WWE Money In The Bank 2018: wyniki całego meczu i zwycięzcy

17 lutego 2021
Category: Kredytowa Jest

Pieniądze pieniądze pieniądze.

18 czerwca 2018 r. o godzinie 12:22 czasu PDT

Jeśli wspinanie się po drabinach w celu zdobycia teczki zawierającej kontrakt na tytułowy strzał sprawia, że ​​jesteś podekscytowany, to w niedzielę 17 czerwca masz szczęście, ponieważ na PPV Money in the Bank będą dwa mecze! Superstars z listy Raw i Smackdown będą rywalizować w dwóch meczach rankingowych, jednym dla mężczyzn i jednym dla kobiet. W trakcie wieczoru podczas PPV odbędzie się 10 meczów, w tym jeden podczas Kickoff Show.

Money in the Bank trafia do sieci WWE dzisiaj o 19:00 ET / 16:00 PT, a Kickoff Show zaczyna się godzinę wcześniej. Wydarzenie odbywa się w Allstate Arena w Rosemont, IL. Jeśli nie jesteś zarejestrowany w sieci WWE, ale nadal chcesz oglądać MITB, możesz zarejestrować się tutaj na jeden miesiąc za darmo i anulować bez konieczności korzystania z usługi przesyłania strumieniowego.

Będą dwa mecze MITB dla mężczyzn i kobiet. Oba mecze będą składać się z ośmiu gwiazd rywalizujących o kontrakt zamiast tradycyjnych sześciu. Miz jest bardzo faworyzowany jako zwycięzca, biorąc pod uwagę kursy bukmacherskie Vegas po stronie mężczyzn, a Natalia jest dla kobiet. Surowa nowicjuszka, Ember Moon, powiedziała GameSpot podczas wywiadu, że może bać się wysokości, ale jest podekscytowana możliwością: „Jestem gotowa sprostać temu wyzwaniu i nie powstrzyma mnie to przed zdobyciem tych pieniędzy w banku kontrakt. Dodatkowo na linii czekają liczne tytuły, w tym WWE Championship, którego AJ Styles ponownie obroni przed Shinsuke Nakamurą w meczu Last Man Standing, a historię tej rywalizacji, która wiąże się z mnóstwem niskich ciosów, opowiadamy w wideo powyżej.

Oto karta meczu:
 • The Bludgeon Brothers (c) kontra The Good Brothers (o mistrzostwo drużyny Smackdown Tag) – KICKOFF SHOW
 • Daniel Bryan kontra Big CassNia Jax (c) kontra Ronda Rousey (o mistrzostwo kobiet na surowo)Carmella (c) kontra Asuka (o mistrzostwo kobiet w Smackdown)Roman Reigns kontra Jinder MahalBobby Lashley kontra Sami ZaynSeth Rollins (c) kontra Elias (o mistrzostwo międzykontynentalne)AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura (Last Man Standing Match o WWE Championship)Lana, Natalya, Alexa Bliss, Charlotte, Ember Moon, Becky Lynch, Naomi i Sasha Banks (mecz Money in the Bank)Samoa Joe, Kevin Owens, Bobby Roode, Braun Strowman, The Miz, Rusev, Finn Balor i jeden członek The New Day (mecz Money in the Bank)Nie martw się, jeśli nie złapiesz. ostateczne wyniki umieszczamy w blokach spoilerów.

  Kickoff Show

  The Bludgeon Brothers (c) kontra The Good Brothers (o mistrzostwo drużynowe Smackdown Tag)

  Luke Harper przypiął Luke’a Gallowsa o 7:01.

  Karta główna

  Daniel Bryan kontra Big Cass

  Daniel Bryan pokonał Big Cassa poddaniem o 15:17.

  Lashley kontra Sami Zayn

  Bobby Lashley przypiął Sami Zayn o 6:35.

  Seth Rollins (c) kontra Elias (o mistrzostwo międzykontynentalne)

  Seth Rollins przypiął Eliasa o 17:00.

  Lana, Natalya, Alexa Bliss, Charlotte, Ember Moon, Becky Lynch, Naomi i Sasha Banks (mecz Money in the Bank)

  Alexa Bliss wygrywa Money in the Bank o 18:30.

  Roman Reigns kontra Jinder Mahal

  Roman Reigns przypiął Jindera Mahala o 16:22.

  Carmella (c) kontra Asuka (o mistrzostwo kobiet w Smackdown)

  Carmella przypięła Asukę o 11:06 dzięki odwróceniu uwagi Jamesa Ellswortha.

  AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura (Last Man Standing Match o WWE Championship)

  AJ Styles był ostatnim człowiekiem stojącym na 31:08.

  Nia Jax (c) kontra Ronda Rousey (o mistrzostwo kobiet na surowo)

  Ronda Rousey pokonała Nię Jax przez dyskwalifikację o 11:05. Następnie Alexa Bliss spieniężyła swoją teczkę Money in the Bank i przypięła Nię Jax o 0:35, by wygrać Raw Women’s Championship.

  Samoa Joe, Kevin Owens, Bobby Roode, Braun Strowman, The Miz, Rusev, Finn Balor i jeden członek The New Day (mecz Money in the Bank)

  Braun Strowman wygrywa Money in the Bank o 19:42.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy