Wyniki WWE Money In The Bank 2020: Otis i Asuka wygrywają teczki w całkowicie absurdalnym meczu drabinkowym

17 lutego 2021
Category: Można Znaleźć

Kiedy ogłoszono, że mecze drabiny Money in the Bank odbędą się na dachu głównej siedziby WWE w Stamford w stanie Connecticut, spodziewano się, że będzie to coś wyjątkowego.

To było znacznie bardziej absurdalne i absurdalne, niż można sobie wyobrazić.

Zarówno mecze mężczyzn, jak i kobiet odbywały się jednocześnie, podczas gdy przez cały mecz następowały porwania i zakończyły się, gdy Asuka została panią Money in the Bank, podczas gdy Otis skończył z teczką dosłownie spadającą mu na kolana, by zaskakująco stać się Panem Money in the Bank.

Kiedy kobiety zaczynały na parterze przy windach, podczas gdy mężczyźni rozpoczynali akcję w sali treningowej, było to absolutne szaleństwo z kameami takimi jak Brother Love, Paul Heyman, John Laurinatis Doink The Clown, Stephanie McMahon i oczywiście , Vince McMahon.

Asuka większość meczu spędziła w biegu, podczas gdy reszta kobiet starała się za nią nadążyć. W końcu dotarła na szczyt i została powitana przez Lacey Evans i Nię Jax. Po chwili Asuka była sama na drabinie, ale pojawił się baron Corbin, by spróbować położyć ręce na męskiej teczce. Asuka strąciła Corbina z drabiny, aby zostać pierwszym zwycięzcą wieczoru.

Jeśli chodzi o mężczyzn, doszło do wielu absurdalnych incydentów. Wśród najbardziej szalonych znaleźli się AJ Styles, który znalazł się w pokoju tematycznym Undertaker, Otis zaangażował się w walkę o jedzenie po spotkaniu z lunchem Paula Heymana i Stylesem oraz Daniel Bryan, który usprawiedliwiał się po awansie do biura Vince’a McMahona.

W końcu wszyscy mężczyźni dotarli na dach. Styles i Corbin walczyli na szczycie drabiny, gdy Styles odpiął teczkę. Elias wyłonił się i roztrzaskał gitarę na plecach Corbina, co pozostawiło teczkę w rękach Stylesa. Ale Styles nie mógł się utrzymać i trafił w ręce Otisa. Szokujące zakończenie całkowicie absurdalnego meczu.

Gdzie indziej, Drew McIntyre i Seth Rollins zburzyli dom w fenomenalnym meczu, w którym McIntyre zachował mistrzostwo WWE, Braun Strowman uniknął gier umysłowych i pokonał Braya Wyatta, aby zachować WWE Universal Championship, podczas gdy zarówno The New Day, jak i Bayley również zachowały swoje tytuły. .

Oto jak to wszystko poszło.

Wyniki WWE Money in the Bank 2020, najważniejsze wydarzenia (All Times ET)

21:25: META: Po zakończeniu meczu kobiet przechodzimy do mężczyzn, w których walczą Otis i Baron Corbin. Otis uderza w łokieć gąsienicy, ale Black wchodzi i łamie go Czarną Maską. Rey Mysterio wyłania się i walczy z Blackiem o drabinę. Oboje wspinają się, ale AJ Styles wskakuje na ring i zrzuca obu z drabiny. Podczas bójki Styles zyskuje przewagę i wystawia Otisa z The Phenomenal Forearm. O tak, Baron Corbin dosłownie zrzuca Reya Mysterio i Blacka z dachu. Co? Styles wchodzi na górę po drabinie, ale na szczycie spotyka go Corbin. Styles i Corbin oboje opuszczają teczkę i walczą o nią. Elias wyłania się i uderza Corbina w plecy. Styles próbuje świętować, ale wrzuca to prosto w ręce Otisa. Otis to Mr. Money In The Bank.

21:20: FINISH # 1: Styles i Bryan przedostają się do biura Vince’a McMahona, gdzie szef natychmiast ich wyrzuca. Przed wyjściem naprawiają krzesła i zamykają drzwi. Vince dezynfekuje ręce przed powrotem do pracy. Styles i Bryan żebrzą się nawzajem za drzwiami, zanim znów walczą. Nia Jax, Lacey Evans i Asuka docierają na dach i wchodzą na ring. Nia zyskuje przewagę i wyrzuca Lacey Evans na zewnątrz. Jest na ringu z drabiną. Asuka powstrzymuje ją przed wspinaniem się po drabinie i oboje na nią idą. Lacey Evans wkracza i upuszcza Nię Jax z prawej strony kobiety. Evans jest już prawie w górę po drabinie, ale Asuka ją sprowadza. Asuka ustawia drabinę, ale Evans atakuje. Asuka i Evans walczą z Asuką, wysyłając Evansa na Nię Jax.Baron Corbin pojawia się, gdy Asuka ma zamiar chwycić teczkę, a Asuka kopie go z drabiny. Asuka wygrywa pieniądze kobiet w banku!

21:10: Po tym, jak Nia Jax bombarduje Carmellę przez stół, Otis spotyka się z nią twarzą w twarz, jedząc kanapkę. Rozchodzą się swoimi drogami i Otis trafia do kuchni. Pojawia się Johnny Laurinaitis i spotyka się z ciastem w twarz. W końcu wyskakuje Asuka i mija kobiety, które ścigają się nawzajem.

21:06: Shayna, Nia i Dana wpadają do sali konferencyjnej. Dana wyjmuje Nię z krzesłem i znajduje teczkę pełną pieniędzy. Stephanie McMahon przypomina jej, że to zła teczka. Gdy Dana Brook marszczy brwi, Carmella łamie ją obrazem, ale wchodzi prosto w Lacey Evans i po prawej stronie kobiety. Czy wspomniałem, jakie to śmieszne? AJ Styles w końcu się pojawia i ściga Reya Mysterio, ale jest sztywno przerażony przez plakat The Undertaker. Styles wchodzi do pokoju z trumną i ma retrospekcje ze swojego meczu WrestleMania. Wystraszony Styles próbuje wyjść, ale zostaje wyrzucony przez Blacka i zamknięty w pokoju. Paul Heyman jest teraz widziany z absurdalnie rozłożonym jedzeniem, gdy wszyscy spotykają się przed jego stołem. To takie głupie. Heyman próbuje wszystkich uspokoić, ale Otis odwraca perukę i rzuca tacę z jedzeniem w twarz Heymana,rozpoczęcie walki o jedzenie. W środku fracas Shayna dusi Mysterio. Tak, to szaleństwo.

Udaremnione przez salę konferencyjną #MITB! @StephMcMahon właśnie wyjaśnił @DanaBrookeWWE, że PRAWDZIWA umowa jest na dachu. pic.twitter.com/JFiph4poJA

21:00: Baron Corbin próbuje cisnąć ciężarem w głowę Daniela Bryana, ale nie trafia i rozbija lustro. Otis więzi AJ Stylesa pod ciężarkami i wszyscy mężczyźni startują, pozostawiając Stylesa. Rey Mysterio zatrzymuje się w łazience i znajduje Brata Miłości wychodzącego z kabiny. To takie śmieszne. Mężczyźni wpadają do windy i kierują się w górę, zostawiając Mysterio. Kobiety są na tym samym piętrze co mężczyźni i wybucha bójka. Asuka chowa się w windzie i Black również startuje. Corbin jest uwięziony na prowizorycznych linach, gdy Daniel Bryan ląduje na „Tak kopiąc, a Otis wiwatuje mu. Bryan miał tego dość i kopie Otisa. Gdy Corbin i Otis leżą, pojawia się Klaun Doink. Co?

20:53: Scena przeniosła się do siedziby korporacji WWE na mecze drabinkowe Money in the Bank. Przedstawiają kobiety przy windach i mężczyzn w sali ćwiczeń. Asuki nigdzie nie można znaleźć po wprowadzeniu. Och, jest już na drugim piętrze. Czekaj, czy te mecze odbywają się w tym samym czasie? O mój Boże. Asuka natychmiast rzuca się na kobiety i dobrze się śmieje, zanim zatańczy do wind. Reszta kobiet kieruje się na schody. Tymczasem mężczyźni idą do tego w sali ćwiczeń.

20:50: R-Truth mówi o pokonaniu MVP (nie zrobił tego), a następnie mówi, że musi odzyskać swoje dziecko i szuka Toma Brady’ego na mistrzostwa WWE 24/7. Oczywiście więcej głupich wybryków R-Trutha, ale będą musieli dać Robowi Gronkowskiemu coś do zrobienia przed rozpoczęciem sezonu NFL.

20:47: FINISZ: To był niesamowity mecz. Rollins uderzył swoim opatentowanym superpleksem w Falcon Arrow na szczycie, ale nie mógł wykorzystać tego z Curb Stomp. McIntyre uderza w Future Shock, ale Rollins zaczyna. Rollins kontruje Claymore Kick superkickiem i podąża za Curb Stomp! McIntyre wyskakuje! Rollins wychodzi z siebie. Dał z siebie wszystko McIntyre i nie mógł go odrzucić. Drugi Curb Stomp jest kontrowany pocałunkiem Glasgow. Rollins superkicks McIntyre, który odbija się od lin i ląduje Claymore Kick, aby zakończyć pracę. To był fenomenalny mecz. Po meczu. McIntyre żąda uścisku dłoni Rollinsa. Dobra robota.

ZWYCIĘZCA: Drew McIntyre

20:39: McIntyre przyłapuje Rollinsa na próbie nurkowania i od brzucha do brzucha rzuca go na stół komentatora. Po większej ofensywie McIntyre próbuje wykonać Claymore Kick, ale Rollins przetacza się na zewnątrz. Rollins odzyskuje przewagę, układając następny McIntyre na górnej linie. Rollins uderza żabą pluskiem w rytm jednego odliczenia.

20:30: Po wczesnej dominacji McIntyre’a, Rollins atakuje kolano mistrza i huśta się w jego stronę. Rollins rzuca się na McIntyre’a poza ringiem, wtacza go z powrotem i uderza w procę. Rollins z pojedynczym krabem bostońskim i łączy kilka zgłoszeń razem. McIntyre dociera do lin, ale szkoda została wyrządzona. Rollins zabiera McIntyre’a na zewnątrz i uderza w latające kolano ze stołu komentatora. Całkowita dominacja Rollinsa.

20:23: Drew McIntyre jako następny broni swojego WWE Championship przeciwko Sethowi Rollinsowi. Rollins ma nową muzykę na wejście, która pasuje do persony Monday Night Messiah. Rollins był wyjątkowy w tej roli, ale jest mało prawdopodobne, aby mógł oderwać tytuł od McIntyre miesiąc po WrestleManii.

20:17: Tajemnicza postać, która szpiegowała listę WWE, jest ponownie drażniona. Jeśli to nie Ali, nie wiem, co tutaj robimy.

20:15: META: Wyatt próbuje uderzyć drugą siostrę Abigail, ale Strowman odpala z ulewem. Strowman wyrzuca Wyatta na zewnątrz i szarżuje na Wyatta i wysyła go na barykadę. Strowman ściąga maskę czarnej owcy z wczesnych dni rodziny Wyattów i Wyatt jest zachwycony. Strowman pada na kolana i wygląda na to, że istnieje lojalność. Gdy Wyatt’s świętuje z uściskiem, cały dom Firefly świętuje razem z nim. Strowman odpycha Wyatta i odrzuca maskę. Strowman tupie maskę, porywa Wyatta, uderza w power slam i zachowuje tytuł. Po meczu następuje drażnienie The Fienda, gdy Wyatt patrzy na Strowmana.

ZWYCIĘZCA: Braun Strowman

20:08: Po pewnym wczesnym ataku Brauna, błędny wślizg na ramię wysyła Brauna do stolika komentatora. Bray przejmuje kontrolę z pewną urazą i ponagleniami ze strony Huskusa Pigboya. Bray ląduje na twardym sznurku i pracuje nad mistrzem. Bray uderza siostrę Abigail, ale Braun wyrzuca!

20:00: Braun Strowman będzie bronił swojego WWE Universal Championship przeciwko Brayowi Wyattowi. Należy zauważyć, że nie jest to „The Fiend, a tylko Bray Wyatt. Wiesz co to oznacza? Braun Strowman prawdopodobnie zachowa, a The Fiend będzie szukał zemsty w późniejszym terminie. Całkiem przewidywalne. Przynajmniej jest jakaś historia między Wyattem i Strowmanem z czasów The Wyatt Family, prawda?

19:51: WYKOŃCZENIE: Wredne dziewczyny w końcu się odwróciły, gdy Tamina zaczęła pracować z serią superkicków i mocnych ruchów. Superkick i samoański drop okazały się końcem Bayley, dopóki Sasha Banks nie drażniła się z ingerencją. Tamina rzuciła się w pościg, a Bayley zakradła się, by wygrać i zachować tytuł. Nie, to nie było zbyt dobre i nie popchnęło narracji do rozstania Bayley-Sasha. W rzeczywistości atak Sashy po meczu prawdopodobnie oznacza, że ​​zamierzają przeciągać to jeszcze dłużej. Brawo.

19:47: Wiele rozmów i drwin od Bayley do „ładniejszej wersji Taminy, dopóki, jak można było przewidzieć, nie zdenerwowała Taminę i mamy mecz. Bayley dominuje przez większość czasu i przeciwdziała próbie Taminy superkick z kolanem. Historia jest taka, że ​​Bayley wyciąga nogi Taminy, aby ją spowolnić.

19:40: Bayley będzie bronić mistrzostw kobiet SmackDown przeciwko Taminie. To było 211 dni panowania Bayley i jest mało prawdopodobne, że zrzuci tytuł na rzecz Taminy. Jest jednak prawdopodobne, że więcej nasion zostanie zasianych na nieunikniony rozłam i feud z Sashą Banks. Wszyscy wiemy, jak to się potoczy, ale jak długo będziemy musieli czekać, zanim do tego dojdziemy?

19:32: FINANSE: Uwielbiony mecz squasha, w którym Lashley bije R-Truth, unika kopnięcia nożycowego i uderza włócznią. Nadal nie ma sensu, ale przynajmniej było krótkie. Może Lashley porzuci Lanę dla MVP?

ZWYCIĘZCA: Bobby Lashley

19:30: Uh, dobrze. Prawda i MVP wymieniają się słowami, a Bobby Lashley pojawia się jako MVP. Więc teraz mamy mecz R-Truth z Bobby Lashley. Tak, ja też nie wiem dlaczego.

19:26: Z nieznanych powodów, następny mecz R-Truth vs. MVP. Dosłownie nie ma powodu do tego meczu, z wyjątkiem niektórych wybryków R-Trutha, gdy gra dla tłumu nikogo.

19:20: FINISZ: Szalona akcja i bliskie upadki, które zaczynają się od wkroczenia Big E i podwójnego uderzenia bomby siłowej w Cutlera. Wyglądało na to, że Miz i Morrison odniosą zwycięstwo, gdy The Forgotten Sons uderzyli swojego finiszera na Big E i spróbowali ukraść pinfall. Lucha House Party również zbliżyło się do zwycięstwa, uderzając pluskiem i opadem łokcia w Big E.Po tym, jak Riker został wyrzucony za przeszkadzanie w meczu, Big E przetoczył się przez próbę plusku Gran Matalika, aby uderzyć w Big Ending, podczas gdy Kofi przybijał Lince Dorado z Trouble in Paradise, aby zachować tytuły. Solidny mecz z dobrym wykończeniem.

ZWYCIĘZCY: NOWY DZIEŃ

19:11: Jak na razie przyzwoita akcja, ale główną atrakcją jest uderzenie w Gran Metalika przez Johna Morrisona hiszpańską liną lecącą z górnej liny w resztę uczestników na podłodze. Wyjątkowy.

19:06: Rozpoczynamy Money in the Bank od Fatal 4-Way do mistrzostw SmackDown Tag Team. Nowy dzień będzie bronił przed Miz & Morrison, Lucha House Party i Forgotten Sons. The New Day właśnie odzyskał tytuły, więc ciężko jest zobaczyć, jak zaraz potem wykasują tytuł. W przeciwnym razie, dlaczego tytuł zmienia się w pierwszej kolejności?

19:00: Witamy w Sporting News relacji WWE Money in the Bank 2020. Zanim zaczniemy, oto moje oficjalne prognozy.

  • Mecz kobiet na MITB: Asuka
  • Mecz męski MITB: Aleister BlackStrowman kontra Wyatt: Braun StrowmanMcIntyre kontra Rollins: Drew McIntyreBayley kontra Tamina: BayleyFatal 4-Way Tag: The New Day

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy