Mesa, United Express i American Eagle, zasilają odpowiednio United i American Airlines. W pierwszej połowie 20 r. Większość linii lotniczych stanęła w obliczu ogromnych trudności finansowych związanych z koronawirusem, obaw klientów przed podróżą oraz ograniczeń ekonomicznych i podróży narzuconych przez rząd, Mesa wyróżniała się dochodowością. W pierwszym kwartale zysk na akcję wyniósł 5 centów; w drugim kwartale liczba ta podwoiła się do 10 centów.Liczba za II kwartał również wzrosła o 11% rok do roku. Wzrost zysków nastąpił nawet wtedy, gdy przychody spadły ze 180 milionów dolarów w pierwszym kwartale do 73 milionów dolarów w drugim kwartale. Przychody na pierwszym miejscu są łatwym do zauważenia miernikiem, a ten duży spadek przychodów pomaga wyjaśnić spadek ceny akcji Mesy. Jednak spadek ceny daje inwestorom szansę, według analityka i eksperta ds. Linii lotniczych, Savanthi Syth, Raymonda Jamesa. „Mesa była jedyną linią lotniczą w USA, która odnotowała zysk z EPS F3Q20 na poziomie 0,10 USD… Podczas gdy popyt na ładunki świecił przez cały obecny kryzys, jest mało prawdopodobne, aby był istotny dla Mesy w perspektywie krótko- / średnioterminowej… nadal wierzymy, że Mesa pozostanie ważnym partnerem, biorąc pod uwagę jego niskokosztową strukturę z możliwością przejęcia dodatkowego latania od walczących mniejszych konkurentów. W związku z tym nadal widzimy przekonujące ryzyko-nagroda – stwierdził Syth.Te komentarze potwierdzają rekomendację Syth Outperform (tj. Kupuj), a jej cena docelowa 6,50 USD sugeruje, że akcje mają miejsce na 111% wzrost w nadchodzącym roku. (Aby obejrzeć historię Sytha, kliknij tutaj) Przechodząc teraz do reszty Street, w ciągu ostatnich trzech miesięcy opublikowano 3 kupna i brak wstrzymanych lub sprzedaży. Dlatego MESA ma konsensus rekomendacji Strong Buy. Przy średniej cenie docelowej na poziomie 6,17 USD potencjał wzrostu wynosi 101%. (Zobacz analizę akcji MESA w TipRanks). Newmark Group (NMRK) Newmark, spółka publiczna działająca zaledwie od trzech lat, jest jedną z głównych marek na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma jest firmą doradczą, oferującą klientom z najwyższej półki pełen zakres usług w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym leasing agencyjny, zarządzanie i wycenę nieruchomości, sprzedaż inwestycji, sprzedaż wierzytelności i finansowania oraz obsługę kredytów.Newmark rozlicza się jako agencja typu all-in-one dla klientów komercyjnych i może pochwalić się usługami zarządzania nieruchomościami obejmującymi ponad 400 milionów stóp kwadratowych powierzchni najmu na całym świecie. Newmark wykazuje stały wzór swoich dochodów, z niskimi wynikami w pierwszej połowie. i wysokie wyniki w drugiej połowie. Mając to na uwadze, wyniki pierwszego półrocza okazały się gorsze od oczekiwań. Na poziomie 9 centów EPS w I kwartale i 10 centów w II kwartale, wskaźnik EPS nie spełnił prognoz. Mimo to spółka wykazała zysk netto w pierwszej połowie – a prognozy na III kwartał pokazują, że EPS powrócił do historycznych poziomów, jednak notowania akcji były słabe. Akcje gwałtownie spadły podczas omdlenia w środku zimy, spowodowanego zakłóceniami gospodarczymi koronawirusa i zaprzestaniem działalności. Jednak pięciogwiazdkowy analityk Patrick O’Shaughnessy, zajmujący się Newmark dla Raymonda Jamesa, uważa, że ​​ta firma jest niedowartościowana.„… Na rynku nieruchomości komercyjnych wciąż istnieje wiele niewiadomych, zwłaszcza w zakresie rynków kapitałowych i leasingu; uważamy jednak, że ta mocno zdyskontowana wycena nie jest uzasadniona. Ponadto uważamy, że obecna wartość zarobków Nasdaq, która stanowi ponad połowę całkowitej kapitalizacji rynkowej Newmark, jest niedoceniana przez inwestorów, o czym świadczy stosunkowo niska korelacja między Nasdaq i Newmark – skomentował O’Shaughnessy. analityk kontynuował: „Podstawowa franczyza firmy Newmark jest obecnie sprzedawana pod adresemcałkowita kapitalizacja rynkowa jest niedoceniana przez inwestorów, o czym świadczy stosunkowo niska korelacja między Nasdaq i Newmark – skomentował O’Shaughnessy. Analityk kontynuował:„ Podstawowa franczyza Newmark jest obecnie notowana nacałkowita kapitalizacja rynkowa jest niedoceniana przez inwestorów, o czym świadczy stosunkowo niska korelacja między Nasdaq i Newmark – skomentował O’Shaughnessy. Analityk kontynuował:„ Podstawowa franczyza Newmark jest obecnie notowana na

3,4x nasza podstawowa EBITDA 2020E oraz

2,1-krotność naszej podstawowej EBITDA 2021E. Jest to znacznie poniżej rówieśników Newmark, które handlują na

Odpowiednio 10x i 7x nasza podstawowa EBITDA 2020E i 2021E. Chociaż zdajemy sobie sprawę, że model biznesowy Newmark rzeczywiście utrzymuje wyższy podział rynków kapitałowych i przychodów z leasingu niż jego więksi konkurenci, uważamy, że ten 65-70% dyskonto w wycenie podstawowej jest zbyt duży. W związku z tymi komentarzami O’Shaughnessy podaje Newmark cena docelowa 10 USD sugerująca wzrost o 102% oraz ocena lepsza (tj. kupuj). (Aby obejrzeć osiągnięcia O’Shaughnessy, kliknij tutaj) Ogólnie rzecz biorąc, Newmark ma umiarkowaną ocenę kupna, uzyskaną na podstawie konsensusu analityków, opartą na podziale 1: 1 między recenzjami Kup i Trzymaj. Akcja ma średnią cenę docelową na poziomie 8 USD, co daje 62% potencjał wzrostu w porównaniu z obecną ceną 4,93 USD. (Zobacz analizę zapasów NMRK w TipRanks) Echostar Corporation (SATS) Echostar jest głównym operatorem lub infrastrukturą łączności satelitarnej,świadczenie usług łączności satelitarnej dla mediów, przedsiębiorstw prywatnych, rządu Stanów Zjednoczonych i podmiotów wojskowych. Spółka zależna firmy, Hughes, korzysta z sieci satelitarnej do świadczenia usług szerokopasmowych i dostarcza rozwiązania sieciowe w ponad 100 krajach na całym świecie. Echostar odczuwał ból finansowy jeszcze przed pandemią COVID-19. EPS firmy był ujemny już w drugim kwartale 2019 r., A straty rosły w kolejnych kwartałach w I kwartale. Podczas gdy drugi kwartał tego roku również przyniósł stratę, następująca po sobie poprawa była znaczna – od 56-centowej straty w I kwartale do 12-centowej straty w II kwartale. Poprawie tej towarzyszy ogólny wzrost wykorzystania sieci. Po wejściu w szczegóły SATS odnotował 459 milionów dolarów całkowitych przychodów w drugim kwartale, przewyższając szacunki o 5,2%. W drugim kwartale wzrosła również baza abonentów o 26 tys.Obecnie Echostar może pochwalić się liczbą 1,54 mln abonentów. Raymond James Ric Prentiss zwraca uwagę na kilka głównych zalet Echostar, pisząc: „Spodziewamy się, że biznes konsumencki Hughes (71% przychodów Hughes) pozostanie odporny w USA i silny w Ameryce Łacińskiej podczas Kryzys COVID-19 i sprzedaż w przedsiębiorstwach wraca do normy. Oczywiście bilans jest gotowy z dużą ilością żetonów na stole (

2,5 mld USD gotówki i zadłużenia netto w wysokości -67 mln USD), co daje firmie strategiczną opcjonalność w czasach, gdy inne firmy, zwłaszcza spółki satelitarne o wyższych dochodach, są pozbawione gotówki i mają znaczące terminy zapadalności lub programy inwestycyjne . Zgodnie z tymi komentarzami Prentiss ocenia tę akcję jako mocne kupno, a jego cena docelowa na poziomie 57 USD oznacza miejsce na wzrost o 127% w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Prentiss 'to jedyna ostatnia zarejestrowana recenzja dotycząca SATS, który obecnie kosztuje 25,10 $. (Aby obejrzeć historię Prentiss, kliknij tutaj) Aby znaleźć dobre pomysły na handel akcjami po atrakcyjnych wycenach, odwiedź TipRanks 'Best Stocks to Buy, nowo uruchomione narzędzie, które łączy wszystkie spostrzeżenia dotyczące akcji TipRanks. artykuły są wyłącznie publikacjami analityków. Treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych.Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.

Nadal możesz otrzymać drugą kontrolę bodźca – oto możliwy czasPrezydent wstrzymał rozmowy, ale przekazuje mieszane komunikaty. Kiedy możesz dostać więcej gotówki?

Nadal możesz ubiegać się o świadczenia dla współmałżonka z Ubezpieczeń Społecznych – nawet jeśli współmałżonka nie maJeśli jesteś żonaty, często lepiej sobie radzisz ze wspólną strategią ubiegania się o świadczenia z Ubezpieczeń Społecznych. Jak pisałem ostatnio, zwykle działa to najlepiej, gdy oboje małżonkowie są w zbliżonym wieku i gdy jeden z małżonków zarabiał znacznie więcej niż drugi w życiu zawodowym. Rozwiedzeni i owdowiali małżonkowie mogą pobierać świadczenia dla współmałżonka lub renty rodzinnej – świadczenia oparte na zarobkach współmałżonka do końca życia – z pewnymi ograniczeniami.

Najgorszy pomysł podatkowy BidenaDemokratyczny kandydat na prezydenta ma kilka wiarygodnych pomysłów na podniesienie podatków od przedsiębiorstw, ale nowy „minimalny podatek od osób prawnych nie jest jednym z nich.

Krótki sprzedawca dla koni roboczych mówi, że oferta USPS jest mało prawdopodobnaNowy raport sprzedającego w czwartek Fuzzy Panda Research oskarża dewelopera pojazdów elektrycznych Workhorse Group (NASDAQ: WKHS) o wprowadzanie w błąd inwestorów. Co powiedział krótki sprzedawca: „Koń roboczy zjechał z prototypu ciężarówki USPS przypadkowo po tym, jak ich hamulec postojowy zawiódł związkowy kierowca ma być hospitalizowany po wyskoczeniu z uciekającego pojazdu , czytamy w raporcie, porównując Workhorse z oskarżeniami, jakie ostatnio padły pod adresem innej firmy EV Nikola Corporation (NASDAQ: NKLA) przez krótki sprzedawca Hindenburg Research. Raport porównuje również założyciela Workhorse i obecnego CEO Lordstown Motors, Steve’a Burnsa, z założycielem Nikoli Trevorem Miltonem. „Odkrywamy przedsiębiorcę naśladowcę, który naśladuje aktualne pomysły, wprowadza w błąd inwestorów i ma dziesiątki lat niszczenia kapitału inwestorów.Burns NIE jest kolejnym Elonem Muskiem, ale z pewnością może być znacznie bardziej nikczemną wersją Trevora Miltona – powiedział Fuzzy Panda Research. Benzinga skontaktował się z Workhorse w celu skomentowania krótkiego raportu. Oczekuje się, że State Postal Service ogłosi zwycięzcę kontraktu na pojazd rozwojowy nowej generacji o wartości 6,3 miliarda dolarów. Workhorse jest jednym z trzech finalistów. „Workhorse nie ma zdolności, maszyn ani talentu inżynieryjnego, aby zrealizować kontrakt USPS, nawet jeśli w jakiś sposób wygrał , Powiedział Fuzzy Panda Research. VT Hackney, były partner Workhorse w przetargu USPS, jest podkreślony w raporcie jako odszedł, ponieważ jego firma macierzysta powiedziała, że nagroda nie będzie istotna . VT Hackney zrezygnował z umowy za niewielką ilość gotówki i kapitału własnego w Workhorse,powiedział krótki raport. W krótkim raporcie stwierdzono, że prototypowe pojazdy Workhorse miały problemy z wydajnością, łamaniem zawieszenia na torach kolejowych, problemami z pasami bezpieczeństwa, awariami drzwi i obrażeniami pracowników, co skłoniło VT Hackney do wycofania się z umowy. Dyskusja na temat Lordstown Motor: Jeśli Workhorse zabezpiecza jakąkolwiek część oferty USPS, Fuzzy Panda Research powiedział, że jedynym beneficjentem będzie Lordstown Motors. Workhorse ma podpisaną umowę licencyjną z Lordstown Motors. Workhorse posiada 10% udziałów w Lordstown i będzie również otrzymywać tantiemy za każdą sprzedaną ciężarówkę Endurance. Lordstown Motors jest w trakcie upubliczniania umowy SPAC z DiamondPeak Holdings Corp (NASDAQ: DPHC). Inne dania na wynos od Workhorse Short Seller: The Fuzzy Panda Raport z badań mówi, że były partner United Parcel Service (NYSE: UPS) usunął nazwę Workhorse z całej literatury.Konkurencyjna firma Arrival pracuje teraz nad umową UPS. Krótki sprzedawca powiedział, że odwiedził dwie lokalizacje Workhorse i nie widział żadnych zabezpieczeń, automatyzacji, linii montażowych i ochrony IP. W obiektach można było zobaczyć tylko jednostki lub prototypy, a pracownicy twierdzą, że nie są realizowane żadne zamówienia zakupu, czytamy w raporcie WKHS Price Action: akcje Workhorse spadły w czwartek przed wprowadzeniem na rynek w momencie publikacji raportu. W momencie publikacji kurs akcji tracił 2,27%, do 23,65 USD. Zapasy wzrosły o prawie 700% w 2020 roku Zdjęcie dzięki uprzejmości Workhorse. Zobacz więcej z Benzinga * Opcje Transakcje na tym szalonym rynku: Uzyskaj opcje Benzinga, aby śledzić pomysły handlowe o wysokim przekonaniu * Witryna zakładów sportowych umożliwia zakłady na Teslę, Rivian, Lordstown w wyścigu o pierwszy elektryczny odbiór * Założona przez Tesla, inżynierowie SpaceX,Producent akumulatorów Romeo Power znajduje SPAC (C) 2020 Benzinga.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Abby Joseph Cohen z Goldmana ostrzega przed „znacznym spadkiem rynkowym(Bloomberg) – Według Abby Josepha Cohena z Goldman Sachs Group Inc., giełda stoi w obliczu możliwości znacznych spadków przed wyborami w USA, ponieważ ekonomiczna i polityczna nieprzewidywalność to głupi stratedzy. znaczny minus w zależności od„ czynników, których nie możemy łatwo dopasować do naszych modeli – powiedział starszy strateg inwestycyjny w wywiadzie dla Bloomberg TV. „Obejmuje to: Co zrobi Kongres? Co powie Prezydent? I oczywiście wynik wyborów . Cohen, który w latach 90. był najsłynniejszym strategiem akcyjnym w Ameryce, wskazał na„ duże luki w wycenach na giełdzie, a wzrost gospodarczy od marca był w dużej mierze napędzany przez garstkę wielkich firm technologicznych. Ostrzegła, że ​​to może sprawić, że rynek będzie bardziej podatny na rozczarowania.Dopiero w tym tygodniu rynki spadły po tym, jak prezydent Donald Trump ogłosił, że wstrzymuje rozmowy stymulacyjne do wyborów w przyszłym miesiącu. „Ci z nas, którzy prowadzili swoje życie zawodowe, naprawdę koncentrując się na matematyce, powinni czuć się teraz bardzo pokorni, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że modele mogą nie być w stanie odpowiednio odzwierciedlić całej zmienności nie tylko na rynkach, ale także w gospodarce, polityce i oczywiście nastrojach inwestorów – powiedział Cohen. Zdaniem Goldmana indeks S&P 500 jest obecnie „skromnie niedowartościowane w oparciu o oczekiwania wzrostu zysków przedsiębiorstw i akomodacyjne działania polityczne Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych, powiedział strateg. Ostrzegła, że ​​„intensywna zmienność rośnie przed wyborami i wszystkie oczy skierowane są obecnie na negocjacje w sprawie stymulacji fiskalnej.Według Cohena „niebieska fala zwycięstw Demokratów Joe Bidena może przynieść większą pewność działań fiskalnych rządu. Inwestorzy postrzegają teraz możliwość zwycięstwa Demokratów jako pozytywną dla długoterminowych perspektyw zysków przedsiębiorstw i wzrostu gospodarczego w 2021 r. I później – powiedziała. „Niebieska fala „To, co obserwujemy od inwestorów w ciągu ostatnich kilku dni, to że „niebieska fala może nie być taką złą rzeczą, ponieważ dałaby nam większą pewność co do polityki, zwłaszcza w odniesieniu do wykorzystania polityki fiskalnej, aby pomóc naszej gospodarce w tym momencie – powiedział strateg. komentarze prezesa Fed Jerome’a ​​Powella, że ​​potrzebne jest większe wsparcie fiskalne, aby utrzymać ożywienie gospodarcze. Cohen powiedziała, że ​​opierając się na rozmowach z inwestorami,uczestnicy rynku nie są pewni, jakie będą plany Trumpa na drugą kadencję, dodając, że jest „rozczarowanie polityką infrastrukturalną i obawą o możliwe działania środowiskowe i zdrowotne. Akcje USA wzrosły w czwartek po tym, jak Trump opowiedział się za fragmentarycznym podejściem do zalewu nocnych tweetów, i House Speaker Nancy Pelosi zasygnalizowali otwartość na niezależny rachunek ulg dla linii lotniczych. Więcej takich artykułów można znaleźć na stronie bloomberg.com Zapisz się teraz, aby być na bieżąco z najbardziej zaufanym źródłem wiadomości biznesowych. 2020 Bloomberg LPi House Speaker Nancy Pelosi zasygnalizowali otwartość na niezależny rachunek ulg dla linii lotniczych. Więcej takich artykułów można znaleźć na stronie bloomberg.com Zapisz się teraz, aby być na bieżąco z najbardziej zaufanym źródłem wiadomości biznesowych. 2020 Bloomberg LPi House Speaker Nancy Pelosi zasygnalizowali otwartość na niezależny rachunek ulg dla linii lotniczych. Więcej takich artykułów można znaleźć na stronie bloomberg.com Zapisz się teraz, aby być na bieżąco z najbardziej zaufanym źródłem wiadomości biznesowych. 2020 Bloomberg LP

CEO IBM: Dlaczego właśnie wykonaliśmy ten „przełomowy ruch biznesowyIBM odchudza się. Dyrektor generalny Arvind Krishna rozmawia z Yahoo Finance o jednym ze swoich pierwszych dużych posunięć na stanowisku dyrektora generalnego.

Apple wypuści swoje iPhone’y 5G w przyszłym tygodniu. Morgan Stanley mówi, że to większy interes, niż myśli Wall Street.Analityk Katy Huberty podniosła swoje prognozy przychodów i zysków w roku fiskalnym 2021 o 2%. Teraz widzi zysk fiskalny 2021 w wysokości 4,07 USD na akcję, czyli 20 centów powyżej konsensusu Street.

Warren Buffett mówi, że w ten sposób radzisz sobie finansowo z COVIDGuru inwestowania miliarderów podzielił się tymi wskazówkami dotyczącymi pieniędzy z okresu koronawirusa.

Factbox: Co oznaczałaby druga kadencja Trumpa dla polityki finansowej USAZwycięstwo prezydenta USA Donalda Trumpa w wyborach 3 listopada oznaczałoby kontynuację czteroletniej deregulacyjnej passy jego administracji, która według szacunków branży przyniosła co najmniej 40 miliardów dolarów zysków bankom i innym firmom finansowym. Oto kilka bardziej kluczowych zmian w przepisach finansowych, których zdaniem ekspertów politycznych oczekiwaliby, gdyby urzędujący republikanin wygrał drugą kadencję w Białym Domu. Administracja Trumpa może przyspieszyć ambitną przebudowę rynku finansowania mieszkań.

Nvidia: Następny przystanek 700 $? Tak uważa ten analitykTo był wielki rok dla Nvidii (NVDA). Nieustanny marsz do przodu giganta chipów został wzmocniony przez dobre wyniki dwóch głównych żywicieli układów makro – gier i centrum danych – oraz coraz większe zainteresowanie rosnącymi świeckimi trendami, w tym technologią pojazdów autonomicznych i sztuczną inteligencją (AI). firmy Mellanox, specjalizującej się w danych, a do czasu zatwierdzenia przez organ regulacyjny, w następnej kolejności planuje przejęcie brytyjskiego projektanta układów scalonych ARM o wartości 40 miliardów dolarów. W przypadku Nvidii Gill ma rating Kupuj akcje NVDA, któremu towarzyszy najwyższa cena docelowa na poziomie 700 USD. Plusem od obecnych poziomów jest zdrowe 26%. (Aby obejrzeć osiągnięcia Gilla,kliknij tutaj) Nvidia jest obecnie gospodarzem swojej tygodniowej wirtualnej konferencji GTC i już ujawniła szereg nowych osiągnięć, w tym współpracę z laboratorium sztucznej inteligencji Glaxo Smith Kline w celu odkrywania nowych leków i szczepionek, zamiar zbudowania najpotężniejszego superkomputera w Wielkiej Brytanii, z naciskiem na badania AI w opiece zdrowotnej, modele oparte na głębokim uczeniu wykorzystywane przez AMEX do zapobiegania oszustwom oraz oprogramowanie sterowane sztuczną inteligencją w celu zmniejszenia ilości danych wykorzystywanych w rozmowach wideo. dzięki temu coraz większa zależność Nvidii od ARM stała się przedmiotem szczególnej uwagi. zapowiedź nowego typu procesora zwanego Data Processing Unit (DPU). Blue field-2 DPU łączy w sobie 8 64-bitowych rdzeni A72 Arm i Mellanox ConnectX-6 NIC. Najnowocześniejsze centrum danych na chipie zostało zaprojektowane w celu odciążenia krytycznych zadań sieciowych, pamięci masowej i bezpieczeństwa z procesorów.Gill zauważa, że ​​wraz z wprowadzeniem nowych procesorów wartość TAM w centrum danych Nvidii (całkowity rynek adresowalny) wzrośnie z 50 miliardów dolarów do 100 miliardów dolarów do 2024 roku. Analityk oczekuje, że sztuczna inteligencja „nieuchronnie zmieni każdy aspekt biznesu i życia. „Uważamy, że NVDA jest liderem tego trendu dzięki szerokiemu portfolio sprzętu i oprogramowania. Wierzymy, że wraz z przejęciem firmy Arm NVDA stanie się wszechobecna w branży półprzewodników, ponieważ będzie oferować wszystkie trzy procesory (CPU, GPU, NPU), aby sprostać rewolucji AI. Uważamy, że wielokrotność zysków jest uzasadniona rosnącym popytem na przechowywanie w chmurze, zarówno u klientów hiperskalujących, jak i korporacyjnych / branżowych, napędzanych gospodarką pozostającą w domu . Gill może być najbardziej znanym bykiem Nvidii na Wall Street, ale gigantowi GPU prawie nie brakuje. wsparcie gdzie indziej. NVDA s Konsensus rynkowy Strong Buy opiera się na 26 zakupach, 4 wstrzymanych i 1 sprzedaży. Biorąc jednak pod uwagę, że akcje wzrosły już o 135% od początku roku, analitycy przewidują, że w przewidywalnej przyszłości akcje pozostaną w przedziale, jak wskazuje średnia cena docelowa 571,19 USD. (Zobacz analizę akcji NVDA na TipRanks) Aby znaleźć dobre pomysły na handel akcjami technologicznymi po atrakcyjnych wycenach, odwiedź TipRanks 'Best Stocks to Buy, nowo uruchomione narzędzie, które łączy wszystkie spostrzeżenia dotyczące akcji TipRanks. Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie te z wyróżnionego analityka. Treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych. Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.analitycy przewidują, że akcje pozostaną w przedziale w dającej się przewidzieć przyszłości, na co wskazuje średnia cena docelowa 571,19 USD. (Zobacz analizę akcji NVDA na TipRanks) Aby znaleźć dobre pomysły na handel akcjami technologicznymi po atrakcyjnych wycenach, odwiedź TipRanks 'Best Stocks to Buy, nowo uruchomione narzędzie, które łączy wszystkie spostrzeżenia dotyczące akcji TipRanks. Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie te z wyróżnionego analityka. Treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych. Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.analitycy przewidują, że akcje pozostaną w przedziale w dającej się przewidzieć przyszłości, na co wskazuje średnia cena docelowa 571,19 USD. (Zobacz analizę akcji NVDA na TipRanks) Aby znaleźć dobre pomysły na handel akcjami technologicznymi po atrakcyjnych wycenach, odwiedź TipRanks 'Best Stocks to Buy, nowo uruchomione narzędzie, które łączy wszystkie spostrzeżenia dotyczące akcji TipRanks. Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie te z wyróżnionego analityka. Treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych. Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.nowo uruchomione narzędzie, które łączy wszystkie spostrzeżenia dotyczące akcji TipRanks. Uwaga: opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie opiniami analityków. Treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych. Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.nowo uruchomione narzędzie, które łączy wszystkie spostrzeżenia dotyczące akcji TipRanks. Uwaga: opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie opiniami analityków. Treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych. Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.

Skoki akcji GameStop w zakresie oprogramowania zaplecza w umowie z firmą MicrosoftAkcje GameStop zamknęły się ponad 40% wyżej. To, dlaczego transakcja jest tak pozytywna dla akcji, jest nieco kłopotliwe.

Aktualizacja koronawirusa: liczba ofiar śmiertelnych w USA przekracza 211000, ponieważ lekarze ostrzegają, że Trump wkracza w kluczową fazę swojej diagnozyLiczba ofiar śmiertelnych choroby koronawirusa COVID-19 w Stanach Zjednoczonych przekroczyła w środę 211000, ponieważ lekarze i eksperci medyczni powiedzieli, że prezydent Donald Trump wkracza w kluczową fazę choroby, która może zmienić się na gorsze od siedmiu do dziesięciu dni od początku objawy.

Volkswagen spodziewa się 90% sprzedaży samochodów elektrycznych w 2021 roku; Cena docelowa 159 USDVolkswagen AG, niemiecka międzynarodowa firma produkująca samochody, podała w środę, że jego sprzedaż samochodów elektrycznych prawdopodobnie będzie stanowić 90% całkowitej sprzedaży w Norwegii w 2021 r. I zastąpi zanieczyszczające silniki benzynowe i wysokoprężne do 2023 r., Podał Reuters, powołując się na lokalnego importera producenta samochodów.

Większość Amerykanów popiera wyższe podatki, jeśli są wydawane na te dwie rzeczy: ankietęAmerykanie mogą nie być optymistami co do tego, dokąd zmierza sytuacja w nadchodzących miesiącach, ale sugerują, że byliby skłonni przeznaczyć dodatkowe pieniądze na poprawę sytuacji.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy